Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Rog, mit mondanak benne? Lesz egy külön epizód vagy mi? ;)
Jó lenne de nem lesz. Nagyjából annyi a lényeg hogy a szezonzáróban megválaszoltak néhány kérdést amiket korábban felvetettek és újakat tettek fel helyettük meg hogy a következő szezonban Peti és Livi jelleme valami módon meg fog változni és ki fognak bontakozni a körülöttük levő rejtélyek és hogy a sztori érdekében a két Wal valószínűleg nem fog összefutni egymással.

 

Aranyos :)
Az ilyeneken én percekig képes vagyok röhögni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks, kösz. ;) Meg mintha Nimroy is haloványan tett volna említést arra, hogy őt se írjuk még le :)
Nincs mit! Ja utalgat az öreg rá Astrix meg arra hogy létezhet kettőnél több dimenzió is. Nekem elég ez a kettő. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Júni 14. 22:20 Rejtély 2. évad RTL klubon!!! :D

Erre vártam már mióta!

Csak azért nem néztem feliratosan, mert az első évadot is szinkronnal láttam, és nem akartam megtörni a "hagyományt" :D

Én is most akartam ezt beírni. És pont így vagyok vele én is! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok nagyon már itt szinkronutálónak tűnni, de Walter magyarhangja minden idők legjobban elrontott szinkronja. A Fringe-et miatta néztem szinte, magyarul meg valami olyan borzalmas hangot tettek be hogy a falat kaparom. És asszem ez a krapek szinkronizálja Widmore-t is a Lostban, amiben szintén egyszerűen nevetséges. A többi Fringe-es hang nagyjából jó.

 

Na de semmi se veheti el a győzelmet a Dextertől a legelcseszettebb sorozatszinkron kategóriában. Amit azzal műveltek az már művészet.

 

Látszik azért hogy csak a nézett sorozatok kapnak olyan jó szinkronokat mint a House, de az még megemlítendő hogy az itthon elég jelentéktelen Comedy Central milyen jó szinkronokat csinál általában. Követendő példa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walter magyarhangja minden idők legjobban elrontott szinkronja
Nekem egy mondat elég is volt a magyar Walból. Ahogy meghallottam annyi is lett a szinkronos Frindzsnek nálam. Már az első részt kihagytam mert úgy alakult hogy a műsorajánlójában sikerált megismerkednem vele.

 

Na de semmi se veheti el a győzelmet a Dextertől a legelcseszettebb sorozatszinkron kategóriában. Amit azzal műveltek az már művészet.
Azzal meg úgy vagyok hogy ha véletlenül átkapcsolok a Teve6-ra inkább leveszem a hangját és úgy nézem valameddig.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walter magyar hangját tényleg elcseszték. Ezt még én se vitatom. Noble egész egyszerűen zseniálisan játszik a hangjával, főleg majd az évad végén amikor....Node nem lövöm le a poént :D

Mivel én csak magyarul láttam a részeket, ilyen, nincs mihez viszonyítanom, úgyhogy én teljesen meg vagyok elégedve Walter magyar hangjával(bár az 1. évad felétől új szinkronhangja volt, de az is teljesen jó lett szerintem).

LOST-al is úgy vagyok, hogy csak a 6. évadot néztem angolul, és habár az eredeti nagyon jó, nekem a szinkronos lesz mindig is az igazi, mert azt szoktam meg. Pl: a kedvencem Besenczy Árpád Ben szinkronjaként, annak ellenére, hogy Emerson tényleg több játékot visz a hangjába. Szóval ez a szinkron dolog nálam abszolút megszokás kérdése, hogy tetszik e vagy sem.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel én csak magyarul láttam a részeket, ilyen, nincs mihez viszonyítanom, úgyhogy én teljesen meg vagyok elégedve Walter magyar hangjával(bár az 1. évad felétől új szinkronhangja volt, de az is teljesen jó lett szerintem).

LOST-al is úgy vagyok, hogy csak a 6. évadot néztem angolul, és habár az eredeti nagyon jó, nekem a szinkronos lesz mindig is az igazi, mert azt szoktam meg. Pl: a kedvencem Besenczy Árpád Ben szinkronjaként, annak ellenére, hogy Emerson tényleg több játékot visz a hangjába. Szóval ez a szinkron dolog nálam abszolút megszokás kérdése, hogy tetszik e vagy sem.

Egy az egyben dettó! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És asszem ez a krapek szinkronizálja Widmore-t is a Lostban, amiben szintén egyszerűen nevetséges.

Charles Widmore magyar hangjával én sem vagyok túlzottan kibékülve. De a többi, Dogenét kivéve veszettül jól sikerült. :D

 

Szerk.:Most van a Recon című rész az AXN-en. El sem hiszem, de amikor meghallottam Jint Kapácsy Miklós hangján... Most érzem a második évad óta először azt, hogy illik hozzá. Végre nem játssza túl, mint ahogyan azt szokta, úgy adja elő magát, hogy hitelesen hangzik. Végre! :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem darálni az Odaátot a harmadik évadától. A második részben mikor Dean találkozik először Bennel akkor majdnem megfulladtam a röhögéstől :lol: Éppen kekszet ettem a rosebb egye meg :( Az az arc amit Dean vágott mikor Ben megörült az AC/DC-s CD ajándékának hatalmas volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.