Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tök megható még csak ez az összevágott cucc is.

Igazából tényleg az ami legjobban megfogott, hogy nagyon kemény háttereket írtak jópár karakternek. És bizony a legtöbbnek megvolt a maga hibája, amikkel együtt is szerethetőek voltak, lehetett értük izgulni. Nem volt összecsapva. És mégegyszeri nlézéskor is biztos lesz olyan dolog, amit akkor fogok észrevenni és értékelni.

Igen, nekem is feltűnt a B5-ös hasonlóság, és ez kimondottan pozitívan hatott rám. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost ideiglenesen félre rakva. Valahogy kiestem a hangulatból, bár az is igaz, hogy rajtam részben kívül álló okok miatt voltam kénytelen abba hagyni. Addig is, amíg nem kap el újra az érdeklődés, előkaptam két régi, nagyon régi nagy kedvencemet. Seaquest és ALF :) Az előbbi talán tizenhárom évvel ezelőtt ment az RTL-en, az utóbbi meg száz évvel ezelőtt az HBO-n (arra nem emlékszem, hogy adták-e máshol is). Hatalmas széria mindkettő.

Abba meg durva belegondolni, hogy bár a Saequest '93-tól '96-ig futott, de már hárman is halottak a főszereplők közüll: Roy Scheider (Nathan Bridger kapitány), Jonathan Brandis (Lucas Wolenczak) és Royce D. Applegate (Manilow Crocker főnök).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég hamar ki fog derülni, hogy jóra gondoltál e Karrde! :)

Muszáj lesz, mert ez az utolsó évad :D

 

Seaquest

Anno néztem én is, és akkor tetszett :D Csak már alig emlékszem rá.

 

Frenkie,

Spoiler:

Nekem már úgy is bejött a karakter, a változások után is nagy kedvenc maradt :D Abszolút kedvenc lett belőle hamar :D Egyébként már a 4. évadban sem volt az a bunkó, aki az elején, akkor más segített a többieknek, pl. golyózáporban rohant Claire-ért.

 

Off

Egek, itt repült egy szúnyog, és a két tenyerem közt agyonvágtam (ami nem szokásom, de már kivagyok tőlük), lassúak ezek a dögök idén?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie

 

Igen, már az elején is voltak jobb pillanatai, amiből sejtetni lehetett, hogy nem az a rossz ember, aminek beállítja magát.

 

 

Haladtam tovább pár résszel tegnap a meccsek között, bár nem sokat

 

 

 

Szegény Claire, rendesen elvadult, és még jól át is verik szerintem. Nagyon sajnáltam Julietet, remek karakter volt :D Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből a kiválasztott maszlagból. Mindenesetre szerintem Desmondnak kéne visszatalálnia a szigetre, azért kellett volna a világítotornyot beállítani. Szerintem övé a 108 fok :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 6x12

 

Asszem el is vesztettem a fonalat, meg annyira szánalmas dialógusok zajlanak a szigeten, hogy tök értelmetlenné vált, hogy mi lesz azokkal akik ott vannak. Ellenben ami azon kívül zajlik az tele van jófajta eseményekkel és fenn is tartja az érdeklődést. :D

 

Spoiler:

Hugó és Ibi(?) sztorija nagyon megható volt :D És Desmond is valahogy nagyon képben van, jó, hogy meghagyták egyfajta központi figurának :D Főleg az epizód végi fejlemény miatt. Vajon mi baja volt Lockkal? Hacsak nem az a kút képez valami extra átjárót a két elme között, vagy világ között. :)Bár asszem arról csak tudnia kellett, hogy Lock nem az a Lock. Noh mindegy, majd lesz valahogy. A Sziget meg nyugodtan felrobbanhat, elsüllyedhet, atomjaira robbanhat. Egész egyszerűen idegesítő ami ott folyik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, marha jó ez az OZ. :D Van benne egy-két hatalmas szöveg is ( a mostani epizódban pl a kannibál gyereken röhögtem aki keresztény akar lenni :D ) de maga a börtönbandák élete marha jól meg van mutatva. Megszokásból már csak olykor Vass Gábor hangja hiányzik. :D Ő marha jól tudja narrálni a "Amerika legkeményebb börtönei" műsort. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST. Csak aki végig látta.

 

Spoiler:

Egyébként az utolsó rész ismeretében már tudom miért volt annyira nyugodt Desmond. Járt a túlvilágon és tudta, hogy mindenki meghalt. :( Azért is mondogatta, hogy nem számít semmi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi is vagyok, de nagyon már :( Erre a Forma1-et sasolom fél szemmel. Na nem baj, ma nem nézek meccset, így holnapra csak pár rész marad. Szerencsére nem megyek melózni, mert délelőtt szemészet, így hamarabb itthon leszek. Most már anyuval nézem tovább, az AXN-en is itt járnak. Szegény, most majd nézheti velem feliratosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.