Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most nézem, hogy a Starz-nak lesz egy Artúr királyos sorozata is jövőre Camelot címen. 10 részes lesz. Ez jól hangzik. Ha van téma amire ráférne egy gatyába rázás akkor az ez. Most pl. megy egy Merlin cimü sorozat az egyik csatornán, amit az első rész után fel is adtam. Meg volt Sam Neill-el is valami probálkozás, de az se lett valami jó. Meg ott van az a rakás pocsék filmes feldolgozás. Talán csak Boorman Excaliburja kap el valamit az egészből. Na hátha majd ők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a Camelot már volt itt is említve :D

 

 

Persons Unknown

 

 

Hát ez most így a nyolcadik résszel alaposan odapörkölt :D Akinek eddig nem tetszett, az még jobban csóválta a fejét, de aki kitartó volt és még az FF-et se húzta le, az továbbra is agyalhat a sztorin ;) Érdekes egy végkifejlete lesz annyi szent, de persze ettől még akár hatalmas pofáraesés is kisülhet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem, hogy a Starz-nak lesz egy Artúr királyos sorozata is jövőre Camelot címen.

 

Talán csak Boorman Excaliburja kap el valamit az egészből. Na hátha majd ők.

Erről jut eszembe, a Tudorokat nézted? Vagy bárki más? Most ért véget.

Jól hangzik ez a Camelot-terv, hátha sikerül egy remek sorozatot készíteni.

Az Excalibur tetszett anno, minden, a témában készült filmet, stb. ahhoz szoktam mérni. Kár, hogy már nagyon rég láttam. Még valamelyik tanárunk hozta nekünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudorok: Néztem egy darabig. Egész jó volt, de aztán valahogy mégis abbahagytam. Lehet, hogy majd folytatni fogom, de túl erős késztetést nem érzek rá. Lehet az volt a baj, hogy pont a Róma után fogtam bele és nagyok voltak az elvárások a következő történelmi sorozat felé. Jobban szeretem azokat a sorozatokat amik nem csak az arisztokráciával, hanem lehetöleg a kor majd összes társadalmi rétegével foglalkoznak. Hogy csak és kizárolag a kicicomázott nagyurak fontoskodnak az kicsit fárasztó volt, de lehet hogy adnom kéne neki még egy esélyt.

 

Apropó, kijött az új Katedrális epizód és bár én sajnos csak este tudom majd megnézni viszont vele együtt kijött a jövő heti epizód elözetese is, ami azért érdekes mert úgy tünik hogy az akciók igazán csak a jövő héten indulnak be (elözetes nézése azoknak akik nem látták a mai epizódot, csak saját felelősségre! :))

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tudorok elmarad a Rómától vagy A katedrálistól, de az egész jó kategóriába még valóban belefér, egyszer nézős, de annyit megér. Nem a kezdetektől néztem, már ment a 3. szezon, mire letöltöttem, de csak akkor kezdtem nézni, mikor éppen nem volt más sorozat, vagyis tavaly nyáron :D

Töris események szempontjából nagyon jó, már amennyire meg tudom állapítani :)

 

Megnéztem az előzetest saját felelősségre, no meg én olvastam is, szóval sok újat nem mondott :D Iszonyú várós ez a rész is :) Ami viszont részemről aggodalomra ad okot, hogy ha az 5. rész itt tart, hogyan fog beleférni minden további esemény a következő 3 részbe?? Úgy érzem, itt lesz majd egy nagyobb kihagyás a sztoriból, és egy nagyobb módosítás is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az előzetest saját felelősségre, no meg én olvastam is, szóval sok újat nem mondott :D Iszonyú várós ez a rész is :) Ami viszont részemről aggodalomra ad okot, hogy ha az 5. rész itt tart, hogyan fog beleférni minden további esemény a következő 3 részbe?? Úgy érzem, itt lesz majd egy nagyobb kihagyás a sztoriból, és egy nagyobb módosítás is :)

 

Igen, ez tuti. Menetközben olvastam egy csomó mindent a sorozat kapcsán és egyértelmüen az jött le, hogy több évadot nem akarnak és ebben a nyolc részben lesz benne minden, amit a Katedrális kapcsán filmre akartak vinni. És ahogy nézem ez nem csak azt jelenti, hogy a Thomas Becket-et részek kimaradnak a végéről, hanem valóban lesz egy-két nagyobb átalakitás, hogy hamarabb le lehessen zárni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami eszembe jutott még:

Spoiler:

Szerintem az is kimarad, hogy Jack elmegy Angliából, az Alfréd-Aliena-szálról nem is beszélve, és még a Jonatán-Fülöp-per sem valószínű, hogy bekerül, főleg, mert addig még 30 év van hátra kb. Vagy lesz egy nagyobb időugrás, és az mégis bekerül William felakasztásával együtt. De egye fene, így is tetszik, amit láttam, és ahogy elnézem, a többi is fog :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Katedrális kapcsán

 

Spoiler:

Az Alfréd Aliena biztos benne lesz, mert jött ki nagy elözetes az évadról és abban látszik Aliena és Alfréd esküvője és az is hogy Jancsi ordit velük. Jancsi kiutazása már kérdéses, de sanszos. Az egyes epizódok végén kilistáznak mindent szinészt; olyanokat is akik az adott epizódban nem szerepelnek csak majd valamikor az évadban és feltünik pár francia, plusz van egy évad-elözetes jelenet ami kapcsán sejthető hogy az pont egy francia jelenet, ugyhogy ha nagyon röviden is de lehetséges hogy belerakják. Valamikor egyébként lesz időugrás, ugyanis lesz 15 éves II. Henrik is, felnött kisfiú Jonatán és idősebb Márta is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, A katedrális:

Spoiler:

Nem emlékszem már a nagy előzetesre részletesen, ez az átka, hogy csak egyszer nézek előzeteseket :) Viszont akkor biztos jól megoldották. A stáblistát a végén én is megnéztem egyszer, és ki is ment a fejemből, hogy ott voltak az idegen nevek meg a most csecsemő karakterek idősebb alakítói is. Eh... jobban át kéne gondolnom többfelől is, mielőtt egy ötlet az eszembe jut :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No nézzenek oda! "Jango Fett" szerepelni fog a Gods of the Arenaban :) Ha jól vettem ki a szövegből akkor az előd Doctorét fogja alakítani. És ha minden igaz akkor Batiatus faterjának is már kinéztek egy színészt. Hát én már tűkön ülve várom :)

 

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/20...a-morrison.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom kudarhoz... ez a rész aztán húú... az eddigi kedvenc sorozatom a Róma ezzel végleg második helyre szorult.

Egyetlen baj van csak a résszel, de ez úgy minden sorozatra igaz, nem csak erre. Amikor az a cliffhanger

Spoiler:

hogy a főhős meghal, vagy épp megölik és vajon túléli-e. :)

 

KisKósa láttad már az új OP opening-et? Megnézheted mert végülis annyira nem spoileres, de azért ki lehet következtetni, hogy mekkora részek vannak. :) (lesznek)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epizód vége kapcsán.

 

Spoiler:

Mivel a könyvben nem akarják felakasztani Fülöpöt ezért számomra érdekes volt a befejezés. Nem azért mert izgi, hogy Fülöpöt felkötik-e... nyilván nem fogják. De vajon hogy másznak ki ebből a cliffhangerből? Ez lehet nagyon jó meg valami kevésbé jó is. Kiváncsian várom hogy lesz. Mondjuk a legkézenfekvőbb az lenne, ha Ferenc, Maud titkára, aki egyben Fülöp tesója pont arra kolbászolna és szólna hogy eszükbe ne jusson felakasztani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg ez lesz, igen. :)

 

James Purefoy is beszáll a Starz Camelot című sorozatába főgonosz vendégszereplőként.

 

Dzséjt, ki is húztam, elég egyszer a hír. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes. A Spartacus 2. évadában benne lesz

Spoiler:

Lucy Lawless (Lucretia). Vajon hogy a pokolba kerül vissza a sztoriba, mikor jóvátehetetlenül halott? Remélem nem játszák el, hogy mégsem halott, az kicsit gagyi lenne. Vagy még visszaemlékezésben szerepelhetne, esetleg.

Az előzmény sorozatban meg benne lesz Temuera Morrison. Reméljük, most vigyázni fog a fejére, ha esetleg az arénába kell lépnie :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes. A Spartacus 2. évadában benne lesz

 

Lucy Lawless (Lucretia). Vajon hogy a pokolba kerül vissza a sztoriba, mikor jóvátehetetlenül halott? Remélem nem játszák el, hogy mégsem halott, az kicsit gagyi lenne. Vagy még visszaemlékezésben szerepelhetne, esetleg.

 

Az előzmény sorozatban meg benne lesz Temuera Morrison. Reméljük, most vigyázni fog a fejére, ha esetleg az arénába kell lépnie :)

Lentebb ott a forrás is Temuera szerepléséről. :)

 

 

Ami Lucretiát illeti:

 

Nem láttuk meghalni. A keze még mozgott amikor a férje összeesett mellette. Hasbaszúrták, de mint tudjuk ez ebben a sorozatban nem jelent végzetes dolgot :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos sok minden már nekem is elég homályos, már rég olvastam :) De a közeljövőben feltétlenül el fogom ismét olvasni :)

Dettó!

Jó rég olvastam egyben, és mikor pár hónapja elkezdtem, sajna csak úgy a 200. oldalig jutottam. Nekem se rémlik már minden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No nézzenek oda! "Jango Fett" szerepelni fog a Gods of the Arenaban :D
Remélem lelövi a lézerstukkerral a sok mocskos rabszolgát. :)

 

 

Csatlakozom kudarhoz... ez a rész aztán húú... az eddigi kedvenc sorozatom a Róma ezzel végleg második helyre szorult.
Jaj már nagyon várom, hogy láthassam! Lassan én is elkezdem tölteni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.