Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt gondoltam hogy visszavesznek a tempóból Dexterék, de azért durva hogy mik történtek anno már a 7. résznél, most meg mint ha csak most kezdődött volna.

Persze nem mondom, jó nézni. :D És legalább annál izgalmasabb lesz (remélhetőleg) a vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Dexter, bár remélem nem nyúlnak olyan sablonos megoldások után a következőkben mint tették itt, amikor megint Dex át akarta hárítani a tettes kilétét mint valamelyik évadban korábban. :D

A Dexter Atya megnevezés meg hatalmas :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Dexi nagyon jó volt, rengeteg minden történt ebben a részben is. Felépítésileg olyan mint a 3. évad. Ott is szép lassan történtek a dolgok, de a végén ütött. Hát mivel itt még sok mindennek kell történnie, ezért úgy érzem hamar nagyon csúnya dolgok fognak történni. De iszonyú jó volt, főleg hogy ennyi szálon haladunk. 9/10

 

Walking Dead: hát ez is hatalmas jó rész volt. Végig lekötött, egyszer néztem meg hogy mikor lesz vége az utolsó percnél, de akkor is marha ideges lettem, hogy miért... néztem volna még tovább. Konkrétan izgultam rajta. A látvány, a hangulat, a szereplők és a történet is oltári. Nagyon várom már a köv részt. 9/10 Kis japó gyerek hatalmas! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead

 

 

Nekem is nagyon bejött a második rész, bár részemről inkább viccesek a zombik mintsem félelmetesek :D Arra a nagydarab fószerre kíváncsi leszek, hogy sikerül e lefűrészelnie magát onnan. Ha jól láttam az a láda kiborult mellette valahol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexire én is csak azt tudom írni, hogy remek volt

Spoiler:

Jaj, Quinn nagy hülyeséget csinált, hogy felfogadta ezt a fickót, de erre ő is rájön lassan. Vajon hogyan fogja majd kiiktatni? Érdekes, hogy mennyire rá van kattanva Debre, legalább is kettőjük közül ő tűnik az elkötelezettebbnek, valahogy nem gondoltam volna róla. Laguerta meg tényleg hibázott, akárhogy is tagadja. Debnek se lesz egyszerű most, hogy lelőtte azt a pasit, de szerintem jól tette. Csak ezentúl nézzen a háta mögé, a másik fickó még szabadon van, ha jól vettem ki. Na de mi lesz Dexiékkel is? Na arról aztán elképzelésem sincs. Vagyis van, de biztos nem az lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Spoiler:

Amúgy elég gyenge ez a magánnyomozó, hogy Dexet meg a csajt csak úgy engedi az éjszaka kellős közepén kocsikázni kíséret nélkül :D Simán lebuktathatta volna őket a betörésnél :D

 

 

Kudar: Ezek szerint akkor még így vagy úgy de tuti viszontlátjuk őt :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat - 6x07

 

Nem semmi rész volt, végre kaptunk magyarázatot, nem is keveset. Ez a "lélektelen Sam"-dolog nem rossz ötlet, eredetinek eredeti, az tuti. :D Érdekes, hogy Crowley hozta vissza Samuelt és Samet, meg persze ez a Purgatórium terve sem semmi. Jó, hogy végre van főszál, cél és talán kicsit kezd visszatérni a bizalom a testvérek között. Remélem hasonló színvonalú részek lesznek a jövőben is. :D

 

 

Fringe - 3x05

 

 

Végre utolértem a külföldi vetítést. :yeah: Furcsa lesz részről részre nézni, a jól megszokott napi 6-7 részes mennyiség után. :D

Kíváncsi vagyok, mennyi ideig húzzák Olivia-szálát, a befejezésből nagyon úgy tűnik, hogy Liv nem felejtette el teljesen, hogy ki ő és már terve is van a vissza útra. Ezzel a dimenzióváltás dologgal egyre jobban megkavarnak, megint kitaláltak egy új módszert az univerzumok között való utazásra.

Ez a borostyán-terv durva Walternative részéről, bár valamennyire meg lehet érteni, hogy a világ megmentése érdekében néhány halott nem olyan sok. Bármennyire bírom az igazi Waltert, tény, hogy ez az egész az ő hibája és utólag nézve, nem volt túlságosan épeszű, hogy a fia életéért cserébe univerzumokat pusztít. Persze nyilván találnak valami megoldást a dologra, remélem a folytatás is hasonlóan jó lesz, mint az eddigiek. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se de már nem is szoktam a kopaszokat keresgélni. Úgy vagyok velük hogy ha vannak vannak, ha nincsenek nincsenek.

Amúgy klassz kis rész ez a borostyános. Oxigénért nem ugrottam el de nem is igazán lett volna rá szükség mert annyira nem vágott mellbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking dead ep2

 

Spoiler:

Marha jó volt ez is. Kiváncsi leszek mit fog szólni a rendőr ha rájön hogy a barátja dugja a feleségét. :D

A texasi bunkóval meg behoztak egy új szálat szerintem. Ahogy oldie is írta kiborult a láda mikor a néger elejtette a kulcsot. Tuti hogy az lesz hogy lefűrészeli magá és elindul utánuk bosszút állni. Egyértelmü hogy ki kellett volna nyírni. Egyszerűen túl erőszakos és kompromisszumképtelen. Egy ilyen világban nincs ereje az embernek még erre is. A Mustangnak gyönyörű hangja volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EGész jó volt az SGU, persze egy egész részt erre szentelni talán kicsit sok volt, de amúgy kíváncsivá tett, hogy mi is lesz ezután. Mondjuk a vége kicsit vicces volt. Csak annyit mondok: mi lett a katonával??

 

Frenkie: Elég lett volna otthagyni szerintem, és akkor menjen amerre akar. De nézd meg a köv rész bemutatóját lentebb linkeltem, abból kiderült elég sok minden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EGész jó volt az SGU, persze egy egész részt erre szentelni talán kicsit sok volt, de amúgy kíváncsivá tett, hogy mi is lesz ezután. Mondjuk a vége kicsit vicces volt. Csak annyit mondok: mi lett a katonával??

 

Frenkie: Elég lett volna otthagyni szerintem, és akkor menjen amerre akar. De nézd meg a köv rész bemutatóját lentebb linkeltem, abból kiderült elég sok minden.

 

 

Nem szeretek megnézni előre sorozatrészleteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a House. Hehe, és betegként itt volt nekünk a szarukeretes szemüveges fickó :angry: Aki Hősöket nézett, az tudja, kiről beszélek :angry: Jó volt látni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.