Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A jövő heti Frindzs elég keménynek ígérkezik. Már a részlethez is ajánlani lehetne a zoxigént. :yeah:

 

 

Valahogy ő nekem se jön be túlságosan. De még csak Melittát alakító csaj se. Aztán lehet, hogy azután, hogy ledobják a ruhájukat megváltozik a véleményem :)
Nekem a Melitta csajjal nincs problémám. Nem épp álmaim nője de attól függetlenül tetszeget. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről az új Spartacusról az jut eszembe, hogy annyira sikeres volt az előző, hogy mindenképpen akartak csinálni folytatást. Nem baj, ha nincs értelme, akkor is. Szerintem az lenne a legjobb, ha ott folytatnák ahol abbahagyták. Persze csak a főszereplő felgyógyulása után. Az ütött volna, de ez... Most megint jön jó sok gyakás és szex, mert ez kell a népnek. Nagyon látszik, hogy kell a lóvé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről az új Spartacusról az jut eszembe, hogy annyira sikeres volt az előző, hogy mindenképpen akartak csinálni folytatást. Nem baj, ha nincs értelme, akkor is. Szerintem az lenne a legjobb, ha ott folytatnák ahol abbahagyták. Persze csak a főszereplő felgyógyulása után. Az ütött volna, de ez... Most megint jön jó sok gyakás és szex, mert ez kell a népnek. Nagyon látszik, hogy kell a lóvé.

Ha egyszer egy üzlet beindul. De itt azért a gyakás és a szex mellett volt egy olyan sztori is, ami bőven kiemelte sok "politikailag korrekt" vagy "barátságosan visszafogott" sorozat közül. Szóval nem csak erről szólt. Persze nyilván van, aki csak emiatt nézte, de hót ziher, hogy a sztori nélkül azért nem lett volna ekkora siker.

Előzményt csinálni meg pont annyi értelme van, mint előzményt csinálni a Star Wars ep4-nek. Elég sok érdekes karakter vonult fel ahhoz az első évadban, hogy érdekes legyen, hogyan jutottak oda, ahová. Batiatus már önmagában megérne egy önálló sorozatot, aki merem állítani, a legjobb sorozatbeli gonosz, amióta világ a világ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egyszer egy üzlet beindul. De itt azért a gyakás és a szex mellett volt egy olyan sztori is, ami bőven kiemelte sok "politikailag korrekt" vagy "barátságosan visszafogott" sorozat közül. Szóval nem csak erről szólt. Persze nyilván van, aki csak emiatt nézte, de hót ziher, hogy a sztori nélkül azért nem lett volna ekkora siker.

Előzményt csinálni meg pont annyi értelme van, mint előzményt csinálni a Star Wars ep4-nek. Elég sok érdekes karakter vonult fel ahhoz az első évadban, hogy érdekes legyen, hogyan jutottak oda, ahová. Batiatus már önmagában megérne egy önálló sorozatot, aki merem állítani, a legjobb sorozatbeli gonosz, amióta világ a világ.

Ez sajnos engem nem érdekel. Azért is gondolom úgy, ahogy.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sajnos engem nem érdekel. Azért is gondolom úgy, ahogy.

Most akkor véleményt mondtál valami olyanról, amiről tulajdonképpen csak halvány - és innét nézve téves - elképzeléseid vannak. Ehhez nehéz mit hozzá tenni :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor véleményt mondtál valami olyanról, amiről tulajdonképpen csak halvány - és innét nézve téves - elképzeléseid vannak. Ehhez nehéz mit hozzá tenni :)
Mi? :yeah: Mondom engem nem érdekel az előzménye. Ennek mi köze ahhoz, hogy halvány fingom sincs róla? Egyszerűen nem érdekel és kész. Remélem ezt ennél jobban nem kell megmagyarázni. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem, nem vagyok elfogult, k*rvára nem, de ez valami übermegabrutál előzetes...VÉGRE!!! :)

Azért látszik, hogy már elég nagyban gondolkodnak DeKnighték és a holdudvara, mert bíz az effektek nagyon ott vannak, szinte már mozifilmes szinten. Starz gondolom adott rá pínzt eleget, de magasan ez a sorozat érdemli meg a legjobban, hogy ezáltal tovább növelje a rajongótáborát. Remek karakterek, remek történet, végeláthatatlan adrenalinfolyam meg tesztoszteronbomba, szóval hajrá gladiátorok! :)

 

Hű, de ha ezek után csalódás lesz a hatodik rész végén az egész nagyon morci leszek :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi? :yeah: Mondom engem nem érdekel az előzménye. Ennek mi köze ahhoz, hogy halvány fingom sincs róla? Egyszerűen nem érdekel és kész. Remélem ezt ennél jobban nem kell megmagyarázni.

Őőőő... akkor én lemaradtam valahol a kanyarban, mert eddig abban a hittben éltem, hogy maga a Spartacus sorozat sem érdekel, nem is nézted meg. Ebből feltételeztem, hogy igazából fogalmad sincs róla, miről szól a széria a szexen és gyakáson túl (mert korábban sokszor vádoltad a sorozatot, hogy csak ennyiről szól). Ezek szerint tévedtem, akkor viszont bocsánat, nem szóltam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előzményt csinálni meg pont annyi értelme van, mint előzményt csinálni a Star Wars ep4-nek. Elég sok érdekes karakter vonult fel ahhoz az első évadban, hogy érdekes legyen, hogyan jutottak oda, ahová. Batiatus már önmagában megérne egy önálló sorozatot, aki merem állítani, a legjobb sorozatbeli gonosz, amióta világ a világ.
Ezt pontosan így van, illetve érzem én is. Nagyon jó háttértörténeteket lehet a karakterek mögé építeni. :) Így lesz teljes az egész, már ha érdekel minket az ő történetük. Batiatus, Crixus-Lucretia viszonya, és még lehetne sorolni. :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őőőő... akkor én lemaradtam valahol a kanyarban, mert eddig abban a hittben éltem, hogy maga a Spartacus sorozat sem érdekel, nem is nézted meg. Ebből feltételeztem, hogy igazából fogalmad sincs róla, miről szól a széria a szexen és gyakáson túl (mert korábban sokszor vádoltad a sorozatot, hogy csak ennyiről szól). Ezek szerint tévedtem, akkor viszont bocsánat, nem szóltam :yeah:
Az első évadot megnéztem az egyik ünnepnap. Jó volt. De eleve folytatást terveztek, és csak miután nem lehetett megcsinálni, akkor kezdtek másba. Ezért van olyan érzésem, hogy mindegy mi, csak legyen valami. Persze ettől még lehet jó, de én a folytatásra vagyok kíváncsi ebben az esetben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hű, de ha ezek után csalódás lesz a hatodik rész végén az egész nagyon morci leszek :yeah:
Csalódás esetén a készítők mindegyike megkapja majd a maga lófejét. :) :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez mocskos jó kis előzetes! Nagyon várós ez az előzmény. Jó lesz újralátni a már meg--- karaktereket. :D

És bár én is kíváncsibb lennék a folytatásra, azt hiszem ez sem fog csalódást okozni, de még mennyire hogy nem! :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Hm.. újabb szörnyes rész. Ez sem ütött akkorát, de legalább sok volt benne a poén :)

Főleg amikor Deant megtámadta a kis tündér és elmagyarázta Sam-nek, hogyan nézett ki :P

 

A következő részt pedig Singer (nem Bobby :D ) fogja rendezni, de csak Dec. 3-án jön :P Vajon jó lesz? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután megvolt a múlt heti Dexi. Ennél a résznél éreztem először hogy kezd beindulni a szezon.

Dexi és Luminol klassz kis párost alkotnak. Sokkal jobb mint a Dexi-Migi páros volt.

Robohekus pedig egyre nagyobb arc. Majdnem röhögtem hogy Luminol neve se jön be neki. Ami azt illeti nekem se így mondhatnám hogy szívemből szólt a pali. :)

 

Spoiler:

Debi jól kifogta. Azért nem kellett volna annyira pattognia mert ő vetette fel a bűnbakságának az ötletét. Gondolhatta volna hogy Marcsa hallgatni fog rá.

Amikor Dexi a színpadon nosztalgiázott már majdnem lemondtam arról hogy kinyírják az ürgét de szerencsére tévedtem. Nagyon sokat dobott a fószernak a legyakásán hogy Dexi elmondta magáról a csajnak az igazat.

Amikor tik-tik-tik odament Dexihez a szálloda előtt rögtön arra gondoltam hogy el fogja-e neki mondani a mondókáját. Úgy voltam vele hogy Dexi abból könnyen rájöhet arra hogy ki az órás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.