Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha az írókák nem akarnák megtartani akkor akár haza is küldhetnék.

Szerintem sose menne haza, amikor ott volt a reptéren, se sikerült. A megváltozott élete miatt nem lenne képes visszatérni valahova, ahonnan amúgy is menekült. Most már ott van Dexi is, aki ismeri őt úgy, ahogy senki, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy érzem, hogy a mostani WD-vel átestek picit a ló túloldalára. Nagyon erőltették a karakterdrámázást, miközben a sztori csak az utolsó percekben fejlődött tovább. És Shaun ama bizonyos erdős jelenetét se tudtam nagyon díjazni, mert ahhoz, hogy ilyet cselekedjen durvább konfliktusnak kéne kiéleződnie Rick-el szemben.

Spoiler:

Most miért? Megkapta a feleséget és gyereket akit akart. Ő lett a csapat vezére, mindenki azt csinálta amit ő mondd. Fejébe szállt a hatalom. Erre megjön a csávó, és secc perc alatt visszaveszi a családját és már át is vette az irányítást a csapat felett. Van akinek ez csapást jelent az egójára. :roll:

Amúgy azért ebből a pár részből már kiderülhetett, hogy ez inkább dráma, mint zombiöldöklés. :clap: Mellesleg szerintem azért az utolsó részre tartogatnak meglepetéseket. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Most miért? Megkapta a feleséget és gyereket akit akart. Ő lett a csapat vezére, mindenki azt csinálta amit ő mondd. Fejébe szállt a hatalom. Erre megjön a csávó, és secc perc alatt visszaveszi a családját és már át is vette az irányítást a csapat felett. Van akinek ez csapást jelent az egójára. :roll:

Amúgy azért ebből a pár részből már kiderülhetett, hogy ez inkább dráma, mint zombiöldöklés. :clap: Mellesleg szerintem azért az utolsó részre tartogatnak meglepetéseket. ;)

 

 

 

 

A köztük lévő dialógusok alapján tartom a véleményem. Nem látszottak olyan jelek, hogy most rögtön le is lőné Ricket. De Shaun személyében se tapasztaltam ilyet. Túldrámázták, ennyi. Szerintem. ;)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy érzem, hogy a mostani WD-vel átestek picit a ló túloldalára. Nagyon erőltették a karakterdrámázást, miközben a sztori csak az utolsó percekben fejlődött tovább. És Shaun ama bizonyos erdős jelenetét se tudtam nagyon díjazni, mert ahhoz, hogy ilyet cselekedjen durvább konfliktusnak kéne kiéleződnie Rick-el szemben.

 

 

Spoiler:

Nekem sem jött be a túldramatizálás. Főleg Jimnél. Megharapták. Akkor zombi lesz. Nyílván hogy semmi esélye az embernek, hogy ne legyen zombi. Erre babusgatják meg drámáznak mikor ott akar maradni. Pedig örülniük kéne. Ja és Merle előkerülhetne még, mert ő egy kis színfoltot vinne a brutálisan tahó modorával a társaságba. Az öccse sem egy oxfordi professzor, de az észérvekre(és a fejéhez tartott fegyverre) hallgat.

A múltra is marha kiváncsi lennék, hogy hogyan alakult ki ez a helyzet? Pár ember megfertöződött akik sorra harapták meg a többit akikből zombik lettek? De amikor a harapdálások elkezdőftelk az amerikai hadsereh miért nem szedte le még az elején a kevés zombit? Apache-okkal lehetett volna írtani őket vegy mesterlövészekkel. Azért egy felfegyverzett hadsereg simán le kell gyűrjön egy járkáló zombisereget.

Ami még nem jön be(mint egyik világvégés filmben sem), hogy szerintem nem úgy tesznek ahohy kéne. Elöszőr is mi a teendő? Irtani kell a zombikat hogy biztonság legyen. Másodszor biztonságos helyet kell keresni azaz laktanyákhoz menni mert ott vannak fegyverek vagy akár még katonák is. Élelmet kel szerezni amihez be kell menni a marketekbe(készételért), majd valami jövőképet kitalálni hogy mi lesz télen, hogyan lehet az áramot visszakapcsolni, fűtést stb. Haladni tudnak hisz benzink korlátlanul van.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

Nekem sem jött be a túldramatizálás. Főleg Jimnél. Megharapták. Akkor zombi lesz. Nyílván hogy semmi esélye az embernek, hogy ne legyen zombi. Erre babusgatják meg drámáznak mikor ott akar maradni. Pedig örülniük kéne. Ja és Merle előkerülhetne még, mert ő egy kis színfoltot vinne a brutálisan tahó modorával a társaságba. Az öccse sem egy oxfordi professzor, de az észérvekre(és a fejéhez tartott fegyverre) hallgat.

A múltra is marha kiváncsi lennék, hogy hogyan alakult ki ez a helyzet? Pár ember megfertöződött akik sorra harapták meg a többit akikből zombik lettek? De amikor a harapdálások elkezdőftelk az amerikai hadsereh miért nem szedte le még az elején a kevés zombit? Apache-okkal lehetett volna írtani őket vegy mesterlövészekkel. Azért egy felfegyverzett hadsereg simán le kell gyűrjön egy járkáló zombisereget.

Ami még nem jön be(mint egyik világvégés filmben sem), hogy szerintem nem úgy tesznek ahohy kéne. Elöszőr is mi a teendő? Irtani kell a zombikat hogy biztonság legyen. Másodszor biztonságos helyet kell keresni azaz laktanyákhoz menni mert ott vannak fegyverek vagy akár még katonák is. Élelmet kel szerezni amihez be kell menni a marketekbe(készételért), majd valami jövőképet kitalálni hogy mi lesz télen, hogyan lehet az áramot visszakapcsolni, fűtést stb. Haladni tudnak hisz benzink korlátlanul van.

 

 

 

 

Noh, akkor először is a Jimes dolog. Ott szerintem magának a zombikórnak a leküzdését látjuk majd. A harapás után ugyanis túl sokáig maradt életben és a magas láz is árulkodó mert az általában azt jelzi, hogy küzd a szervezet a "betolakodó" ellen. De lehet, hogy félreértelmezem az egészet, minden esetre nem zárom ki azt, hogy Jim megoldás lesz a kór leküzdésében.

A múltat meg majd a kövi részben fogjuk megismerni, bár már ebben a részben is elejtettek egy utalást egy valószínűsíthető kísérletről. És a kísérletek rendszerint ugye valamely katonai támaszpont környékén zajlanak. De afelől se lehetünk biztosak, hogy mi van más országokban vagy csak simán egy másik amcsi államban.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mocskos kíváncsi vagyok mi lesz ennek a vége.
Már ki is találtam hogy mit kéne csinálni az írókákkal ha Luminak kampeca lesz. :roll:

 

comedianwithflamethrowe.gif

 

Nem szabad több előzetest néznem :clap:
Én többet ebből a részből biztos nem nézek meg. Hagyni kell valamit a teljesre is. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon tetszett. Ha így ívelnek felfelé a minőséggel, akkor egy nagyon kafa :roll: sorozat lesz ez. Remélem, nem kaszálják el. Amúgy mikor folytatódik jövőre a sorozat?

Valamikor februárban.

Szerintem kaszát fog kapni. A Capricát sem kímélték, bár tény, hogy az nem volt SyFy zászlóshajó (ugye, amióta létezik a csatorna, azóta van rajta Stargate is), és rosszabb volt a nézettsége, de ez még nem ok a megmenekülésre. Kicsi az esély a harmadik évadra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ő meghalt.

Spoiler:

Szerintem azért gondolt rá, mert nem láttuk a halálát. Továbbá az Édenen, az idegenek elvitték őt (és a többi hullát) még a halála előtt. Ez talán a Kino felvétellel magyarázható. Bár valószínű, hogy meghalt és többet nem szerepeltetik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.