Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Karrde, az Obi által említett regény a legvalószínűbb, meg szerintem akkor ő is olvasta valahol ezt az infót. Szóval a Setét torony ötlet részemről elvetve. :) De szívesen olvasnám a Könyvek topicban a Setét toronyról mondanivalóidat, amiket igértél! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, az Obi által említett regény a legvalószínűbb, meg szerintem akkor ő is olvasta valahol ezt az infót. Szóval a Setét torony ötlet részemről elvetve. :) De szívesen olvasnám a Könyvek topicban a Setét toronyról mondanivalóidat, amiket igértél! :)

OFF

Összehozok róla valamit :D Nem ígérem mára, de mindenképpen írok róla néhány mondat ismertetőt :D

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG SPOILER

Úristen, mikor lesz felirat a 11-eshez!!! Belenéztem kíváncsiságból képileg, és anyám borogass, volt látnivaló!! És holnap egész nap programom van. Dzséjt, amint lehet, nézd meg. Bár lehet, hogy nem lesz jó rész, de a képek alapján nem hiszem.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Privátba küldtem!

Köszönöm! Nem tudok betelni ezzel a sorozattal. Szerintem a második évad is kegyetlen izgalmas.

 

SPOILER

És amit nme hittem volna, hogy Bellicket valaha is sajnálni fogom. Remélem megszökik
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB SPOILER

Bellick a rács mögött, és kivel áááááá :) Kellerman is bekavart. :) Mit gondolsz coce, mi lesz ebből? :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

SPOILER

Hát a T-Bag szálat kurva erőltetetnek tartom az egész 2. évadban. De csak ezt a negatívumot hozom fel. Bellicket itt már én is sajnáltam, hát Kellerman meg csúcs!!! 2 esélyes a dolog amúgy. Vagy Saraht akarja megtalálni és azt a kulcsot, hogy ezáltal kerüljön vissza magas pozicióba, vagy tényleg ki akar cseszni a vén kurv@val! :) Hát láttam a 14. rész promoját, úgyhogy tudom melyik véglethez tartozik Kellerman... :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB SPOILER

Én is- én is! :) Hol lehet meglesni? És adhatnál egy jó PB fórum linket, mert amiket eddig találtam, ott gyér volt a forgalom. Egyébként én remélem, hogy valóban átáll Scofield-ék oldalára. A T-Bag szál engem csak azért zavar kicsit, mert nem szeretem a karaktert. De ahogy ez a színész eljátsza a pszichot, az nem semmi.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Torrent jó?

Mert akkor a www.torrentspy.com -on írd be a keresőbe hogy prison break, és a kidobott találatok között lehet szemezgetni! Én így szoktam leszedni, csak persze én mindig akkor az aktuális részt mikor adták a tv-ben, így elég sokan seedelték, és így gyorsan lejöttek az adott epizódok.

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: isohunt.com, piratebay.com. Ezek nyilvános torrent oldalak. Én innen szedtem le az összes részt (most épp a BG szedem).

 

Obi: Igen, gyorsabb lett a netem. :) Bár 'csak' 120 k-val tudok tölteni, a sorozatokhoz nagyon megfelel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. :) Donát amúgy azt majd nézzed, hogy hányan seedelik meg ilyesmi. De gondolom ezt nem kell mondanom. :) Akkor a 2 megabites netemmel mit mondhatok, milyen gyorsan jönnek le a részek? :D Amúgy ottan körül, mint amit Obi mondott, ha kikerülés után szedem le, nekem is olyan 20 perc szokott lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bazz, a Szökésnél jelenleg nincs jobb sorozat a tv-ben :) De azért ha most sose jutnak ki megharagszok :D Ennyire vontatott má' ne legyen, hogy több szériát készítenek belőle. :lol:

Nem is sejted mik lesznek még oldie. :) Jó ha beszerzel egy doboz vérnyomás csökkentőt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.