Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jajj, micsoda bűnt követtem el.Te persze tökéletes vagy.

 

Maximum másodszorra írtam a japánokról, és nem őket nem szeretem hanem a rajzfilmüket.

Itt nem a tökéletességről van szó, hanem arról, hogy amint felkerül a japán cucc Te elkezded fikázni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Songokut anno ki nem szerette?! :D Emlékszem hogy rohantunk haza a suliból, hogy megnézzük, mikor meg beszüntették, gyászba borult az ország fiatalsága. :D

Meg az ilyen 20 évesek is, mint én, ja és anyámról nem is beszélve, aki már volt 40 felett :D Érdekes, hogy kezdetben ő nézte, és róla ragadt át rám is :peace:

Amit nem tudtam élőben nézni, mert sokáig tartott a tanfolyam, azt felvettem videóra, és hazaérés után megnéztem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert csak kiakarsz tűnni a tömegből. Persze anno a szobádba zárkózva videokaziról mindig bepótoldat hétvégekenként a lemaradásodat! :peace:

 

A Songokuban voltak a "legnagyobb " cliffhangerek az epizódok végén! :):D :D

Lost Prison Break satöbbi mehetnek a francba az izgalmukkal! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Dresden files PILOTját és nem is volt rossz.

Eléggé constantine beütés van. :D Ami tetszik. :P

Nézzétek meg a bemutatóját és mondjatok lécci véleményt.

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet megnézem a Pilotját. Pilot alapján fogok véleményt nyílvánítani, de tényleg van egy suhallatnyi Constantine beütése, de nálam most trailer alapján még nem nagyon van bátor kijelentésben Constantine feelingje. :D

 

Ody, ne felejtsd el holnap reggeltől letölteni az új PB részt! :P

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem lejött tegnap du másfél óra alatt a pirate-ról :D Csak egy perc időm se volt megnézni. Most az egyszer nem érdekelt volna, hogy nincs még felirat, képekben (no meg piszok figyelmes füleléssel az angolra) is elég lett volna.

 

Sőt már Rome S02E02 is megvan :P Már csak nézni kell azt is.

Az első remek rész volt.

Szegény Vorennus :P Azt hiszem, meg kéne néznem az előző végét, mert onnan nekem valami más rémlik. Nem az, hogy ott van a halott felesége mellett. Ami először furcsa volt, hogy nem láthattuk Caesar máglyájánál a nagy beszédet, de aztán rájöttem, hogy ez nem illik ehhez a sorozathoz, máshol már ezerszer láthattunk ilyet. Octavianus meg csak belerázódik, hogy innentől már nem csak egy kölyök. Az első lépései már megvoltak.

 

No meg a BSG-t is lehetne már szedni nem?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát délelőtt itthon vagyok így megnéztem a Heroest!

Nem volt rossz rész. Az eleje elég pörgös volt, de a végére kicsit leüllt. Már kezdik nagyon túlspirázni ezt a dolgot a robbanással. nem hinném hogy a láthatatlan mutáns is ott lenne, hiszen akk a többiek sem látnák h ott van.

Viszont akk hogy veszi át a rádióaktív csávó erejét? véglegesen? Vagyő is ott lenne?

Tetszett h a haiti csávó jóba lett Claireel és nem törölte az emlékeit, viszont Claire jól alakította a "nem emléxem mi történt aznap este" című darabot. :P

Hiro meg óriási. Főleg az a kép tetszett nagyon mikor a kardal megállt a dinó előtt. Azt nyilatkozták hogy sosem tudhatjuk, bármikor előrukkolhatnak egy CGI dinoval. :P durva lenne mindenesetre.

Azt nagyon sajnáltam h Sylarről szó sem volt. Legalábbis alig. ÉS mi az h megint begyógyszerezve van? mi az h nem tudott megszökni? ezt a baromságot. :P

TAlán legközelebb. :D ^^

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szedem, majd utánna a Heroes-t. :D

Heroest, csak akkor tudom, ha hazaértem :P

 

Kudar, az írásod majd utólag, nézés után elolvasom :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BG lejött, most a Prison pörög. Rengetegen seedelik, gyorsan jön. :P aztán pedig a Heroes. A Lost mikor várható?

 

Egyébként ha valaki tud bármelyik részhez feliratot, szerint itt megoszthatná a többiekkel. Eddig még nem találtam semmit.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ha valaki tud bármelyik részhez feliratot, szerint itt megoszthatná a többiekkel. Eddig még nem találtam semmit.

Feliratra mindig várni kell napokat. Azt hiszem, a legkorábbi eddig másnap este volt. Annál általában kicsit tovább tart :P

Folyamatosan nézni szoktam ahhoz, amit nézek, ha látok valamit, szólok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.