Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na, a 2x10 remek rész volt viszont.

Hoshi ebben szívódott fel, szó szerint :) Tetszett a végén a fordulat.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ent

Most hogy így említed, beugrott. Jó kis szellemes rész. :D Trip és T'Pol karaktere is érdekes lesz. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Későn akkor lenne későn, ha mondjuk 22:00-kor szólnál :)

 

Ody: ja, róluk tudok. Amúgy te hanyadik résznél jársz? A 4. évad teljesen új, vagy már azt is láttad egyszer?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várj még néhány részt, utána jönnek az érdekesebb dolgok :) Azért az eleje nagyon jó volt, ha jól rémlik még tavalyról :D

Annyi negatívumom van, hogy már túlzásba viszik a "elkerülgetést" mármint ami a főszereplőket illeti. Szóval kicsit Hollywoodi szájíze van neki:S Remélem tényleg beindul normálisan is a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OK, akkor mázli, hogy nem lőttem le a sori végét :D

Ma szépen haladtam, már csak 10 rész van hátra ebből az évadból. A gáz az, hogy ennek is még csak most fejeztem be a letöltését. Helyem sincs a következőre (mondjuk, ha sikerülne az uccsó 2 MB-ot feltöltenem a DS9 6. évadjából, akkor sity-suty felszabadulna 9 GB. De mikor lép le az utolsó letöltő? Naná, hogy 0.996-os aránynál... jobban megszenvedek az utolsó 10 MB feltöltésével, mint az előző 8 GB-tal :) ).

 

Hősök:

király volt, szerintem, és nincs is benne annyi elkerülés. Többen is rendesen összefutottak már, pl Peter és Isaac, Hiro is közéjük csöppent úgymond, Nathan alapból tartja a kapcsolatot Peterrel, és már Hiroval is összehozta ténylegesen a sors... igaz, Nikivel is, de róla még nem tudja, hogy különleges.

A résszel csak az az egy baj volt, hogy már az elején tudtam, hogy Sylar lesz a végén a csattanó. Hisz csak ő tud ártani egy sérthetetlennek, és az már kiderült, hogy vadászik a különlegesekre. Csak azt nem tom, miért Claire a kulcs a jövőhöz. Jó, ő túlélhet egy nukleáris robbanást, az tény.

 

A negyedik évad teljesen új, az AXN sci-fi -n nézem.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG 20

"Minden jó, ha jó a vége" - mondhatnánk stílusosan. :D Kis túlzással, több minden történt az utolsó két részben, mint az egész évadban. Meglepetések sora. Valahogy már sejtettem, hogy Tigh-ék azért halják a zenét, mert cylonok. De Tigh....annyira gyűlölte a kenyérpirítókat, közben ő maga is az! :) Kara visszatéréséről már nem is beszélve...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hova, hova, hát hova, ha nem az oldalára? :)

Cicus Maximus oldala

Ja, akkor kár, hogy eddig erről senki nem szólt, nem mindenki bennfentes CicMaxnál.

 

Köszi, Dzséjt, rendes volt, hogy belinkelted :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, akkor kár, hogy eddig erről senki nem szólt, nem mindenki bennfentes CicMaxnál.

 

Köszi, Dzséjt, rendes volt, hogy belinkelted :)

Szívesen, de egyszer már belinkeltem ide ezt az oldalt.

 

Én este fogom megsasolni. Remélem jó véget ér az évad.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

Az még semmi hogy a homok alatt megfulladnak, de a csaj pont akkor nyitotta ki a szemét, mikor rágórták a fejére a homokot. Milyen rossz érzés lehet az. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Hát nem kicsit durva. De elvileg túlélhették. Legalábbis a Lost-fórumon van egy teória az úgy nevezett "légbuborékok" miatt (amik ilyenkor keletkeznek a földben). Meg ezt a teóriát támasztja elő Locke mondata az elején, hogy semmi sem marad bent a földben ezen a szigeten.

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ilyen partmenti folyóhomoknál nem valószínű a légbuborékok kialakulása. Főleg fél-1 méteres gödörmélységnél.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a zene is nagyon betett amikor temették a végén őket.
Régebben nem nagyon csíptem ezt a Paolo gyereket, de amikor kezdett volna szimpatikus lenni akkor már a föld alatt volt.Szomorú sors, de Nikky legalább megérdemelte.
A következő rész véleményem szerint elég gyengécske lesz, legalább is a promo ezt sugallja.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kate.


Lost
Én nem nézek promót, de arra kíváncsi lennék, hogy milyen központú lesz a mostani rész?

Donát
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.