Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó volt a BSG nyitó része! ;)

 

Talán Roslin a cylon? Vahy Kara? Érdekes dolgok lesznek itt. Vajon a Földön élnek emberek? Az űrcsata meg egyenesen fantasztikus. Ilyet még moziban se láthattunk sokszor.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elkezdtem a Weedset és nagyon tetszik már a 2. évad közepénél járok.

 

A BSG tényleg állat volt. Csak maradjon tényleg meg ezen a szinten. Persze kíváncsi vok mit hoznak ki belőle.

Most hány részes is lesz ez az évad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1 hol tartasz a Weedsel?

Most fejeztem be a 2. évadot és elég jó volt a cliffhanger.

Mármint ahhoz képest hogy maga a sori elég kis langyi, és hogy milyen volt az első vad végén a ch.er. Pár nap alatt le lehet pörgetni az egész sorit, de nekem azért bejön. Olyan kis könnyed, jó poénokkal. Lassan kezdem a 3.at, de abból még csak 7rész van asszem szinkronosan. Utálok átváltani, más szinkronra, vagy feliratra. Na mind1 kibírom majd. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, kezdenek bonyolódni a dolgok.

Raiderek lebutítva, centuriók feltuningolva. Nem semmi. Morcos volt a "szavazás", nyomatékosították a szavazatukat. Csak hiába, hiszen az az öt úgyis feltámad a feltámadás-hajón. Aztán gondolom nem lesznek túl boldogok. Bár lehet, meggondolják magukat a szavazás kérdésében. Boomer is érdekes, már el is felejtettem, hogy még van... igaz, mikor legutóbb láttuk, éppen - megint - megölték. Vajon lesz cylon polgárháború?

Az elnökasszonyt meg most már kevésbé kedvelem, mint az első három évadban, pedig ott sem volt éllovas a kedvenc szereplők listáján. Mondhatni, rajta sem volt.

Lee távozása szép jelenet volt.

Az ötödik cylonra meg igencsak kíváncsi vagyok. Baltar nálam még mindig esélyes, bár az olyan egyértelmű lenne - milyen poén volt, mikor leült elé önmaga. Ezek szerint a víziók Capricai Six és Baltar fejéből átjárhatnak egymás közt? Vagy csak a Six vízió volt átlényegülve? Node, vissza az ötödik bőrösre, a másik tippem meg az elnökasszony. Szép lenne, ha meghalna, aztán feltámadna egy Resurrection Shipen. Na jó, ez nem valószínű, de úgy megérdemelné az a némber.

 

No ez a mostani BSG rész már szerintem jobb volt mint az első, immár érdekes fejlemények voltak benne :lol: A kenyérpirítók nem semmik ;)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem és tetszett is, de azért voltak benne vontatott részek.

A Cylonos részek nagyon jók voltak. Caprica a kezébe veszi a dolgok irnyítását. Viszont a Karas részek eléggé idegesítettek. Én valahogy soha nem bírtam az elnököt, de most már kifejezetetten idegesít. Azzal az ártatlan képével, mégis csakúgy lelőné Karát...

Nekem Lee búcsúztatása is kicsit hosszúra sikeredett. Viszont a Baltaros részek megint marha jók voltak. Az a beszélgetés magával. Ááááá. ;)

Hát tényleg bonyolódik, és kíváncsi leszek mi lesz ebből. Csak nehogy túlbonyolítsák... :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valahogy azt se hiszem el, hogy az a négy valóban az a négy lenne. ;) Nem hinném, hogy ilyen korán lelőnék a poént, nomeg túl sok minden kéne megmagyarázniuk, hogy miért ők és főleg azt, hogy Tigh hogy a fenében emlékezhet a gyerekkorára amikor már túlélt több mint negyven évet, ami ugye kellett a cylonoknak is fejlődéshez. SZóval itt nekem bibi van. De azt se hiszem, hogy az elnökasszony lenne az ötödik, mert akkor a betegségét kéne újból "átmagyarázni". :S
Van itt kérdés dögivel, túl nagy meglepit szerintem nem is tudnak így már okozni, esetleg majd a Föld-el, hogy ott egészen pontosan mi van. :lol:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg elméletileg, ha jól emléxemBaltar Cylon detektora működött, és kiszűrte Boomert, viszont a többieket Tight, és a Főnököt nem. Jó, ha jól tudom a többiek akkor még nem voltak képben.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Oldi: Tigh nekem is magas, hiszen elméletileg ő már együtt harcolt az öreggel az első Cylon háborúban. Namost, ha ő az utolsó ötös, és még azok között is az első modell, akkor is azt jelentené, hogy a többi bőrös már valamikor az első háború elején létrejött. Nem beszélve arról, hogy ezek szerint Tigh öregszik.

Szóval, ha csak annyi lenne, hogy emlékszik a gyerekkorára, azt meg lehetne annyival magyarázni, hogy beléprogramozták. Hiszen Boomer is emlékezett rá, és fingja nem volt arról, hogy cylon. De itt több van, mint egyszerű emlékek. Túl régóta létezik az emberek között, ráadásul Adama mellett.

 

Kudar: Baltar detektora sosem működött, az csak kamu volt. De ha jól emlékszem Baltar tényleg rájött idő előtt, hogy Sharon cylon, mert a vízió Six megsúgta neki. Ám Boomer akkor lepleződött le, mikor golyót eresztett Adamába.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól írod Dzséjt, nem is beszélve arról, hogy véleményem szerint ez a bőrös dolog, mármint, hogy élő szövetté váltak a cylonok ( a fontossága szerint) az nagyjából a pilot részben bekövetkezett "nagyköveti" találkozó körüli időre tehető, amikor hadat üzentek Capricának. Egészen pontosan addigra már ugye megvoltak a bőrösök, de nem hinném, hogy a beszivárgásra már a negyven évvel ezelőtt készültek volna amikor még csak a kenyérpirítók harcoltak az emberek ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, szerintem is max pár évvel a támadás előtt kezdhették meg a beépülést. Már csak Capricai Six-ből ítélve.

Illetve Boomer és a Pegazuson lévő Sixből ítélve. Boomer mondjuk jó pár éve szolgálhat már a flottában, mert pl. a pilotban Helo még újonc volt, de ő már nem.

De ez a negyven év főleg azért is sok, mert hát ott vannak a Razorban látottak, ahol láthattuk az átmenetet, és ő még lazán a régi kenyérpirítókat és ridereket használta, nem beszélve arról, hogy Adama tanúja volt a kísérleteknek a flashbackben. Szóval, az első háború alatt vajmi kevés eséllyel lehettek bőrösök. Hacsak, az utolsó öt nem egy külön, a már régről ismert hetes előtt készült, és azért nem szabad beszélniük róluk, mert ők valami elcseszett dolgok, teszem azt, túlságosan emberiek lettek. És akkor az lenne a kavarás, hogy az ötös-team az első bőrösök, a hetes-team meg a második "volúció", afféle butított változatok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

De most viszont ott van az a kérdés is, hogy ki parancsolt a ridereknek és a cylonoknak a háborúban? Azt ugye most már tudjuk, hogy alacsonyabb rendűek.

A fene ezt a sok feltevést! :)

Nem is beszélve a cylonok közti polgárháborúról. :rock:

Én asszem marhára fogok szitkozódni ha valami hülye magyarázattal elb*szák az egészet. Tartok tőle, hogy a készítők addig csűrik csavarják a dolgot amíg olyan értelmetlenség lesz belőle, hogy szívás lesz az egész.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó rész volt :rock:

Kudar, a hatos modellből Caprica a Galacticán van, az egy "szimpla" hatos volt, aki forradalmat csinált a cylonok között :) Egyébként nekem is az jutott eszembe, hogy az utolsó öt sokkal régebbi modell lehet, akkor képbe jöhet Tigh. Viszont valami gixer biztos van körülöttük. Örültem annak, hogy Adama végül elengedte Karát Földet keresni, ez illik inkább az Öreghez, mint az ellenkezője.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigpörgettem a Fireflyt. Szégyenlem, de eddig még nem láttam.

Nagyon jó kis sorozat, kár, hogy ilyen rövid lett.

Mivel semmit nem tudtam még róla, elárulná valaki, hogy miért lett ilyen hirtelen vége?

Mert úgy tudom nagy sikere volt, és hogy DVD eladásban is elég szépen aratott.

Ja és még valami: A Serenity a sorozatnak a befejező filmje? Mert azt még réééégen láttam, de a sorozat nélkül. CSak már nem igazán emlékszem rá. Szóval ha igen, akkor újra meg kell majd néznem. :D "kell"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel semmit nem tudtam még róla, elárulná valaki, hogy miért lett ilyen hirtelen vége?

Nem volt akkora sikere, mint ami ahhoz kellett, hogy a képernyőn maradjon, ezért a Fox, aminek fejesei amúgy is csak időkitöltőnek akarták (ezért alapból nem kaptak annyi részt, mint kellett volna), míg elkészül egy másik show, lelőtték 11 epizód után (és USA-ban máig nem adták le az utolsó hármat).

Sikertelenségének oka:

- zéró reklám. A FOX egyáltalán nem reklámozta, csak a kevés rajongó.

- minden héten más nap, más időben adták.

- össze-vissza sorrendben adták, a Train Job lett az 1. rész (alapvetően a 2.) és a Serenity a 11. (utolsó, holott az a bevezető).

 

Aztán a rajongók kiharcolták a DVD-ket, amin hosszú hónapokig tartotta a toplista élét.

A Serenity hasonló utat járt be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- össze-vissza sorrendben adták, a Train Job lett az 1. rész (alapvetően a 2.) és a Serenity a 11. (utolsó, holott az a bevezető).

Igen én is néztem a TV.com on h milyen sorrendben van, én pedig egészen más, mondhatni normális sorrendben néztem. Mondom akkor ennek mi értelme? :D

Azért kár, hogy ilyen hamar vége lett. Ma megnézem még1x a Serenityt, és kész... :D

Ezt a sorit visszahozhatnák. Simán lehetne belőle egy SG1 szintű sorit csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen én is néztem a TV.com on h milyen sorrendben van, én pedig egészen más, mondhatni normális sorrendben néztem. Mondom akkor ennek mi értelme? :D

Azért kár, hogy ilyen hamar vége lett. Ma megnézem még1x a Serenityt, és kész... :D

Ezt a sorit visszahozhatnák. Simán lehetne belőle egy SG1 szintű sorit csinálni.

Bizonyos pletykák szerint -melyet maga a Kaylee-t alakító színésznő kotyogott ki- tervbe van véve a folytatás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos pletykák szerint -melyet maga a Kaylee-t alakító színésznő kotyogott ki- tervbe van véve a folytatás. :D

És Alan Tudyk (Wash) is pedzegetett már valamit, valamint a legújabb képregény történetét megíró alak is mondott valami olyasmit, hogy azért készültek eddig csak előzmények (illetve, csak a Serenity-hez előzmény, a Firefly-hoz utózmány), mert a Serenity folytatását Whedonra van hagyva, hogy mozgóképen valósítsa meg. Szóval egyre inkább alakul a dolog.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Serenity-vel úgy voltam hogy S.G. miatt meg akartam nézni de aztán ilyen-olyan töltögetések miatt egyre csak halódott, a Krómnikkelsz-szel a szezonzáró rész után már nem foglalkoztam valami sokat, utána a TV6-on a Firefly-ban nézegettem és ahogy az is véget ért a csaj már egyre kevésbé érdekelt most meg már semennyire se érdekel.

Talán a Krómnikkelsz kövi szezonja közben megint elkezd érdekelni és ha úgy lészen akkor majd megnézem a Serenity-t.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.