Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SGA

Spoiler:

Szerintem Rodney nem jön vissza a földre, bár az az "idén lejár a szerződésem" dolog kikacsintás volt mind a sorozat végére, mind arra, hogy a színészeknek tényleg idén jár le a szerződésük, mert eredetileg csak öt évadra írták alá (ez is szerepet játszhatott az SGA lelövésében, mivel szerződéshosszabbítás esetén a színészek sokkal többet kérhettek volna, mint amennyit jelenleg kapnak. Az SG-1 a végén már ezért volt baromi drága, mert a régi színészek a sorozatra szánt összeg negyedét elvitték). De Rodney szvsz maradni fog Atlantison. Aztán, hogy Atlantis marad-e... khm.... hát lesz valami az utolsó részben, legalábbis a forgatókönyv borítóján volt egy árulkodó kép... az utolsó rész - amelynek cselekményét amúgyhadititokként őrzik - nagyot fog szólni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt el ne áruld mi lesz a vége az SGAnak...jajj ezt még leírni is rossz volt. :D

 

Heroes

Spoiler:

Nem is volt oan rossz ez a rész mint gondoltam. Olyan szinten volt mint az eddigi részek. Sőt volt benne pár elég szép csavar is. Na most kéne megölni a sok rossz hirót. Petrelli papát, meg az ieneket, de gyorsan. Tetszett, mármint jó ötlet volt h daphne nem jut még járni sem a képessége nélkül. PArkman nézhetett egyet. ÉS HIro emlékezet vesztése sem vészes, sőt tetszett h a végére betették Seth Greent meg a másik csávót akinek nem jut a neve az eszembe. HRG meg azzal a puskával ngyon kemény. :D Remélem nem lövi le őket.

 

Estére tartogatom a PBt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés

 

Nah b*szdmeg, alagút, fehér fény, láthatatlan hang megvolt. Jól jött volna a kiállításon lévő kanapé, mert két órára tuti elfoglaltam volna újraélesztés gyanánt. :D

Node....

 

 

Spoiler:

Ezt a Selfes dolgot erőltettetnek érzem. Szép lezárást kaphatott volna most a sorozat. Kíváncsi vagyok tudnak e ennél nagyobbat ütni még, mint tették azt a tábornok esetével.

Ámen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt el ne áruld mi lesz a vége az SGAnak...jajj ezt még leírni is rossz volt. :D

Dehogy árulom, nem is tudnám, nem tudok rüla semmit. Mint írtam, a történetét hadititokként őrzik. Csak annyit tudni, hogy nagy dolog lesz benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom melyik mondat illik jobban az epizódra...

 

 

PB

Spoiler:

Suck it GEneral...vagy Self!!! Hát igen, mikor néztem h még 7-8 perc visszavan, és mindenki happy, akkor egyszerre örültem és elszorult a gyomorom, hogy mikor lesz a geb*sz...hát sajna meglett, és most nem lennék Self helyében. Egyetértek Oldival, szép lezárás lett volna, és remélem feltudnak ennél nagyobbat is még mutatni, bár én már ezt éreztem a 2. végén is, és sikerült szal...

Azért szegény csajt nem kellett volna megölni... :D Hüpphüpp

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kész vagyok! Hova lehet még fokozni a PB-t??

 

Spoiler:

Bár Self árulását én is kissé erőltetettnek érzem. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. A végén még kiderül, hogy a tábornok a jó ember. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC

 

Nem lesz ez így jó, hogy majd minden napra lassan jut egy-egy szívleállás. :D

Piszok érdekesen alakulnak az események, de most már illő lenne ezt-azt a nézőnek is dekódolni a készítőktől, hogy ki, mit akar. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alig látni valamit ebből a BSG trailerből, úgy kapkodják el a képeket egymás után. Jaj, sokára fog még kezdődni :D

Sajnálom. Pedig szezonról szezonra egyre rosszabb. Az előző vége ütött, de ami előtte volt az valami borzalom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom. Pedig szezonról szezonra egyre rosszabb. Az előző vége ütött, de ami előtte valami borzalom volt.

Egyetértek. Szerintem kevesebb hitbéli dolog kéne bele, mert ebből a pepecselésből már sok van.

Akció, akció, akció. Az első évad olyan jó volt ezekkel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Szerintem kevesebb hitbéli dolog kéne bele, mert ebből a pepecselésből már sok van.

Akció, akció, akció. Az első évad olyan jó volt ezekkel. :D

Amikor részeken keresztül csak Baltar szektáját néztük, meg hogy miként húzza meg a fiatal naív csajokat, akkor majdnem adtam a sorozatnak egy cancelt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az egyik PB részben egy szereplő hangjára lettem figyelmes, és utána rájöttem hogy a TDK-ban alakított egy rendőrt.

 

Ody: A BSG-nél már az első évadnál elakadtam, valahogy nem néztem tovább, hiába tetszett. De ha tényleg romlik a színvonal, akkor nem hiszem hogy valaha is folytatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az egyik PB részben egy szereplő hangjára lettem figyelmes, és utána rájöttem hogy a TDK-ban alakított egy rendőrt.

 

Ody: A BSG-nél már az első évadnál elakadtam, valahogy nem néztem tovább, hiába tetszett. De ha tényleg romlik a színvonal, akkor nem hiszem hogy valaha is folytatom.

Azért tehetnél vele egy próbát.

 

Paul Dini írta a soron következő CW epizódot. Gondolom neked nem kell bemutatni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.