Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

FF

 

Szerintem jó rész volt :) Amúgy Dem nem japán :D

 

 

House

 

Érdekes volt ez a rész, de szerintem ilyen többet ne legyen. Wilson rendes srác, bírom, de most hiányzott House annak ellenére, hogy azért ott volt.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár SupNat epizód cím :D

 

5.11 Sam, Interrupted

5.12 Swap Meat

5.13 Back to the Future II

5.14 My Bloody Valentine

5.15 Dead Men Don't Wear Plaid

5.16 Your Whole Life Flashes Before Your Eyes

 

Tetszik az 5.14-es címe :o

 

 

Meg a 14-es részhez egy kis érdekesség:

 

Megjelenik benne egyik Lovas. Nyúzott, gyenge, rekedtes lesz. Ez a karakter egy hátborzongató és pusztító öregember telhetetlen mohósággal...

 

 

Szerk:

Kínzó ez a SupNat nélküliség, itt van egy kis bakiparádé :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU 1*10

 

Az éved egyik legjobb epizódja volt! Izgalmas, titokzatos, vérbeli sötéthangulatú sci-fi! Mikor fog folytatódni?

 

Spoiler:

A Spencer "gyilkossága" körüli ügy elég sokáig ködös volt, tehát jól megkeverték a dolgokat. Végre a székkel is foglalkoztak, és remélem, hogy az következő részekben is fognak vele, illetve azzal férfival, aki beleült. Rush egy önző, számító, gonosz rohadék! Nem tudom, utálatos, ugyanakkor a sorozat kihagyhatatlan szereplője. Young egy vadállat volt főleg a végén. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Rush-al!

A fanyalgok megnyugodhattak, ez a rész nem volt egyáltalán szappanoperás. Nagyon sötét hangulatú epizód volt, fordulatokkal.

 

Jáááj, miért ilyenkor rakták be szünetre? - ez csak költői kérdés volt a részemről. Egyáltalán mikor tűzik műsorra újra? :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Menjenek a fenébe! A Flash Forward-ot is márciusra teszik. Ez már szemétség. Mindkettő sorozatot akkor teszik hosszabb pihenőre, amikor a cselekmények beindulnának.

Na sebaj, majd egy picit vigasztal a január 10.-én induló Chuck harmadik évadja...

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az imdb-re szinte az tesz fel mindenki amit akar, spoilertv-n meg nem volt ilyen spoiler.

Ami azt illeti fennt van, csak ugyanaz, amit az IMDB-n, és ők sem igazán hisznek benne, hogy megbízható ez a spoiler. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Universe

 

Hát nem volt olyan jó mint a kettővel előbbi, de mióta függetlenítettem a Csillagkapu feelingtől még tetszik is :hehe:

 

Spoiler:

Rush végre megkapta a magáét. Young helyretette alaposan. Megérdemelte a sz*mét. :) Node ezek után miként fog visszakerülni Rush? Jönnek majd a hajótöröttek és együtt repülőképessé teszik a hajót? No majd kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik nap néztem egy régebbi Csillagkapu részt az AXN-en, amikor apa leült mellém nézni, aztán mondta, hogy milyen érdekes, hogy a galaxis többi részétől elszigetelt népek is beszélik az angolt... Azért van benne valami. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik nap néztem egy régebbi Csillagkapu részt az AXN-en, amikor apa leült mellém nézni, aztán mondta, hogy milyen érdekes, hogy a galaxis többi részétől elszigetelt népek is beszélik az angolt... Azért van benne valami. :D

Ez a hiba sajnos örök Stargate baromság, ami azért valahol érthető, mert sz*r lenne, ha minden új népnél fél rész vagy komplett részek menne el arra, hogy Daniel (és csak ő, mert a többiek ugye nem nyelvészek) megtanulja a nyelvet. Az SGA-ban erre már gondoltak, tervezték, hogy találnak a városban egy afféle univerzális fordítót, de végül ott is csokiztak rá.

Most megkaptuk az ígéretet az SGU-ra is. Eddig jól csinálják, a gondolatolvasó homoklényen kívül senkivel sem találkoztak. Így könnyű betartani :D

 

A másik ilyen kolosszális hülyesége, hogy mindenhol emberek élnek, még a másik galaxisokban is. Az SGA ezért is tetszik kevésbé, mert míg az SG-1-ban csak-csak belefutottak legalább humanoid idegenekbe, de olykor nem emberiekbe is, az SGA-ban öt évad alatt jó, ha megismertük három idegent (amiből kettő mondjuk SG-1 kopi volt, de ez nem zavart). Ja, meg volt még két idegenünk, akiket egy az egyben az SG-1-ból emeltek át. Szóval, az SGA egy nagyon szép SG-1 másolat volt, majdnem nulla ötlettel. Mondjuk azért szerettem, de a három SG sorozatból az áll nálam a dobogó alján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

 

Már a 7. évad vége felé járok, és egy megjegyzés. Kicsit az idegeimre ment az a dolog, hogy szegény Jacket üldözte a fél FBI meg mindenki, bár már előzőleg is láttunk olyat, hogy ő volt az üldözendő. Kezd már ebből sok lenni. Annyi mindent tett már, ezek után még van ember, aki azt hiszi, hogy képes lenne a másik oldalra állni? Egy picit rossz felé viszik így az irányt az írók. Azt hiszem, egyébként sem a 7. évad lesz a kedvencem. Hiányzik az elhárítás :D

 

 

Múlt heti Heroes-hoz

 

El is felejtettem rákérdezni, hogy akkor most szerintetek is Peterben vannak Sylar képességei? :D Efölött valahogy elsiklottunk, de ezzel egy picikét helyre állna a rend ezen a téren :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

Spoiler:

Igen én is mindig ezen gondolkoztam és idegeskedtem, hogy senki nem hisz neki vakon pedig már mi mindent meg nem tett. De hát látjuk mindennek megvan az oka. És Jack sem tévedhetetlen. :D A vége kíváncsi vagyok hogy fog tetszeni. :D Amúgy ez az elnök hogy tetszik?

 

ja és egy viccel a végén: Ha mindenki azt csinálná amit Jack Bauer mondd, nem 24 lenne a címe, hanem 12. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

Spoiler:

Akartam is írni, hogy nagyon jó ez a Taylor elnök :D Bár személyes kedvencem mindig David Palmer marad :D Azért Taylor ott van nagyon a nyomában. Szerintem a végére már csak holnap érek, még 6 rész van hátra, szerintem kizárt, hogy ma meg tudnám nézni mindet :D

A vicc meg nagyon jó :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, Heroes

Spoiler:

Jelenleg csak a Haiti képessége van benne. Sylar elvileg képes úgy is megszerezni mások képességeit, hogy ehhez nem kell megölnie az illetőt, mint ezt a harmadik évadban is láthattuk, szóval ha Peternek lett volna annyi esze, hogy ezt a képességét másolja le Sylarnek, akkor így egy csomó képességet meg tudna szerezni, de hát úgy tűnik ő ezen még nem gondolkodott el, szerintem az írók se. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiefer nyilatkozta, hogy a családjával 24 óra alatt megnézte a 7. évadot dvd-n. :D Valami utazáson voltak, hát kell ennél jobb? :P

Szóval az a 6 rész simán belefér. :D

Hehe :P Egyébként megnézhető egyben a 7. évad könnyen ennyi idő alatt, ha a reklámok helyét kihagyják :D

Simán beleférne, de éjszaka inkább alszom :P

 

Dexet is nagyon várom, bár szerintem megint holnap tudom megnézni. Sebaj, akkor is jó lesz :P

 

Heroes

Spoiler:

Azt hiszem, kihagytam a számításból, hogy egyszerre csak egyet tud elvenni másoktól. Arra alapoztam, mikor azt mondja, hogy kiszív mindent belőle, vagy mire. Csak akkor biztosan váltva mentek át rajta a képességek. Na mindegy, már bezavarom magam is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó! Ott jobban kifejtik/megmutatják? :D

Az jó, akkor már go to Magos oldal :D (amúgy is régen láttam már Summer Glau szép nagy boci szemeit :D ) /mennyivel boldogabb lennék ha még magot is hozna :P /

Azért annyira nagyon nincs kifejtve, mivel mire arra került a sor, lelőtték. De azért szépen fokozatosan kiderül róla egy s más, amit szépen bele is szőnek a történetbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem anno a Fireflyt. Jó kis sorozat, de semmi eget verő nincs benne. Persze erre is rá lehet kattanni mint minden másra.

 

Én nagyon szerettem. Jók voltak a karakterek és a történet is. Simán lehetett volna folytatni még sok sok évaddal mert rengeteg lehetőség van benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, hogy van az, hogy még tavaly nem jött be neked? :D

 

Szerintem máig etalon a hangulatában a Firefly. A karakterek, helyszínek tekintetében főleg. :D És persze a poénok, a beszólások. :P Ídézni lehetne őket a végtelenségig :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.