Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem az undorító hype nem jött be amit körülötte kreáltak.
Pedig ez a sori aztán messze nem is kapott akkorát. A kezdetekben tutti nem. Aztán egyre többen látták és kúltsorozat lett. Még a mozifilm is csak egy kópián ment idehaza, eredeti nyelven, felirat nélkül. Kb ugyanaz lett a sorsa mint az Equilibriumnak. A DVD kiadás tette ismerté. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez a sori aztán messze nem is kapott akkorát. A kezdetekben tutti nem. Aztán egyre többen látták és kúltsorozat lett. Még a mozifilm is csak egy kópián ment idehaza, eredeti nyelven, felirat nélkül. Kb ugyanaz lett a sorsa mint az Equilibriumnak. A DVD kiadás tette ismerté. :D
Bukta lett mind a kettő. Persze ennek okait boncolgatni hosszan tartana. A FOX is bűnös volt ebben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez a sori aztán messze nem is kapott akkorát.

Hát azért a Serenity körül volt bőven nyálveréses hypolás, a másik topicban említett "Új Star Wars" jelzőtől, a "sokkal jobb, mint a Star Wars" megnyilvánuláson át a "minden idők legjobb sci-fije" (ez utóbbi azt hiszem, a traileren is ott vigyorgott) minősítéséig. Ennyire a film nem jó.

A sorozat körül valóban nem volt hype-olás, vagyis ami volt, az sose jutott el hozzánk. Én nem is tudtam a Firefly-ról, amíg nem jött a Serenity körüli zsibongás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a Serenity körül volt bőven nyálveréses hypolás, a másik topicban említett "Új Star Wars" jelzőtől, a "sokkal jobb, mint a Star Wars" megnyilvánuláson át a "minden idők legjobb sci-fije" (ez utóbbi azt hiszem, a traileren is ott vigyorgott) minősítéséig. Ennyire a film nem jó.

A sorozat körül valóban nem volt hype-olás, vagyis ami volt, az sose jutott el hozzánk. Én nem is tudtam a Firefly-ról, amíg nem jött a Serenity körüli zsibongás.

Na jó, de "odakint" ekkor már elégé ismert volt a sorozat, főleg gondolom az ilyen jelzőket aggató kritikusok, szaklapok előtt ( vagy jól rájuk kaccsintott a stúdió :D ). Idehaza mi nem kaptunk ebből semmit se.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DEx:

Spoiler:

hát itt már kész...1v1! DeX Artur ellen. Nagyon szépen fel lett vezetve a vége. A mellékágak kilőve, Lundy, Trinity lánya, talán a Ritás szál is (óó istenem de szép volt ebben a részben is) szóval itt már lehet izgulni. Viszont azt nem értem, hogy miért mert csak így bemenni Artur a rendőségre és találkozni Dex-el, hisz simán elmondhatná mindenkinek ott h pedo és kész...szóval ezt nem vágtam, hiszen Artur semmivel se tudja zsarolni Dexet kivéve azzal, hogy esetleg 2ős életet él...Mindenesetre nagyon várom az évadzárót és a cliffhangert amiről beszéltek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Piszok jó volt :D

 

Spoiler:

Hát gyerekek, le a kalappal Dexter Morgan előtt, de főleg Rita előtt. Nem spilázzák túl azt a csókos dolgot, két szóban simán rendezni tudják a dolgot, de azért Dex bizonyított némiképp a férfiasságából amikor jól fejen vágta a szomszádot :D Ennél a résznél szakadtam :D

De jó volt még a összeesketés is :D Szépen kikerülték a bürokráciát :D

Node a Hármas szál mindent vitt, igaz a végén volt egy örömlány nagy baromság azzal, hogy csak úgy besétálhat valaki az eligazítóba, de a nagy találkozás ezt azért feledtette. :D

 

És igen, Rita egyre jobban kikupálódik :P Nagyon szép nő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meggyőztetek.Megnézem a sorozatot.Mi a címe?Firefly?

Az. Helyes, aztán ha a sorozat sem fog tetszeni, akkor egy szót sem fogok szóni, mert akkor tudom, hogy nem láthatatlanban minősíted. Amúgy, szvsz fog tetszeni. Tényleg sokkal jobb a filmnél, csak ezt a "ha nincs pénz az ILM-re, ne is csinálja meg" hozzáállást tedd félre, mert ha nem, a második részben felbukkanó Starship Troopers-ből vett egyenruháknál falat fogsz fejelni... (sajnos a stúdió - 20th Century Fox - annyira nem adott nekik pénzt, hogy egyszer az egyik stábtag mennyasszonyi ruháját kellett bedobni, máskor meg máshonnan voltak kénytelen kölcsönözni, de hát ugye, a Cantina bárban is volt egy farkasember... Illetve van is még a mai napig :hehe: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az. Helyes, aztán ha a sorozat sem fog tetszeni, akkor egy szót sem fogok szóni, mert akkor tudom, hogy nem láthatatlanban minősíted. Amúgy, szvsz fog tetszeni. Tényleg sokkal jobb a filmnél, csak ezt a "ha nincs pénz az ILM-re, ne is csinálja meg" hozzáállást tedd félre, mert ha nem, a második részben felbukkanó Starship Troopers-ből vett egyenruháknál falat fogsz fejelni... (sajnos a stúdió - 20th Century Fox - annyira nem adott nekik pénzt, hogy egyszer az egyik stábtag mennyasszonyi ruháját kellett bedobni, máskor meg máshonnan voltak kénytelen kölcsönözni, de hát ugye, a Cantina bárban is volt egy farkasember... Illetve van is még a mai napig :hehe: ).

 

 

Ok leszedem aztán majd írok róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor azért sikerült ma is pár részt megnézni. :P nagyon helyes! :D

Igen, négyet megnéztem. Sajnos ez a maximum, ha meló van, meg du. még otthon házimeló :hehe: De ma jön a maradék kettő, de aztán sajnos vége is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az. Helyes, aztán ha a sorozat sem fog tetszeni, akkor egy szót sem fogok szóni, mert akkor tudom, hogy nem láthatatlanban minősíted. Amúgy, szvsz fog tetszeni. Tényleg sokkal jobb a filmnél, csak ezt a "ha nincs pénz az ILM-re, ne is csinálja meg" hozzáállást tedd félre, mert ha nem, a második részben felbukkanó Starship Troopers-ből vett egyenruháknál falat fogsz fejelni... (sajnos a stúdió - 20th Century Fox - annyira nem adott nekik pénzt, hogy egyszer az egyik stábtag mennyasszonyi ruháját kellett bedobni, máskor meg máshonnan voltak kénytelen kölcsönözni, de hát ugye, a Cantina bárban is volt egy farkasember... Illetve van is még a mai napig :) ).
Az se semmi ahogy síléctartóból koporsókat csináltak :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogyis...még csak most kezdődik! :D

Ha ezen a két részen túl vagyok, akkor majd csak januárban a 8. évad jön :P Az már élesben, és hetente :)

Egyébként amióta Bill megjelent, nem tudtam rájönni, hogy miben láttam a fickót előtte (pedig több, mint 60 részben játszott James Morrison). Ha angolul nézem, akkor még inkább, mivel a hanghordozására is emlékszem, szóval imdb.com a barátom, megnéztem. A Space: above and beyond sci-fiben volt az egyik főszereplő, a nyitó szöveget a karaktere mondja, azért maradt meg nagyon bennem a hangja is :hehe: De magamtól sajna nem jöttem rá :)

Amúgy is nagyon jellemző erre a sorozatra, hogy egy rakat olyan színész játszik benne, akiket más sorozatokból ismerek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a 8. évad sem lesz kivétel. :hehe: Lesz benne pár sorozatszínész. :)

Nagyon durva lesz ezt a sorit hétről hétre nézni...talán a legdurvább.

De majd így itt túlvészeljük.

Ha megnézted az utolsó 2 részt akkor itt a 8 évad 6db promója. Elég kemény!!!

http://www.sorozatjunkie.hu/2009/12/07/del...ti-videok-1-24/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

No egy újabb Alien sztori :) Jó hogy éppen ebéd közben néztem. Valahogy mindig ki tudom fogni kaja közben az ilyen részeket :D Kár viszont, hogy megint töltelékrész volt. Minimálisan azért csatlakoztathatták volna a fő szálhoz.

 

Spoiler:

Pl teszem azt, a katonák immunrendszerét akarták volna megerősíteni vagy valami.

 

Úgy érzem, hogy a lényeg itt most Walter körül forgott inkább. Nagy volt megint :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Spoiler:

Tényleg nagyon jó rész volt. Bár a kamionsofőr bemártása elég amatőrnek tűnt, meg Arthur is csak úgy besétál egy rendőr örsre egy Visitor kártyával? Khmmm... No de ez film, és elég hatásvadász lett a vége. Ütött is rendesen. :) szegény Arthur azt hiszi, hogy dex egy rendőr aki csak pénzt akar. Nagyot néz majd az asztalon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.