Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dexter

 

Spoiler:

Kib*szott Arthur Mitchell!! :);):) Kicsit a hetedik végére hajazott a befejezés, de bár ne tette volna. Engem totál lesokkolt, mert mindenre számítottam de erre nem. Deb rájön a titkára, vagy elengedi Trinity-t, vagy éppen Rita a szomszéd pasival hetyeg....mittom én....bármi lehetett volna csak ne ez. Ráadásul Dexter fia pont úgy ül a vérben mint ő anno. Kész. Kb. Innentől már tényleg nem sok értelmét látom a folytatásnak én se. Egyébként Dexter is elb*szta mert az első adandó alkalommal ki kellett volna nyírnia a francba azt a kö**ögöt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik befejezés az lett volna -ezt nem rakom spoilerbe, mert úgyse valósult meg :P -, hogy Dexter egy táskába pakolja be a holmiját, amikor a tv-ben megy egy olyan hír, hogy egy gyerekgyilkos kiszabadult, Dexter szeme pedig ekkor felcsillan :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Spoiler:

Az a durva, hogy Dexter még meg is akadályozta Arthur öngyilkosságát, csak azért hogy ő ölhesse meg. Emiatt meghalt az a Kyle Butler, majdnem megölte az elrabolt kissrácot, a riportercsaj öngyilkos lett, a fia átélte ugyanazt a traumát amit ő kiskorában, és nem utolsó sorban meghalt a felesége is. Csak azért hogy a saját kalapácsával tudhassa pokolba küldenie Trinity-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

 

Az a durva, hogy Dexter még meg is akadályozta Arthur öngyilkosságát, csak azért hogy ő ölhesse meg. Emiatt meghalt az a Kyle Butler, majdnem megölte az elrabolt kissrácot, a riportercsaj öngyilkos lett, a fia átélte ugyanazt a traumát amit ő kiskorában, és nem utolsó sorban meghalt a felesége is. Csak azért hogy a saját kalapácsával tudhassa pokolba küldenie Trinity-t.

Dexter

 

 

Arról nem beszélve, hogy megölt egy ártatlan embert is. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dr. House-t és Hugh-ot is Golden Globe-ra jelölték :P

Nagyon jó :P

 

Kemény volt a Dexter

Spoiler:

Szerintem sem lenne rossz itt abba hagyni a sorozatot. De legalább most már értem, miért raktak ki a srácok tegnap olyan ikont, amit, Rita-rajongók :) Sajnálom szegényt, de sztori szempontból remek húzás volt a halála. Egek, mit fognak ezek után kitalálni? És a másik két gyerek? Nekik most már csak Dexter van, mindkét szülőjük meghalt. Vagy a nagyszülők. De inkább arra tippelnék, hogy Dexnél marad az összes, aztán birkózzon meg ezzel a felelősséggel valahogy. Szegény Dexi, pedig valahogy összekapta volna magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex:

Spoiler:

Én el tudnék egy olyat is képzelni, de lehet hogy ezt már írtam, a két gyerek nagyszülőhöz, eltelik mittomén 7-8 év és Dexnek ugyanúgy fel kell nevelnie és azokkal a gondokkal szembe néznie mint Harrynak. :) Persze meg lehetne ezt még spékelni. Én azért várom, nekem ez nem volt egy rendes befejezés. :P És mivel szinte biztos hogy lesz folytatás, ezért nem izgulok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexhez még

Spoiler:

Hmm... érdekes, hogy amikor Dex nézett utána Laura Mosernek, akkor mintha nem lett volna szó arról, hogy Dex neve szerepel az újságban :) Azt hiszem, meg kéne már nézni az első évadot, itt némi kavart érzek. Egyébként milyen volt már, hogy anno Harry eltüntetett egy csomó iratot, erre a nagyfőnök meg fejből tudja, mi volt anno :P Csak rá kellett kérdezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem még sorozat nem nyomasztott ennyire mint ez a Dexter. Soha többet nem fogom megnézni ezt az utolsó részt.

 

Spoiler:

Ahogy Rita a kádban hulla fehéren ül. Nagyon szerettem a karaktert és hát ez azért elég nyomasztó. Vajon mit szólhattak a rendőrök mindehhez? Trinity meg gondolom azt képzelte, hogy eltűnik miután kinyírta szegény Ritát, aztán had egye a fene Dextert. Hát jól ráb*szott a mocskos állatja (megjegyzem Litgow zseniális választás volt erre a szerepre).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most Ody Dex spoilerére egy párhuzam a 24 sorozattal

Spoiler:

24-ben tök megszokott, hogy a megszeretett pozitív karakterek is meghalnak :death: Így már van némi gyakorlatom abban, hogy ne akadjak ki annyira, ha valaki így meghal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde:

Spoiler:

Pont olvastam nemrég egy cikket amiben összeszedték a legsokkolóbb sorozat pillanatokat és első vagy második helyen volt Terry, Jack feleségének a megölése. És hát tényleg...onnan nem volt megállás. :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar:

Spoiler:

És az még a sorozat elején volt, utána jöttek a többiek is, ahogy írod. Húgom a második évadot nyúzza (betegen volt otthon, szóval filmezett :hehe:), és mondta, hogy kiakadt rajta. Annyit spoilereltem neki, hogy ennél a sorinál ez normális :death: Pedig hogy sajnálja az ember a szimpi szereplőket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Atyaég! :death: Tegnap nem elég, hogy a Dexter majdnem szívrohamot okozott, de most a Fringe erre ráduplázott. Itt aztán most volt sokk ezerrel, főleg a vége....na az pluszba odatett.

 

Spoiler:

Walter miken ment már keresztül! Szegény. Pont a legjobb barátja jutatta be az elmegyógyintézetbe. Persze nem vitatom, gondolom az ő döntése is volt, hogy Bell megoperálta az agyát, node akkor is.

Az elején tök jófej volt ahogy Sherlock Holmest játszott. :D Fansworth ügynök is egyre több szerepet kap, hála az istennek, és ez a Newton mekkora főg*ci! Persze marha jól megoldotta a szabadulása kérdését. :D Na most már csak az kéne, hogy a készítők ne lépjenek le erről az útról és még több ilyen sokkot okozzanak :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sanctuary-t nézi valaki? A mostani részben Michael Shanksnek volt némi vendégszereplése... Szokás szerint nagyon jól alakított. :hmm:

 

Csak a pilotot néztem de nem jött be így abbamaradt, pedig nagyon akartam szeretni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.