Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

 

Hát nem hiszem, hogy Jack sokat fog mosolyogni ebben az évadban sem. :)

De azt írták, hogy az évad felénél már ki fog derülni a nézettség alapján, hogy lesz e 9. évad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

Érdekes, de én sem találom Samuelt olyan veszett nagy fenyegetésnek eddig, mint ahogy beállítják, eltekintve a pár hullától. De az még nem ok arra, hogy ennyire negatív színben tűnjön fel.

 

 

House

 

KisKósa, nem csak te érzed ezt, egy picit én is. Valahogy már nem úgy nézem, mint régebben. Azt hiszem, ezt a sorozatot fogom majd utólag egyben megnézni. Majd még meggondolom.

 

 

24-ről egy cikk.

Jó cikk, már csak pár nap, és jön a dupla-dupla rész. Kb. menyi idő alatt szokott felirat jönni hozzá?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az volt az az évad, ahol jöttek az újak, akkor nekem is az :D

Igen, az az. :P A hatodik igazából azért nem tetszik annyira, mert gyakorlatilag értelmetlenné tették azt a zseniális évadnyitót. Amiben ugyebár arról volt szó, hogy Houseból egy jobb embert faragtak, erre most ugyanolyan bunkó, mint amilyen volt. Nem változott semmit sem, pedig az évadnyitónak épp ez volt a lényege. Aztán újra összeállt a régi csapat, akiket már eléggé unok. Igazából ez az én hibám, mert a tévében más a csapból is House folyik, és ott szinte mindig a régi részek ismétlései mennek. Meg az új csapat számomra szimpatikusabbra sikerült. Az sem tetszik, hogy eleinte a számomra nagyon szimpatikus Taubból is egy tahó parasztot csináltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem lesz miatta késés a Dexben
Én azt se bánnám ha késne miatta.

 

Engem kicsit meglepett.
Engem nem mert én már régebben megtudtam. Igaz akkor se lepett meg amikor megtudtam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..nem is tudtam, hogy Dexternek a húga a felesége az életben.

Pedig beírtam nem is olyan rég ide :D

 

Remélem, rendben felépül ebből a betegségből. Egyik kolléganőmnek is ilyen baja van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

Érdekes, de én sem találom Samuelt olyan veszett nagy fenyegetésnek eddig, mint ahogy beállítják, eltekintve a pár hullától. De az még nem ok arra, hogy ennyire negatív színben tűnjön fel.

 

 

House

 

KisKósa, nem csak te érzed ezt, egy picit én is. Valahogy már nem úgy nézem, mint régebben. Azt hiszem, ezt a sorozatot fogom majd utólag egyben megnézni. Majd még meggondolom.

 

 

 

Jó cikk, már csak pár nap, és jön a dupla-dupla rész. Kb. menyi idő alatt szokott felirat jönni hozzá?

 

Sajnos nem tudom mikor lesz felirat, de én megvárok minden részt az biztos.Azt nem igazán bírom, mikor minden rész vége marha érdekes kérdéseket vet fel.

 

kudar:Szerintem tuti lesz 9.évad.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre eljutottam odáig, hogy végignéztem a Firefly-t meg a Serenityt. A cél, amiért elkezdtem nézni, nem jött be, ez az egyik oka, hogy ilyen hosszú ideig néztem. Viszont jó kis sorozat volt, kár, hogy vége :)

A Serenity kicsit csökkent a szememben, de azért még mindig jó filmnek tartom, csak rossz befejezésnek :D

 

Sajnálom, hogy nem derült ki, hogy kik a "Két kettes, kék kezes"-ek, érdekesek voltak számomra a sorozatban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, azt tudom. Csak jobban is kifejthették volna... Szeretem az ilyen nüanszi dolgokat, ha megmagyarázzák :)

 

Szerk: Ja még egy dolog: Most, hogy a sorozatot megnéztem, legalább érteni fogom a Serenity lemezén lévő extrákat meg az audiokommentárt is :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna a kék kezűek áldozatai lettek a sorozat halálának. Amúgy az egyik képregényben, mely a Firefly és a Serenity közötti hat hónapban játszódik, meghaltak. Wash szénné égette őket a Serenity villogó csillagközi hajtóművével, akik egy roncsnál megpróbálták tőrbe csalni Maléket (Dobson ügynök segedelmével, akit a pilotban fejbe lőtt, de túlélte -> a képregény kicsit abszurd, más téren is, nem is tetszett). A Szövetség utána bízta meg az ügynököt, aki a filmben üldözte őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Fene, megint egy lightos töltelékrész volt. :) Nem volt ugyan rossz, de.......

....de ezt így már a második évad közepén kevésnek érzem. Főleg amilyen "brutális" volt a tizedik rész.....

...Nem tudom hogy így hová akarnak kilyukadni, szerintem a fő szálhoz már megvolt minden "alapanyag". Jöhetne az igaz hadelhad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexi és apucija is megkapták a díjukat! :D

Láttam én is, gratula nekik is, megérdemelték (bár a többieket nem láttam) :D

 

2 24 rész már lent csücsül HDben a gépemen.

Á, nekem várnom kell, míg haza érek, de felirat nélkül nem kezdek hozzá :( Remélem, nem kell egy hetet várni, bár mivel lesz ma is dupla rész, így tuti nem lesz hamar kész az összeshez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, nekem várnom kell, míg haza érek, de felirat nélkül nem kezdek hozzá :( Remélem, nem kell egy hetet várni, bár mivel lesz ma is dupla rész, így tuti nem lesz hamar kész az összeshez.

 

Hát igen, én sem tudom mennyi idő alatt készítik el hozzá a feliratokat, ezért is nézem angol felirattal majd.

Castle-höz még mindig nincs felirat? :D lassan már itt a köv rész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

na kiderült hogy 7re megyünk pokerezni így aztán nem lesz ma 24 számomra. És most hívnak hogy 45 perccel később megyünk, pont beleférne egy 24, de tuti már fél óra mlva itt lesznek... :( ezt a szívást, hozzá sem kezdek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.