Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most csakazért is visszanézem azt a jelenetet amikor elkapja a szöszit a sárotban. :P
Jó nő ott a kis barna is. :D De a szöszi belépője tényleg hatásosabb :)

 

Amúgy tényleg nem kell sokat foglalkozni a kinézettel. Ez egy tv sorozat, és ahhoz képest szerintem még jól is műkődik ez az egész CGI háttér. Olykor elégé képregényes beütés is tetten érhető :D

Ha minden igaz már a második évadot is berendelték :D Remélem ezzel a vérrel kezdenek valamit. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nő ott a kis barna is. :P De a szöszi belépője tényleg hatásosabb :D

 

Amúgy tényleg nem kell sokat foglalkozni a kinézettel. Ez egy tv sorozat, és ahhoz képest szerintem még jól is műkődik ez az egész CGI háttér. Olykor elégé képregényes beütés is tetten érhető :)

Ha minden igaz már a második évadot is berendelték :D Remélem ezzel a vérrel kezdenek valamit. :D

 

Igen én is úgy hallottam, hogy lesz 2. évad. Hát ez alapján nem bánom.

A CGI vérrel pedig kezdenek valamit...még több lesz és patakokban fog folyni. :P

Azt hiszem ezt kell majd meginkább megszokni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb én is lecsekkoltam Spartacust. Nem rossz, nem rossz. A vérmennyiség láttán a vámpapírok 100 hogy vernék a nyálukat. Vannak azért túlzások azt meg kell hagyni.

A vér kinézete úgy ahogy rendben van. A Gladitorba ramatyabb CGI vért kreáltak. Azt akár lekvárnak is lehetne nevezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb én is lecsekkoltam Spartacust. Nem rossz, nem rossz. A vérmennyiség láttán a vámpapírok 100 hogy vernék a nyálukat. Vannak azért túlzások azt meg kell hagyni.

A vér kinézete úgy ahogy rendben van. A Gladitorba ramatyabb CGI vért kreáltak. Azt akár lekvárnak is lehetne nevezni.

Nekem meg éppen fordítva, itt nem tetszett a vér színe. Inkább piros volt mint vörös/barnás-vörös. A mennyiséggel nincs gond. Valahogy az az érzésem ezen nem is fognak változtatni. Ez egyfajta stílus-szerű megjelenítés lesz mindvégig, hogy elnagyolják a kaszabolást. A trágár beszédből viszont egy fokkal visszavehetnének. A cici és a fazonra borotvált p**ci nem zavar :P Reggeltől estig elnézném annak a szőkének a testét. Mondjuk a feje az nem tetszik. De lesznek itt még jobb nők is. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg éppen fordítva, itt nem tetszett a vér színe. Inkább piros volt mint vörös/barnás-vörös. A mennyiséggel nincs gond. Valahogy az az érzésem ezen nem is fognak változtatni. Ez egyfajta stílus-szerű megjelenítés lesz mindvégig, hogy elnagyolják a kaszabolást. A trágár beszédből viszont egy fokkal visszavehetnének. A cici és a fazonra borotvált p**ci nem zavar :P Reggeltől estig elnézném annak a szőkének a testét. Mondjuk a feje az nem tetszik. De lesznek itt még jobb nők is. :lol:

 

nekem is eszembe jut mindig ez a dolog is, hogy mennyire ápolt egy trák nő, és tökéletes fogsora van. :P :P

De a fazon nekem is feltűnt...naná h feltűnt és egyetértek szép teste volt, nekem arcra sem rossz, de remélem lesz itt még jobb is. Amúgy nekem a trágársággal ITT nincs gondom, látszik mire mennek rá a sorozatban. Sex, vér, és káromkodás. :P Néha kell ilyen is. :P

 

Karrde, holnap lesz új 24?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg éppen fordítva, itt nem tetszett a vér színe. Inkább piros volt mint vörös/barnás-vörös. A mennyiséggel nincs gond.
Nekem a mennyiséggel csak annyi bajom van hogy ott is csak úgy száll szétfelé ahol nem is kéne neki.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a mennyiséggel csak annyi bajom van hogy ott is csak úgy száll szétfelé ahol nem is kéne neki.
Én akkor döbbentem le egy pillanatra amikor az egész háttér tocsogott a vértől :) De ezt betudom a sorozat stílusának :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkor döbbentem le egy pillanatra amikor az egész háttér tocsogott a vértől :yeah: De ezt betudom a sorozat stílusának :)

 

Arra gondolsz amikor az egész háttér véres lett a végén a harcnál? :) Igen az kicsit képregényes volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom, hogy lesz :) Megint megnézem angol felirattal :yeah: Mire hazaérek, az meglesz :)

 

Én nekem holnap még csak a 4. rész jön majd. :) ez így eddig jó mert minden részhez volt magyar feliratom. :)

Persze a héten "beérem" és onnan szívás lesz...

Kíváncsi leszek, hogy a 24. órában emlékezni fogunk e hogy hogy is kezdődött. Mert még akkor is nehéz volt nekem, amikor daráltam. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkor döbbentem le egy pillanatra amikor az egész háttér tocsogott a vértől :yeah:
Az az egyik. A másik meg az amikor az egyik haver a bárdjának a nyelével tarkón nyomja a csákót és attól száll szerteszét a juharszirup. :)

Szénát és a múmiás Dzsonatánt felismetétek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24:

Tényleg szívás lesz, tesók is frászt kapnak attól, hogy nem volt eddig 5. rész :yeah: Mi már családilag nézzük :)

Remélem, fogunk emlékezni az elejére is. Nekem ezzel nem volt problémám akkor, mikor egymás után néztem a részeket, most is nagyjából rémlik, melyik évadban mi volt. Valószínűleg azért is, mert a húgommal többször dumáltunk róla, így aztán sok minden megmaradt :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az egyik. A másik meg az amikor az egyik haver a bárdjának a nyelével tarkón nyomja a csákót és attól száll szerteszét a juharszirup. :)

Szénát és a múmiás Dzsonatánt felismetétek?

 

Jaja, és még egy pár is. :yeah:

 

Karrde: Te legalább meg tudtad valakivel beszélni. Az én környezetemben senki sem nézte. Egyedül daráltam és izgultam végig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az egyik. A másik meg az amikor az egyik haver a bárdjának a nyelével tarkón nyomja a csákót és attól száll szerteszét a juharszirup. :)

Szénát és a múmiás Dzsonatánt felismetétek?

Ezekben a gladiátorokban tíz liter vér van. Ezt kell elfogadni :yeah:

Jaja, felismertem őket. :) Hannah jól megöregedett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Te legalább meg tudtad valakivel beszélni. Az én környezetemben senki sem nézte. Egyedül daráltam és izgultam végig. :)

Sajnos csak utólag, mert tesók jóval később kezdték el nézni, de akkor is jó volt :yeah: Folyton vigyorogtam magamban, mikor húgi jött a teóriáival, és én már tudtam, hogy mi történt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos csak utólag, mert tesók jóval később kezdték el nézni, de akkor is jó volt :) Folyton vigyorogtam magamban, mikor húgi jött a teóriáival, és én már tudtam, hogy mi történt :)

 

Legjobb mikor mondhatod: Most jön a legjobb rész. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb mikor mondhatod: Most jön a legjobb rész. :)

Á, ilyenekkel nem zaklattam, mert mindig veszekedett velem, ha bármit előre elárultam :o Szóval semmi ki hal meg és hasonlók, pedig olyan jó lett volna lelőni a poént :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, ilyenekkel nem zaklattam, mert mindig veszekedett velem, ha bármit előre elárultam :o Szóval semmi ki hal meg és hasonlók, pedig olyan jó lett volna lelőni a poént :)

 

Amúgy csak holnap lesz új rész. Szóval kedd a 24 napja. :) Most már ezt is megjegyeztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy csak holnap lesz új rész. Szóval kedd a 24 napja. :) Most már ezt is megjegyeztem.

A fene, ezt jól elnéztem, sebaj, majd holnap :) Mondjuk ez a kedd nem igazán jó, majdnem minden sorozat kedden van, amit nézek :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 3x5

 

nagyon jó kis rész volt ez. Imádom, amikor Chuck flashhel!!

Egyik legjobb rész volt eddig. Tele fordulattal, a karakterek is jók volt, és a zene is szuperül el lett találva. Hát a Casie vonalon behaltam. És jajj de jó lesz még Kreuk!!! :P Mondjuk nem tudom mit kezdenek majd vele de jó lesz. :P Agent Shawt még nem tudom hogy kedvelem e.

 

 

24 8x4

 

 

 

Na végre ide is eljutottam, és áááá micsoda mázli hogy holnap már új rész mert teljesen kész vagyok. Nem csoda hogy jött Reene-ről az a kis Tv spot. Bakker így levágni a csávó kezét. Már épp akartam írni, hogy azért Jack se csinált ilyet, de be kell látnom, hogy azért csinált sokkal durvábbakat is. Azt remélem nem játszák el, hogy R olyan lesz mint Jack. Az egész vonal eddig nagyon tetszik, de úgy érzem ez az évad is 2 részből fog legalább álni. Az egyik az uránium, aztán ki tudja. Mindenesetre eddig nagyon jó, csak ki bírja kivárni az új részeket... ;)

 

 

Chuck 3x6 promo

http://www.youtube.com/watch?v=fsl3dqRxgkg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.