Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ááá én egyszer egyszer belenézek a mangába pár oldalt, hogy mi fog majd történni az animében de ennyi. Jobban szeretem ha a mesében leesik az állam. :) Csak a főcímeket néztem meg előre...az is hiba volt. :D

Én sajnos nemrég belefutottam abba a spoilerbe, hogy...

Spoiler:

...A Going Merry el fog süllyedni.

Ritka az ilyen eset, de ezt tényleg nem kellett volna ideje előtt megtudnom. Egyébként most végeztem ki az első évadot, azaz az első 62 részt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 2/16 be**arás volt :)

És feltűnt egy epizódszerep erejéig Dina Meyer is, ha jól tudom, Ti srácok, csípitek abból a bogárinváziós filmből, aminek nem jut eszembe a címe.

Dina Meyert több filmből is "illik" csípni :D :D

Csillagközi Invázió amúgy a címe :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dina Meyert több filmből is "illik" csípni :P:D

Csillagközi Invázió amúgy a címe :)

Dina Meyer van benne! Már megyek is nézni. :) Miatta még Megan Foxt is kirúgnám az ágyból... na, várjunk, ezt gondoljuk át... :lol: Megan Fox mellé őt engedném még be az ágyba :D

Amúgy játszott a Star Trek Nemesisben, a Sárkányszívben, a Fűrész akárhányban, de azt hiszem, a Starship Troopers a legemlékezetesebb filmje, ott mellbedobással megcsillogtatta minden tehetségét, mellesleg az egyik legjobb karakter is volt, és totál mellbevágó a jelenet, mikor zuhany... megöli a bogár. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sajnos nemrég belefutottam abba a spoilerbe, hogy...

 

Igen a Merrys rész is a Frankynél lesz, szóval még jóóóóval odébb. :lol:

De akkor gondolom most már mentették Luffy Smokertől, és irány a One Piece után. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy T-bag feltűnik majd a Stargate Universe-ben :lol:

Hogy ki?

 

:D Szerintem csíped majd ezt a részt :D

Szó se róla, poénos volt :) De ennyire kár volt szerződtetni Meyer kisasszonyt, bár félelmetes egy jószág volt (mint minden ügyvéd :D). De a múltkori Alissa Milanoval jobban tetszett (na őt bevenném még harmadiknak a lentebbi duóba :) ). Viszont határozottan jobb rész volt, mint a múlt heti (vagyis, múltkori, ez a sok szünet, meg a kéthetenként elkészülő felirat már teljesen megkavar), több poén, érdekesebb bűntett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dina Meyer van benne! Már megyek is nézni. :) Miatta még Megan Foxt is kirúgnám az ágyból... na, várjunk, ezt gondoljuk át... :lol: Megan Fox mellé őt engedném még be az ágyba :D

Amúgy játszott a Star Trek Nemesisben, a Sárkányszívben, a Fűrész akárhányban, de azt hiszem, a Starship Troopers a legemlékezetesebb filmje, ott mellbedobással megcsillogtatta minden tehetségét, mellesleg az egyik legjobb karakter is volt, és totál mellbevágó a jelenet, mikor zuhany... megöli a bogár. :D

Johnny Mnemonicban is szerepelt Reves oldalán :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallod, kudar... Most hajóznak a Whiskey Peak felé. :D Szinte már Nami a kapitány. Mindenkinek ő parancsol. :lol:

Hehe jó részek jönnek majd. :)

Amúgy megint új avatár? nekem MSNen már hónapok óta ez van, néhányan tuti már a falra másznak tőle. :)

9_www.kepfeltoltes.hu_.gif

És most megyek, megnézem a legújabb részt, ami most reggel jött ki. 443. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody... :P :P :P:):D

Az nem a Fekete Gyöngy, hanem a Fekete Szikla! :D Azért nem mindegy ám... :)

 

Hehe jó részek jönnek majd. :D

Amúgy megint új avatár? nekem MSNen már hónapok óta ez van, néhányan tuti már a falra másznak tőle. :D

9_www.kepfeltoltes.hu_.gif

És most megyek, megnézem a legújabb részt, ami most reggel jött ki. 443. :D

Nekem tetszik... :lol:

Hát, én elég sűrűn váltogatom az avatárjaimat. :D Ellentétben veled, akinek több mint egy éve ugyanaz a Kit Fistós képe van. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bekevert Sparrow. :)

Képzeld el, ahogy Jack, Hurley és Richard ott vannak annál a hajónál, és akkor hirtelen mozgást hallanak a dzsungelből, és akkor hirtelen megjelenik Jack Sparrow a kezében egy ilyen hagyma alakú rumosüveggel, a szokásos egyensúlyzavaros mozgásával, ránéz a hajóra az egyik jellegzetes grimaszával, és akkor megkérdezi... "Mit csináltatok a hajómmal?"

Hiába, számomra a három legelvetemültebb kalóz az nem más, mint Monkey D. Luffy, Jack Sparrow és Bütyök kapitány... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sparta - hát ez aztán egy igazán nekünk való eyecandy rész volt. :o

Spoiler:

Igazából annyi minden nem történt, történetileg se mentünk nagyon előre, de hát a vége...omg, ilithya úgy beverte a csajszi fejét, hogy fognom kellett a karfát le ne essek a székről. Na jó persze az se volt csúnya ahogy Sparta elkapta Ilithyiát, de hát mi Oldieval azt hiszem egyből felismertük őt. XD :o

Ashur is nagyon kavar, ebből még baja lesz még,és ht a végén mira. Nagyon jó nő, remélem ő lesz sparta felesége!! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.