Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Peszifikék így a vége felé egyre jobban kezdenek egy háborús témájú sorozatra hasonlítani. Némelyik dzsep még mindig féleszű. Csak úgy mennek az orruk után ha kiszagolnak valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TV2 :clap2: Amúgy ugyanonnan leszedhető, mint minden más sorozat: torrent (nmag, bitkapu, bitumen). De eddig csak a pilot ment le.

TV-t szinte alig nézek, úgyhogy ez lehet a magyarázat. Amúgy már rátaláltam az 1x00-ra vagyis a mozifilmre, szóval csak szép sorjában. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 5x19

 

Spoiler:

Egész jó rész volt, bár ezek az Istenségek elég furcsák voltak. Szerintem ők Isten és az angyalok alatt állnak, máskülönben nem az lett volna a Luciferrel való harc kimenetele, ami. Lucifer egy kézmozdulattal kinyírta mindnyájukat (Kali kivételével), Kali isteni "lángszórója" viszont semmit nem ért az angyallal szemben.

Gabriellel eddig úgy voltam, hogy egy "semleges" angyal, aki a kispadról nézi a meccset. Végre kiderült, hogy ő valóban semleges volt bizonyos szemszögből nézve és az emberek oldalán állt (még ha a korábbi részekből nem is ez jött le) erre Lucifer kinyírja. A halála utáni Michael Scofield-féle videó nagy volt, bár a PB-ből nem pont így emlékeztem. :clap2:

Jó, hogy végre van egy szilárd tervük Lucifer megállítására, de ha ő is angyal (márpedig az) akkor elég lenne az angyalölő tőr és kész. Bár az kicsit gagyi, ötlettelen megoldás lenne.

A végén Pestis roh*dt undorító volt. :( Ez is bizonyítja, hogy nagyon jók a SupNat castingesei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Forward

 

Hát ez most r*hadt jó volt megint :D Volt feszültség végig rendesen. Azt kell, hogy mondjam, hogy az írói banda ott lohol a második helyen a Spartacuséktól :) Jól össze van rakva a sztori, vagy legalábbis azon része, hogy folyamatos legyen a várakozásteljesség a kövi részre. :D

 

Ja és megjegyzem, Nhadra hangja miért is volt nekem ismerős a Mass Effect 2-ből :D Hű, hogy én mit agyaltam, amikor felbukkant a karaktere a játékban, hogy honnan is ismerem én ezt a hangot. :P

És mintha Baltar lett volna a végén az a fickó? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde nagyon jó volt a mostani 24 is! :)

 

Spoiler:

Logan tovább kavarja a sz-rt, olyan mint valami élősködő, ami megfertőzte szegény Alisont...pedig annyira bírtam. ÉS mindenki tudja mi lenne a helyes, de nem azt teszi. Szegény Ethannak is le kellett mondania, de én is ezt tettem volna a helyében. És mekkora cameo volt már ebben a részben. Na most hirtelen akartam leírni a nevét, de nagyon bírom a csávót. Jack meg mint mindig egy állat. Szépen kijátszotta Cjloet, akit meg szintén megértek, miért tette amit tett. De Jack és Cole kemény páros lesznek, akik szerintem szétrúgják az ügynökök seggét, hacsak cole nem tervez vmi magánakciót...remélem nem. Bár esélyes, hogy ő még meg fog halni...meg persze Dana is. :D

 

És ahogy nézem a köv rész is marha ütős lesz!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde nagyon jó volt a mostani 24 is! :D

Úgy olvastam, hogy legelőbb csütörtökön lesz felirat :) Fenébe, visszaszokok arra, hogy angol felirattal nézzem meg. Muszáj lesz, mert ki bír mindig sokat várni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hős alakulat

 

 

Jó volt, jó volt, de még nem az igazi. Ez a Eugene "Timmy" Sledge kezd bekattanni. mint a társa. Továbbra is hiányolom a japcsikat. Azt a felesleges megsiratást meg nem értem, vagyis a százados köré eddig nem igen építkeztek sztorivonalban, hogy a néző is átérezze a dolgokat.

Valahogy eddig mindig jobban átjöttek azok a dolgok amikor még a epizód elején a nagy öregek mesélnek a világháborúról. Na az ő arckifejezésükről rögtön elhiszem, hogy tényleg ott jártak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy eddig mindig jobban átjöttek azok a dolgok amikor még a epizód elején a nagy öregek mesélnek a világháborúról. Na az ő arckifejezésükről rögtön elhiszem, hogy tényleg ott jártak.
Én már ott tartok hogy egyből a főcím végéhez nyomkodom a lejátszót mert unom a doksizást.

Amúgy az egyik öreg manuszról Jeff Dunham Walterja jutott az eszembe. Hasonlítanak egymásra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walter for President! :)

Na ő egy igazi veterán :D

Ő lenne az igazi csodafegyver a dzseppek ellen. Be kéne dobni közéjük egy ládában és amikor röhögni kezd akkor az ellentábor úgy megijedne hogy majd összecsinálná magát. Utána az amik szedhetnék is lefele őket. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes, jó kis sorozat :) Bár nem fog sok részt megérni, mivel nem túl nagy a nézettsége. Ellenben legalább nem fogják a végtelenségig húzni, remélhetőleg annyit azért enged a sorozatot adó csatorna, hogy a készítők befejezzék a sztorit. Vagy megjelent már hírben valahol, hogy lesz rendes befejezés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mintha azt olvastam volna, hogy a második évadot is berendelték. Jó kis sorozat, kár lenne érte. Tényleg a többi végtelenségig húzott sorozattal ellentétben itt pörögnek az események. Utóbbi idők meglepetés sorozata nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen folytatódik a Vé. A kismama mint várható volt nem fogadta valami lazán az igazat a pasijáról. Jó kis akciózást indított el a csaj amikor múltkor elment dokihoz. A terrorista ipse meg átment Sayidba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mintha Baltar lett volna a végén az a fickó? :D

Aham :D Régebben beírtam, hogy szerepelni fog ebben a sorozatban, bár többet nem igazán tudok :D

Tényleg nagyon jó rész volt, végig izgalmas

Spoiler:

Áááááá, és Demetri életben maradt :D Egyelőre :) De nagy kár, hogy a táblából nem láttak többet. Az is érdekes lehet, hogy vajon Frost mivel dühítette fel a partnereit.

 

Én mintha azt olvastam volna, hogy a második évadot is berendelték.

Remélem is, mert most már nem lesz sok rész az elsőből, és fix, hogy ennyi idő alatt nem rendeződik le a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham :D Régebben beírtam, hogy szerepelni fog ebben a sorozatban, bár többet nem igazán tudok :D

Tényleg nagyon jó rész volt, végig izgalmas

 

Áááááá, és Demetri életben maradt :D Egyelőre :) De nagy kár, hogy a táblából nem láttak többet. Az is érdekes lehet, hogy vajon Frost mivel dühítette fel a partnereit.

 

 

 

Szerintem több frakció állhat a háttérben. Kicsit zavaros is az egész. Ezért is mondtam a múltkor, hogy jó lenne ha nem bonyolítanák túl az egészet.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy igen merész lépésnek ígérkezik, de viszont marha jól össze van hozva...eddig :D
Én a korunkbeli sorozatok korábbi időszakokba helyezett részeit sose csipáztam. Attól függetlenül persze megnézem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a korunkbeli sorozatok korábbi időszakokba helyezett részeit sose csipáztam. Attól függetlenül persze megnézem.
A koncepciót per pillanat én sem értem, el is bizonytalanodtam, de ez az előzetes marhára bejön :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.