Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Van még valaki az eredeti csapatból (mellékszereplőket is beleértve)?

Szerintem akik a betegfelvételis pultnál vannak. De már az sem biztos. Kár h az összes régi szereplő elkoccant...

Green dokit sajnáltam a legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felvételis fickó van, meg néhány nővér, pl. a nagydarab színesbőrű csaj. Meg Lewis doktornő.

Lassan már Kovac és Maura Tierney (sehogy sem jut eszembe a filmbeli neve, tudtátok egyáltalán, hogy az ő szinkronhangja valójában szinkronrendező, és alig szinkronizál? Mátrix szinkronrendezője volt pl.) számít réginek, pedig anno még fura volt a belépésük. Velük kezdik a stábot a film elején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ő, hanem a másik rezidens doki, neki sem jut eszembe a neve, de próbálok keresni képet.

 

kép

A jobb oldali fickó.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jobb oldali fickó.

Na ez a gyerek játszik a kedvenc Russell Crowe filmemben, a Mistery, Alaskában (Majd ha fagy).

Abban bírtam, de ebben nem igazán jött be a figurája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a gyerek játszik a kedvenc Russell Crowe filmemben, a Mistery, Alaskában (Majd ha fagy).

Abban bírtam, de ebben nem igazán jött be a figurája.

Ezt a filmet nem láttam. A Vészhelyzetbeli figurája kissé unszimpatikus, de hát ilyenek is kellenek. Érdekes, hogy a tegnapi részben egész normális volt, normálisabb, mint Shane West figurája (bocs, a színész neve előbb beugrik néha :), a rossz név- és címmemóriám miatt néha még az sem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á nem, borzalom volt, nem is értem, miért jojózok itt azon görcsölve, hogy holnap már letölthető a következő rész (naná, hogy folytatjukkal lett vége), felirat is várható hozzá hamar(abb, mint az első kettőhöz - Áldassék a hosszúpuska :) ), és én pont holnap utazok el vagy három napra, és hát... na, szóval nem tudok róla mit mondani, a Webisode-ok együtt egy átlagos (BSG) részt adnak ki, az első három rész meg valahol ott van a második szezon legjobb részei környékén.

(Már attól seggre ül az ember, amikor meglátja Lee Adamat egy száll törülközőben. Épületes látvány...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Már attól seggre ül az ember, amikor meglátja Lee Adamat egy száll törülközőben. Épületes látvány...)

(Hát igazán nem is tudom, hogy most mennyire ne sértődjek meg... Adama szálldosó törülközője jobban kiütütt mint én az Ep4 DVDkkel. No komment)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Hát igazán nem is tudom, hogy most mennyire ne sértődjek meg... Adama szálldosó törülközője jobban kiütütt mint én az Ep4 DVDkkel. No komment)

Az ep4 DVD-ket már láttam, hisz a 2004-es verzió megvan, az eredetiken meg csak félig felnőttem. Lee Adama (amúgy nem szálldosott sehová az a törülköző, még csak az kellett volna, az szívbajt okozott volna) ilyen formában viszont eléggé visszataszító, főleg annak tükrében, hogy egyik kedvenc karakterem volt. De már így is túl sokat árultam el.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Árulkodást tessék abbahagyni :)

Ma este (vagyis már szinte éjjel) végre belekezdtem a második szezonba. Muszáj volt, mert úgy volt vége a 13/1 résznek, hogy nem hagyhattam holnapra :D Kezdünk bedurvulni, vagy mi a szösz? Amúgy nagyon jó kis sorozat, az eddig részek között volt már néhány olyan, ami kifejezetten remek volt :)

Nekem még nincs kedvenc karakterem, ami azt jelenti, hogy talán nem is lesz :yeah: Azért Karát nagyon bírom, tökös csaj :D Meg a Főnök is szimpi figura :) Baltaron meg annyit tudok mulatni, hogy kész :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajjaj. Világít a gerince?

Csak nem :) Bár ki tudja, lehet, hogy anno a cylonok kiskölyköket csempésztek a szülőkhöz a saját gyerek helyett (no ez azért elég valószínűtlen, meg akkor még nem lehetettek ilyen fejlettek) :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhuhúúúú.. már a Feltámadás hajójának első részénél járok, úgyhogy muszáj lesz még ma a másodikat is megnézni, látni, akarom, ahogy elintézik azt a *** pi**t (ha összejön). Mi jöhet még? :hmm: Esküszöm ezek a Pegazusos emberkék inkább gépek vagy nem is tudom, mik, mint a cylonok. Pont az emberség hiányzik belőlük. Úgy tűnik, nem is az teszi emberré az embert, hogy miből van, hanem, hogy mit cselekszik :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, az a duplarész a kedvencem. Az a zene, mikor Adama felpörög, és kizavarja a Vipereket, meg a kommandóval teletömött Raptort és tisztelettel megkéri az admirálist, hogy engedje el az embereit... én anno azt nem is tudtam folytatni, mert csak odáig volt meg a második szezon. És hogy mi jön utána? Huhú :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben néztem tovább, és a Feketepiacos részen vagyok túl, ma nem vittem túlzásba :yeah:

Hát ebben a dupla részben történtek ám események, az fix. Na nem volt semmi az a kölcsönös kinyírási terv :hmm: Tulajdonképpen Cain admirális mitől gondolta meg magát? Ez nekem nem világos. Azóta is történnek az események rendesen. Már nem sok van hátra a végéig, hat rész, csak tudnám, hogy innen hogy jutnak el addig, amit én az utolsóból láttam fél éve. A napokban úgyis megtudom :clap: Aztán jöhet a harmadik szezon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a harmadik szezon minőségben már a 4. résznél ott áll, mint a második középtájon. Legalábbis nekem legalább annyira tetszik. Most néztem meg a 4. részt, és Adama megint nagyott nőt a szememben. Ez egy remek ember és egy valódi katonai lángelme. Amit véghez visz a Galacticával. Na de a fiát sem kell félteni, az is csinált egyet s mást.

 

SPOILER ON

Hogy Cain nem ölte meg Adamat, annak két okát látom:

a) Cain megtapasztalhatta, milyen eredményesen tudnak együtt dolgozni, és vétek lenne elpazarolni egy ilyen jó tisztet.

b) Cain rádöbbent, hogy ha megöli Adamat, akkor se a flotta, akit a parancsnok máfél éve védett, se a Galactica legénysége nem fog mellé állni, sőt, a Galactica könnyen újra a Pegazus ellen fordulhat.

SPOILER OFF

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.