Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

utolértem a sorozatot a Fringel. :)

Tényleg jó volt a mostani rész is.

annyira jó hogy lesz még egy évad. Még mehet tovább a sz-r kavarás, amiben Walternativ nagyon jó. Kíváncsi vagyok miért kell neki mindenképpen az unokája, mert nyílván nem nagyapai szeretetből. És valami jelentősége biztos lesz ha még a megfigyelők is ott vannak. Henryt minden részben nagyon bírom, és lassan Lincolnék is kezdenek rájönni, hogy erősen átvan cseszve a fejük. :) Erősen kíváncsi leszek, hogy mi lesz ennek az évadnak a vége, de úgy hiszem nagyon jó cliffhanger lesz.:)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Oldie: Akkor beállhatna ő maga is :lol:

 

Jó kis rész volt, kíváncsi vagyok, kik is rabolták el Boliíviát és mit akartak a lurkótól. Meg a Megfigyelők mit akarnak majd.

 

No nem biztos az. :D

 

 

Főleg ha meghal benne.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy kérdésem, a BSG-t már megnézőkhöz:

 

A Razor filmben elhangzó utalás Starbuckra igaz-e valamint a 12 Cylonba az űrben repkedő, a centaurok is beleszámítanak vagy csak az emberi alakúak?

 

Szerk: Engedtem a kísértésnek és az utóbbinak utánanéztem. Hogyaza :o :o :o

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Igen de akkor a gyereken is kell kísérletezni meg gyorsítószert adni neki, mert ugye walternatív nem engedi hogy gyerekekkel szórakozzanak. hacsak nem akar jópár évet várni amíg fel nem nő a gyerek. :D

 

 

Megint a végére értem a LOSTnak és megint pityeregtem egy sort a végén. :( nagyon jó sori, volt, és hiányzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint a végére értem a LOSTnak és megint pityeregtem egy sort a végén. :( nagyon jó sori, volt, és hiányzik.

 

kudar nem csodálom, a LOST egy "jelenség" volt... egyszeri, megismételhetetlen és örök érvényű! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk: Engedtem a kísértésnek és az utóbbinak utánanéztem. Hogyaza :o :o :o

Nem éri :P Mi, akik sorrendben néztük, mennyit vártunk rá? Jó sokat :P A többit aztán már várd ki, míg odaérsz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem éri :P Mi, akik sorrendben néztük, mennyit vártunk rá? Jó sokat :P A többit aztán már várd ki, míg odaérsz :)

Hát ezután várni fogok, de a Final Five névsora meglepett :o

Már megnéztem az első 5 részt a 3. évadból. Szegény Baltarral vajon mi lesz, most tűkön ülök miatta, ő a kedvenc szereplőm :)

Na meg 6-os :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezután várni fogok, de a Final Five névsora meglepett :o

Már megnéztem az első 5 részt a 3. évadból. Szegény Baltarral vajon mi lesz, most tűkön ülök miatta, ő a kedvenc szereplőm :)

Na meg 6-os :D

Majd meglátod, hogy s mint lesznek az események :) Nekem is Baltar a kedvencem, mert annyira h*lye, hogy már muszáj szeretni :D Szerintem a legérdekesebb karakter. Más kedvencem nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, már tudod ki az utolsó öt? Akkor minek nézed még? Nagyjából lelőtted a sorozat egyik lényegét... :pfff:

Jól van, ostorozzál még te is :D

Amúgy nem hiszem, hogy a sorozat lényegét löötem le, hisz

a 3. évad végén úgy tudom kiderül ki az a 4 (majd később az 5.) aki Cylon :)

 

 

Viszont Baltar sorsát nem tudom és a sorsa nagyobb húzóerő a továbbnézéshez, mint a Cylonok inkognitója :)

És most, hogy már a 3. évad 8. részénél tartok (ma ennyit néztem meg) így már kijelenthetem, hogy ez a sori benne van a Top3-ban és a Firefly-t verte le a dobogóról :( Első kettőt azért nem tudja megközelíteni.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, ostorozzál még te is :D

Ostor? Már úton van a levélbomba :P Ha utána mersz nézni a Földnek, küldöm Achmedet is. :D

De most komolyan. Mi értelme van egy ilyen sorozatnál utána nézni a dolgoknak előre? Pláne, hogy neked nem is évadokat kell várni a megoldásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most komolyan. Mi értelme van egy ilyen sorozatnál utána nézni a dolgoknak előre?

Hogy őszinte legyek, azt akartam tudni, hogy a centauriok, meg a Ryderek is beletartoznak-e a 12-be. Valamint hogy ki a 7-es, mert a többit már akkor ismertem. Nem tehetek róla, hogy a hülye wikipédián egyből a számok alatt ott van a Final Five neve is.

Hogy én akkor mennyire dühös voltam :angry:

Na de sebaj, egy kicsit még izgalmassá is teszi ez a sori nézését, mert lehet rá figyelni, miket is művelnek addig :)

 

Ez olyan, mint amikor 8-ast leleplezték a készítők a miniben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy őszinte legyek, azt akartam tudni, hogy a centauriok, meg a Ryderek is beletartoznak-e a 12-be. Valamint hogy ki a 7-es, mert a többit már akkor ismertem. Nem tehetek róla, hogy a hülye wikipédián egyből a számok alatt ott van a Final Five neve is.

Hogy én akkor mennyire dühös voltam :angry:

És miért nem vártad meg, míg az egyik helyi szaki válaszol? ;) Ne a wikit okold a te türelmetlenségedért :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És miért nem vártad meg, míg az egyik helyi szaki válaszol? ;) Ne a wikit okold a te türelmetlenségedért :P

Ha láttál volna tegnap, milyen BSG elvonási tüneteket mutattam :D

Nagyon rákattantam, így elkezdtem olvasni a 2006-os beszélgetéseteket róla, csak a sok Lostos hozzászólás is felnyomta az agyamat, hogy az veszi el a helyet az értékes kis BSG irományoktól. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól érzem, hogy itt szentségtörés készül? :D

Ami a BSG-t illeti, én meg azt nem bírom elviselni (ti meg a LOST-ot...) bár eddig sosem tettem szóvá.

Ennyit az ízlések csatájáról :D:yeah:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem pont a Losttal van a gond, hanem a fórumszerkezettel :D

Tehát ha esetleg House vagy SupNat lenne kivesézve, azért is höbörögnék. Ilyen fórumszerkezettel kínszenvedés egy adott témához kapcsolódó hozzászólásokat keresni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze... a probléma abból adódik, hogy van egy Sorozatok topic, és ebben ömlesztve van minden, ami sorozatokkal kapcsolatos. Ez így tényleg rendszerezetlen.

Ilyen érelemben célravezetőbb, ha minden sorozatnak saját topicja van.... (de úgyse lesz :D )

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The Face of the Enemy-nek viszont nincs különösebb haszna, Gaetáról és az egyik Nyolcasról árulnak el némi pluszt, de az nem oszt, nem szoroz, pláne akkor, amikor játszódik (a harmadik évad előtt annak is több értelme lett volna). Szóval érdekességként megnézhető a 4x10 és 4x11 között.

Ma pont erről beszélgettünk haverokkal. Az egyikük már régebben megnézte az egészet, a másikuk a 4. évad 2. felében jár, én meg a 3. évadnál. Közben felemlegették ezt a sorit is, mert az utóbbi emberke nem nézte meg, az első meg győzködte, hogy nézze meg, mert kiderül, mit is súgott Baltar elnök Gaeta fülébe. Na ettől is kiakadtam, de most (3x17) megnéztem azt a részt és váú! :lol:

Ritka nagy szarkavaró ez a Gaeta, de attól még kedvelem őt is :D

 

Valamint Baltarról is szó volt, hogy reméli a srác, hogy nem lesz belőle Jézus, mert egybe tudja gyűjteni az embereket, miközben ő utálja Baltart. Remélem meg igen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És most, hogy már a 3. évad 8. részénél tartok (ma ennyit néztem meg) így már kijelenthetem, hogy ez a sori benne van a Top3-ban és a Firefly-t verte le a dobogóról :(

 

Nagyon rákattantam, így elkezdtem olvasni a 2006-os beszélgetéseteket róla, csak a sok Lostos hozzászólás is felnyomta az agyamat, hogy az veszi el a helyet az értékes kis BSG irományoktól. :D

Nana, Lostot nem bántani :P Nálam BSG és Lost a TOP 3 részei :P Most már csak azt kéne megálmodnom, hogy mi a 3. TOP-sorozatom :D

Egyébként akkor kezdtem el nézni a BSG-t, amikor a 3. évad kezdődött, persze először az első két évadot sasoltam meg, a Lostot meg akkor, miután véget ért, de egy spoilert sem lőttem le :) Vagyis még csak véletlenül sem keveredtem el olyan helyre, ahol bármi lényegeset előre megtudhattam volna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nana, Lostot nem bántani :P

Nem bántottam a Lostot, csak akkor nagyban beszélgettetek róla, íg a BSG 1-1 hozzászólása elvesz a Lost tengerben :(

Sajnos akkor még nem volt kiírva, hogy miről lesz szó a hozzászólásban, így elég nehéz kiválogatni a keresett üzeneteket.

 

Donát: Hát nem 1-2 üzenetről, hanem akár oldalakról van szó, szóval igenis fárasztó azt nézni, mikor is kerül elő egy üzenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ki vette észre magán, hogy általában amit épp néz sorozatot, vagyis darál, az mindig benne van a TOPban. :D

Néha én igen, de mikor vége, akkor persze visszatérek a valóságba. :D

Néztem a Walking Dead-et, nem volt benne. Néztem a Spartacust, nem volt benne. Néztem a Heroes-t nem volt benne. Néztem a TCW-t, ugyancsak nem volt benne.

Míg nem néztem meg a Firefly-t, a Top3-ban a 3. a LV:CSI volt. Megnéztem, 3. lett a Firefly. 1,5 évet kellett várni, hogy a BSG letaszítsa, közben nem egy sorozatot néztem. Szal én nem szoktam hamar változtatni a Top3-at :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.