Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez szerintem olyan mintha tök véletlen belekeveredtek volna de mégis küzdenek valamiért ami több annál amit a Peremvidékeken tapasztalnak.

Nekem is ilyen érzésem van. Maradtak azért poénok is. :cry: Amikor Kaylee és a doki dumál az elmarad tszexről, erre a kiscsaj felvillanyozódik, hogy akkor nem halhatnak meg. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is ilyen érzésem van. Maradtak azért poénok is. :cry: Amikor Kaylee és a doki dumál az elmarad tszexről, erre a kiscsaj felvillanyozódik, hogy akkor nem halhatnak meg. :cry:

Hát igen. Kaylee egy tünemény már magában az egész sorozatban. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem nagy csalódás volt a film... sótlan lett az egész. :cry:

Nem hinnám, hogy ezt csalódásnak kéne felfogni, hogy nem ugyanazt közvetítette a néző felé amit a sorozatban már elvárt tőle az ember. A Serenity az direkt nagyfilmre készült, nagyfilmekre vonatkozó dramaturgiával. Én a filmet láttam először de még akkor sem éreztem azt, hogy rosszabb lenne mint a sorozat. Inkább más egy picit. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, tény, egy film mást követel meg, mint egy sorozat, de ennek ellenére mégis hiányzik belőle valami, ami a sorozatban benne van, csak nem tom mi az. Talán az összhatás. Talán az zavar, hogy a Serenity csillog-villog míg a sorozatban tiszta olyan, mintha rozsda lenne rajta festék helyett, a hangárba bekerült egy bazi nagy kör, míg az egész helyiséget teljesen át is festették, pedig a Firefly DVD extráin külön kihangsúlyozták, hogy miért olyan színű minden szoba, amilyen. Talán az is zavar, hogy Washt megölték, hogy Book alig szerepel, akkor is meghal, hogy Inara is háttérbe szorul (pedig volt néhány remek jelenete, amit kár, hogy kivágtak). Talán az is zavar, hogy felfegyverezték a hajót (ellenben kifejezetten tetszik, ahogy a végén leszerelik), na meg az is, hogy hang van az űrben a végső csatában, pedig a sorozatban nagyon tetszett, hogy tényleg tök kuss van. Szokatlan volt, de nagyon hatásos (és a film elején is baromi, ahogy először némaság, majd fütyülni kezd a levegő és hirtelen meghaljuk a hajtóművek robaját). Bár mondjuk a végső csatánál mondhatjuk, hogy már a légkörben voltak, már ha azt az elektromos izét légkörnek lehet nevezni.

Szóval, nekem talán az apró részletekben rejlő hatások miatt jön be kevésbé, mint a sorozat. Amúgy nagyon szórakoztató, főleg a sorozat ismeretében, és nagyon érdekelne, mihez kezd a banda ezután.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. Kaylee egy tünemény már magában az egész sorozatban. :cry:

Eszméletlen csajszi!!! Sugárzik belőle az élet szeretete, ha valaki tetszik neki, azt ki is tudja fejezni....mindig mosolyog, egyszerűen nem tudok betelni vele!!! A mostani földi lányok miért nem tudnak ilyesmit? Ez katasztrófa. Ugye oldie? :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen csajszi!!! Sugárzik belőle az élet szeretete, ha valaki tetszik neki, azt ki is tudja fejezni....mindig mosolyog, egyszerűen nem tudok betelni vele!!! A mostani földi lányok miért nem tudnak ilyesmit? Ez katasztrófa. Ugye oldie? :cry:

Hát jah. De nem csak ez hiányzik belőlük.

 

De amúgy tényleg nehéz választani Inara meg Kaylee közül :cry: Asszem mindkettőbe szerelmes vagyok :cry: :cry: :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra Kaylee az igazibb. :cry: Egyszerűen nem játsza meg magát, ő maga, ártatlan, és őszinte, nyitott szívű. Nagyon jól eltalálták a karaktert.

 

Valljuk be a mai csajok mindig spekulálnak valamin, és nem azt nézik mi van előttük, hanem hogy mi kellene más. Valami olyat hajszolnak, amit nem kaphatnak meg. Elnézést de elegem van belőlük. Gyötrik az embert, de Kaylee nem ilyen. Kár, hogy csak egy fiktív karakter bír elismerést kicsikarni a férfiakból.

 

OFF

Az egyéb fontosban lehet folytatni a nők ostorozását. :cry:

ON

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra Kaylee az igazibb. :cry: Egyszerűen nem játsza meg magát, ő maga, ártatlan, és őszinte, nyitott szívű. Nagyon jól eltalálták a karaktert.

 

Valljuk be a mai csajok mindig spekulálnak valamin, és nem azt nézik mi van előttük, hanem hogy mi kellene más. Valami olyat hajszolnak, amit nem kaphatnak meg. Elnézést de elegem van belőlük. Gyötrik az embert, de Kaylee nem ilyen. Kár, hogy csak egy fiktív karakter bír elismerést kicsikarni a férfiakból.

 

OFF

Az egyéb fontosban lehet folytatni a nők ostorozását. :cry:

ON

Nézd Ody, én a nőkről már ezernyi gondolatot írtam odaát a starwars.hu-n, beleuntam :S

 

Kayleeval igazad van, valóban ezek miatt kedvelem én is a karakterét, de van valami Inarába ami egyszerűen...kész, odatapaszt a monitor vagy a tv elé és olyankor megszünik a külvilág. A NŐ. Így nagybetűvel. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy maga Morina Baccarin milyen jellem az életben. Végeredményben mint karakter csak részben fedné a vágyakat. Kaylee ezzel szemben egy életre lekötni a férfi figyelmét.

 

Remélem világosan fogalmaztam :cry:

Szóval Inara amolyan elérhetetlen, míg Kaylee egyszersmind " Nah igen, ő az igazi minden szinten!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaylee, hát a fél karom odaadnám egy olyan nőért. Vidám, okos, imádja az űrhajókat, szép. Ő jelképezi az átlagos nőt. Inara meg a tökéletes fixaidealizált nő, mindenki elérhetetlen vágyálma. Zoe meg a harcos amazon, akivel az ember előbb áll le verekedni, mint csókolózni (azt nagyon bírtam, mikor Wash a hajóra került, és Zoe váltig állította, hogy valami nem tetszik neki az ürgében :D).

 

Kaylee fedélzetre kerülése volt a legjobb. Meg Mal reakciója, mikor meglátta az előző gépészt (Buster, vagy mi volt a neve), amit dugattyúzik a gépház végén a kisasszonnyal: "Ó, hogy így bassza el az időt."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha ilyen az átlagos, akkor megértem hogy miért van beszédtémánk az Egyébfontos-ban....

Úgy értem, összességében ő jelképezi az átlagosat, mert sokkal átlagosabb, mint a tökéletes Inara, vagy az állandóan fegyvert hordó és mindig csúnyán néző Zoe. Egy szóval sem említettem, hogy pont olyan az átlagos nő, csak ő jelképezi.

 

Oldi: hogy te milyen áldozatkészvagy, hihetetlen :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG S3E7

Kemény rész volt ezzel a fajirtós témával. Bírom ebben a sorozatban, hogy előhoznak ilyen morális kérdéseket, aztán lehet agyalni rajta, hogy mi lenne a helyes, és mi mit tennénk. Amilyen vajszívem van, én Haloval értek egyet. Igaz, hogy az emberek kreálták a cylonokat, de annyira valósak, hogy lehet őket külön "élő" fajnak tekinteni. Pl. ha igaz lenne az, hogy Isten teremtette az embereket, akkor mi is kreáltak lennénk, stb. És ott van Athena, bárhogy is, de nem lehet őt egyszerűen gépnek tekinteni, még ha úgy is jött létre. Önálló akarattal, döntésekkel rendelkező egyed, csak éppen a testéből több is van. De attól még egyedi. Bár Halo tette elég drasztikus volt, elvégre megölte azt az öt cylont, és akárhogy nézzük, ez gyilkosságnak számít. Szóval nem volt tiszta a helyzet, ez tény. Azért Adama sem volt biztos ebben népirtós dologban, ezért is takarózott a szabályzattal. Nem hiszem, hogy azért használta fel a szabályzatot, hogy elhárítsa magáról a felelősséget, hanem inkább azért, mert nem értett egészen egyet. Hiába mondta Roslin, hogy szar volt a cylonokkal élni Új Capricán, azért az emberek is erősen tehettek arról, ahova végül az egész vezetett.

Agyvelőgyulladás, micsoda ötlet :) Athena még egyedibb is, mint eddig volt, hiszen úgy tűnik, a terhesség rendesen megváltoztatta testileg. Roppant érdekes fejlemény. Vajon a cylon-test önmagában/tól fejlődik külső hatásokra, reagál mindenre, ami körülveszi, és nem csupán szövetek meg programok összessége? Persze a szimpla gépek is önmagukban tudnak fejlődni, de érdekes ez számomra.

Bármennyire is egy gerinctelen alak Baltar, baromira hiányolnám, ha valami úton-módon mégis úgy döntenének a cylonok, hogy nem kell már nekik (folyton esélye van rá). Olyan igazi pikáns foltja a sztorinak. De most már legalább a Galacticán is tudják, hogy életben van, és a cylonokkal "tart".

Ezek után lehet, hogy jön néhány lazább rész, mert van mit megemészteni. Bár reménykedem benne, hogy nem, és maradnak az ütősebb témák.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No én is megnéztem a BSG aktuália részét.

Tényleg kemény volt. A cylonok fajírtást csináltak, ezek után mi is azt akarjuk, és még jobbnak tartjuk magunkat náluk. Ráadásul éppen a vírus volt a bizonyíték rá, hogy nem szimpla gépek (ha még a teherbe esés nem lenne elég), hiszen ez egy olyan vírus, ami hajdan minket, embereket öldösöt. Tehát baromira nem sokban különböznek tőlünk.

Adama tényleg nem volt biztos a dolgában, ezért takarózott a szabályzattal. Mirális és okos figura ő, így nem megy bele önszántából ilyenbe. De persze lojális tiszt, ezért is jelezte Roslinnak, hogy bár nem ért vele egyett, hajlandó a parancsot végrehajtani. Viszont mikor Halo szabotálta az akciót, egy-kettőre lezárta az ügyet. Amúgy szerintem az egész akció tévúton halad, mert a cylonoknak a programja (lelke) töltődik le, a vírus meg organikus, a testet támadja, nem programot (lelket). Látszik, hogy a cylonoknak nincs rendszerinformatikusuk, az emberek meg lazán bekajálják, amit a cylonok hisznek.

Kara úgy tűnik, helyrebillent, legalábbis abból a pár jelenetből az jött le. Vajon a férjével kibékül?

Arra kíváncsi leszek, hogy most mihez kezdenek Baltarral. Elvégre a likvidálása elég szükségszerű, hiszen így valóban megakadályozhatják, hogy a cylonok eljussanak a Földre. De Baltar lassan már se a cylonok, se az emberek között nem lesz biztonságban (bár Number 6 szerint, aki a fejében van, ő fogja megtalálni a Földet. Vajon a cylonoknak, vagy az embereknek?).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt

Nekem eszembe sem jutott, hogy a vírus végül is a lélekkel nem jutna át. A vírus emberi vírus, nem pedig program. Pedig tök logikus, remek meglátás.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múlt hetit láttam, írtam is hozzá kb. két mondatot, de akkor most is írok a múlt hetihez.

Sajna a múlt heti rész annyira nem jött be. Talán azért, mert kedvenceim most nem szerepeltek, de valahogy nem voltam elájulva tőle. Remélem, a következő jobb lesz. Azon már meg sem lepődtem, hogy Micah is Hero, Nathan meg köcsög volt a szőkével, akkor is, ha éppen rosszkor hívta.

 

Karrde! Nézted a Heroest? Holnap megint lesz! :peace:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudarmubat, láttad a heti Heroest? Nagyon állat volt :)

Na ezek szerint Bennett nem rossz fiú, hanem a jókkal van, sőt még Mohinder szomszédnője is. Nekem legalábbis ez jött le abból, ami a mai részben volt. Szerinted mi a két kis vonás a nyakukon? És vajon mi frász van azzal a haitivel? No meg ki az a kis kölyök Mohindernél? Ajaj, ezer új kérdés, lesz min filózni egy hétig (sőt még utána is). Szerencsére előkerültek kedvenceim is, aminek külön örültem. Viszont ez a sok új infó újabb kérdéseket vet fel, és jönnek itt még olyan dolgok, hogy ihajj!! Valahogy nem lepődtem meg azon, hogy Hiro nem tért vissza öt másodperc múlva, elvégre Sylarral húz ujjat, ezért tutira történt valami galiba. De szerintem nem lesz nagy baja, elvégre később hogy jönne vissza a jövőből harcosnak öltözve (bár ha valamit megváltoztatnak a jelenben vagy a múltban, az hatással van a jövőre is)? Meg különben is, főszereplő, meg már baromira megkedveltem, szóval ne merészeljék bántani. A mai részt nézve rájöttem, hogy nem szeretem a szőkeség sztoriszálát, egyáltalán nem hiányzott. Ez van, mit csináljak vele, valamiért unszimpi.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: láttam és tényleg állat volt: most jön az én kifejtésem.

Azt lehetett sejteni h Eden nem teljesen gonosz. Legalábbis én remélem. :P De most már mindenkire gyanaxom. Még arra a csajra is aki Mohinderhez ment a temetés után.

a vonás a nyakukon nem tudom mi lehet. VAgy valami amit bevezettek, vagy annak segítségével aktíválták bennük a képességeket. Nemtom. Hát a haiti csávó meg a nagydarab benga gondolatmódosító csávó. Mindegyiknek kellett látnia, hiszen Ő törölte az emlékeiket, ami felveti a kérdést h h emlékezhettek rá.

A kisgyerek a Mohindernél sztem a nővére. talán. ÉS szerintem kómában van és az a képessége hogy képes másik álmába bejutni. Legalábbis azt írta ott az újságcikk.

Viszont jó volt végre Sylart látni. Tényleg van egy Sean Beanes beütése...körvonala. :P

Hiro meg azért nem tért vissza azonnal mert legutóbb is valós idejű időugrást végzett. Tehát x napig volt ott, x nappal később tért vissza a jelenbe. Lehet h amennyi napot eltőlt a múltban, annyival később jelenik majd meg. Persze ez idővel megváltozhat.

A következő részre leszek nagyon kíváncsi. Azt mondta Benett h másnap lesz a Homecoming amin megöli Sylar Clairet. :) Lássuk. :P

Kudarmubat, láttad a heti Heroest? Nagyon állat volt :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.