Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyre durvább ez a sorozat. :)

 

Nem hiszem h meghalt volna. Legalábbis a favoritom, úgyhogy bepöccenek ha mégis. :P Viszont a másik FBI ügynök tuti hamarosan csúfos véget ér...by Kellerman. :P

 

A mai Prison Break rész nagyon odacsűrt! :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De legalább megszólalt a lelkiismerete, ezt csípem benne. Én még nem írnám le azt a csávót se, akit a múltkor benn hagytak az erdei üregben.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudarmubat: Heroes

Hoppá, nekem eszembe sem jutott az a csákó, hogy az lehet a haitii. Nekem is megfordult a fejemben, hogy a kölyök Mohinder nővére lehet, de róla azt mondta az anyja, hogy meghalt, nem? Vagy mégsem halt meg? Sajna nagyon kis ideig mutatták az újságcikket, nekem több idő kell, hogy kifilózzam az angol jelentését, de legközelebb megállítom a képet, úgy könnyebb lesz, le tudom fordítani :) Vajon ha bejut mások álmába, hétköznapi emberekébe is képes? De ez az egész feltételezi, hogy ő is Hero, de akkor akár Mohinder is lehet az, elvégre testvér, csak még nem jött ki rajta (fuj, ez úgy hangzott, mint valami betegség). És ha a kiscsaj miatt kezdte el ezt a kutatást az apuka?

Az imdb írja azt, hogy Sean Bean lesz Sylar, de még nem veszem készpénznek :P

Hiroval kapcsolatban meg igazad van, a múltkor sem ugyanakkor tért haza.

Á, nem biztos, hogy a következő rész már a Claire-es lesz, még ott van a szőkeség sztoriszála is, meg ott vannak Petrelliék, és ha igaz Hiro kérése Peterhez (save the cheerleader), akkor neki is rá kell jönnie, hogy hova kell menni, stb. Valami része kéne, hogy legyen a sztoriban. Hmm... vagy mi van, ha Isaac festményén szerepel majd, ő meg megadja Bennettnek Peter elérhetőségét? Így végül ő is beszállhat a megmentősdibe. Szerintem még néhány rész el fog telni addig, amíg eljön az az este :P Így szerintem a következő rész másik szálat fog mozgatni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Heroes:

Én azon már meg sem lepődnék ha Mohinder nővére nem halt volna meg. Sok olyan dolog történik amiről másik nem tudnak. Talán Benett tartja "fogva", és tartja életben. Lehetséges. Viszont az nem tetszene ha Mohinder is mutáns lenne. Az valahogy rontaná nekem az egészet. Bár lehet h erre akarnak majd kilyukadni. De ahogy írtad tlnykeg lehet h ezért kezdte el Surash papa a kutatásait.

és tényleg nem a köv részben mentik meg. Legalábbis elég sűrűnek kéne lennie, mivel Isaac képe alapján Peter menti meg Clairet. SZóval Hironak találkoznia kell vele, és Isaacnek el kell mondania h ki ő, mivel eddig csak Ő tudja. És ha Peternek tényleg az a képessége h lemásolja a körülötte lévőket akkor minél több mutánst kéne oda csődíteni így amolyan szupermutáns lenne sok sok képességgel, amivel már lenne esélye Sylar ellen akinek szintén elég sok képessége van. Repülés, regenerálódás és ne is említsük a jó anatómiai érzéket... :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

És még Peternek rá kell jönnie, hogy ő erre képes. Hehe, mi is csak feltételezzük, hogy mi a képessége :) Arra gondoltam, hogy azért lenne képes Claire-t megmenteni, mert átvenné a képességét, és úgy nem is lenne könnyű kinyírni, de a Te verziód jobb.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda? :)

Kudar úgyis tudja, neki szólt :) (Bocs, hogy erre nem tettem spoilert, de úgysem ebből végképp nem tudja más, hogy micsoda, ő viszont igen). Ha nagyon szeretnéd tudni, hogy mi, akkor olvasd el az alatta lévő spoiler(eke)t, vagy pedig a fantáziádra bízom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, eszemben van :evil:

Megvan szépen a menetrend: szombat BSG (ma már volt hozzá felirat, így az elmúlt bő órát azzal töltöttem, hogy megnézzem), kedden Heroes, este meg Vészhelyzet a tévében :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megvolt a legújabb BSG. Kár, hogy most december 1-ig nem lesz új rész :evil:

Szvsz ez elég laza rész volt. Semmi tempó, semmi erkölcsi-túlélési különbségek és viták, semmi akció, semmi feszültség. Kis lazítás mondjuk nem is árt, bár eddig a 3. évad közelében sem áll a 2. évad feszes tempójához, de azért még így is az egyik legjobb.

Na, a résszel kapcsolatban. Negatívumok: Amióta a Battlestar Pegazus felrobbant, azt ottaniakkal illetve a BSG-n lévő altisztekkel alig tudnak valamit kezdeni. Kara visszatért, de alig szerepel, akárcsak Lee. Ráadásul nem igazán tudom eldönteni, hogy akkor most ki a CAG. Cat, aki Kara helyét vette át, miután landoltak New Capricán, Kara, aki ugye Lee helyére került anno, vagy Lee, aki eredendően volt. Cattal szemben piszokságnak érezném, ha elvennék, Kara most, hogy normális, megérdemelné, ellneben Lee, ha még mindig parancsnok, baromira nem illene CAG szerepbe, hiszen egy Battlestart kéne vezetnie (jó, olyan spec nincs most kéznél - BSP R.I.P. :D). És bár Tigh-ot most még tudják használni, ugyan ez megeshet vele is, mikor újra visszatér, akkor vagy ő, vagy Halo háttérbe szorul. Hogy arról már ne is beszéljek, hogy a főnök egy ideje csak integet a hangárban, a felesége felszívódott, csak úgy, mint Kara férjecskéje, vagy Dee, akit most lehetett látni hosszú ideje először az ünnepségen, akkor is csak felvillan.

Ami pozitívum. A Battlestar Valkyre királyul nézett ki, de a BSG még mindig szebb (itt jegyzem meg, hogy az a hajó rohadt ramaty állapotban van, már allul múlja a Millennium Falcont). Szóval nagyon jó, hogy láthattunk egy újabb Battlestart. Pozitívum az is, hogy Tigh is a javulás útját kezdi mutatni. Apropó, Tigh és Kara milyen jó haverok lettek :death: És a nagy fordulat, a cylonok nem ok nélkül támadtak, hanem Adama is benne volt az okozókban. Ez szép húzás volt, bár kicsit szvsz erőltetett, mert miért pont ő? Persze, ahogy mondták, ő csak egy volt a sok ezer közül, egy feláldozható figura a táblán. Ellenben a rész vége nagyon kiszámítható volt, tudni lehetett, hogy Tigh fogja megmenteni Adamat, hogy Roslin azért is átadja a kitüntetést, stb.

Na és térjünk rá kicsit az egyre erősödő cylon szálra. Itt megjegyezném, hogy Baltarnak hirtelen milyen überjó lett már? Két bombázóval egyszerre... az igen? Marhára beleszakadhat abba a fogságba (jó, amit a múltkori részbe kellett elviselnie, az nem lehetett kellemes, de asszem kárpótolták :lol:). Viszont behozták ezt a halál-újraéledés közti állapotot, amely véletlen pont ugyan az az opera volt, melyet az első évad végén is láthattunk, ahol Number Six és Baltar a gyereket figyelték. Érdekes. Ellenben ezen a vonalon is van egy elhanyagolt karakter, nevezetesen Boomer. Ő hová lett? New Caprica elhagyása után eltűnt, mint a kámfor. Vagy feladta eddigi hitét és szimpla mezei cylon lett? Ja és a cylonok miért néztek össze, mikor "Xena" (nem tom a nevét) visszatért és elmondta, hogy van az a köztes állapot? Tán ennek valami köze van a hiányzó cylon modellekhez?

Végeredményben egy érdekes, de laza és kiszámítható részt láthattunk, amely levezetése az eddigieknek (New Capricaról való szökés, ellentétek, posztokra való visszarázódások) és felkészül a sori a második félre. Kíváncsian várom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor én rosszul tudtam, hogy mikor, meddig nem lesz újabb BSG rész. Mintha azt olvastam volna, hogy dec elején állnak le :) Lehet erről többet tudni biztosan?

Kicsit éreztem lazábbnak ezt a részt, mint az eddigieket, de még mindig jobb, mint a 2.évad jó néhány része. Kicsit sok a szereplő, lehet, hogy ezért sem láthattuk a többieket mostanság, aztán majd "visszatérnek". Egyébként most elég sokat szerepelnek a cylonok, talán ez is lehet az oka, hogy némelyik szereplő most háttérbe szorult. Én nem találtam annyira erőltetettnek ezt az Adamás dolgot, de az tényleg egyértelmű volt, hogy Tigh fog rajta segíten. Ja, ha már volt olyan köcsög, és árulkodott a nyavalyás. Ezt az ellentétet/pálfordulást éreztem nagyon nem helyénvalónak Kara infói ellenére is.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Csak akkor olvasd el miután megnézted a Heroes részt, bár ezt magadtól is tudod. :)

Eszméletlen jó rész volt. Már alig vártam egy kis akciót, főleg Sylarral és meg is mutatta h mit tud, ami sztem kifejezetten horrorisztikus volt. De Peter tényleg megmentette Claire életét. Vajon csak rövid időre másolja le a képességüket? Jó lenne tudni mert ha nem akkor Sylarnak a képességét is tudja. Viszont nem tetszett h Eden is mutáns...az már kicsit sok. De legalább a kisgyerek nem a huga, és nincs kómában. Csak úgy bárkior belép más az álmokba és prófétálkodik. Ez tök, jó nekem nagyon tetszett. Ja meg Sylar...h lehet elkapni??? LOL. Meg Hiro sem volt ott, de Ő biztos a következőben lesz benne, csakúgy mint DL és Micah meg Jessica. Alig várom. Egyre jobb a sorozat, csak lassan már túl sokan lesznek és így minden részben csak keveset mutatnak belőlük.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor én rosszul tudtam, hogy mikor, meddig nem lesz újabb BSG rész. Mintha azt olvastam volna, hogy dec elején állnak le :) Lehet erről többet tudni biztosan?

Egész pontosan úgy szól a fáma, hogy e héten nem lesz BSG, hanem majd december 1-jén. Aztán adják egészen dec 15-ig, ahol is aztán karácsonyi szünet keretében egy hónapra eltűnik, s mikor legközelebb visszatér, már nem péntekenként, hanem vasárnaponként lesz. Tehát jól értesültél. Még három BSG rész lesz, aztán egy hónapra szünet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap mégsem tudtam ellenállni, és a késői óra ellenére mégis megnéztem a Heroest.

Nem is tudom, nekem a múlt rész jobban bejött. Ez egy kicsit kapkodós volt, sok szálat kutyafuttában belepakoltak, Claire megmentése is egy picit elsikkadt a tömegben, pedig már részek óta készültünk rá, és csak ezt kaptuk. Szerintem Nikkiéket átpasszolhatták volna egy másik részbe is. Na és vajon Peter miből jött rá, hogy átveszi mások képességeit? Az oké, hogy a bátyjától a repülést, de hogy egyszer Isaac közelében lefestette a jövőt, az elég bizonyíték volt arra, hogy átveszi mások képességeit? Nekem kevés. Szegényke, vajon hogy mászik ki a slamasztikából? Biztos fog neki Claire segíteni, és elengedik. Aztán ő is kiköt Claire apjánál, vagy mi, persze nem negatív értelemben. Na akkor legalább kiderül, hogy hova lett Isaac. Hiroból nem sokat mutattak, szerintem az nem volt rossz helyen ebben a részben. Most akkor elkapták Sylart??

És végre számíthatunk arra, hogy Mohinder visszatér az Államokba. Legalább is szerintem biztos ide jön vissza. Hehe, bírnám, ha a listán a csaj is rajta lenne. Hú, neki is aztán érdekes képessége van azzal, hogy rá tud venni embereket mindenfélékre.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Heroes:

Nem tudom nekem nagyon bejött az a Sylaros rész. Eléggé horroriszkius volt ahogy lenyisszanotta a csaj fejét. :D De hát nem Sean Bean volt...De hát hogy tudták elkapni. Ez nekem marhaságnak tűnik. MÉgiscsak Sylar. MEg a csaj miért marad Mr. Benettel ha ekkora ereje van. Kényszeríti vmivel v fizet neki talán? Az sem lenne rossz ha kiderülne h Mr. Benett egy szupermutáns aki beépüklt a figyelőkhöz mint a Hegylakóban Methos. :D Na az tetszene. De nem így lesz.

És Nikki meg Micah éppen hogy csak meg volt említve ebben a részben. Éppen elég volt. Szted lelőtte DLt? Mert elég valószinű. Viszont az a festmény kéne nekem háttérképnek, amin Peter megvan halva. Meg is nézem a hivatalaos honalpot.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudarmubat: Heroes

Szerintem nem találja el, mert pont beszállóban volt a kocsiba, ezért max. megsebesül a fickó. Fura ez a Sylaros dolog. Nem hiszem, hogy ennyivel megússzák, tuti, hogy megszökik valahogy. Egyébként honnan vesszük, hogy Sylar mindenható? Mert ez egyáltalán nem biztos. A csaj meg talán azért marad Bennettel, mert a céljaival egyetért, még akkor is, ha vannak köztük súrlódások időnként. És Bennett mégiscsak Sylar ellen harcol, vagy mifene.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde Heroes

Hát nem is tudom. A bombán kívül nincsen nagyon gonosz mutáns eddig. Mármint olyan főgonosz szerű. Nikkit nem mondanám annak, és a haiti csávó is csak Benettnek dolgozik. Sylar valahogy olyan megfoghatatlan volt eddig. Csak ott üllt a bárban, várva h lecsapjon az áldozatra. Ahogy ketyeg az óra...nagyon eltalálták. Erre csak így elkapták. A múltkor szitává lötték és simán elmenkült most meg egy kis esés után megrogyott. Hát remélem tényleg megszökik. Valahogy az X-menben is mindig Magnetonak szurkoltam. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár tudom h Te mondjuk csak holnap v után fogod megnézni, azért írok pár sort.

Karrde Heroes

Hát nem volt rossz rész. Igaából arra számítotam hogy tovább megy a történet, de így sem volt rossz, megtudni hogy ki miért és hogyan lett olyan amilyen. Igazából olyan érzésem volt mintha a félvér herceget látnám, és most Sylarra értem. Teljesen mintha Voldemortot láttam volna. Szegény gyerek, hatalmat akar és el is éri bármi áron. És most már tudjuk azt is hogy a megölt mutánsok képességeit birtokolja. Azt mondjuk még mindig nem értem h Eden miért állt be Benetthez, de hát fogjuk rá hogy meg akart javulni. De minden más tetszett. Na jó nem. Az a lebegés elég gagyi volt amit Nathan művelt...De az is bejött ahogy Hiro véghezvitte a dolgot és mégsem tudta megmenteni. De most ugye ez nem azt jelentette hogy elveszette az erejét? csak hogy az ereje nem hagyta hogy megváltoztassa a jövőt, amit amúgy sem tudott volna. Hát mindenesetre jó volt látni hogy hogy kezdődött ez az egész. Már csak egy rész lesz és utána téli szübet és legközelebb csak január végén lesz, szóval remélem a köv rész durvás lesz. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.