Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dexi 6x4

 

HÁt nem hiába van ez a sori a top-ban nálam. Minden egyes részét eddig pislogás nékül néztem. Nagyon jó, és tetszik ez a hit téma amit felvetettek és hát a DD killer meg egy állat. Tényleg visszahozza az első évad feelingjét. James Edwardot nagyon jó újra látni, és remekül hozza a szerepét is, ahogy Colin is. Ez a mostani gyilkosság, ahogy a nő lezúgott és angyal lett belőle, majd a sáskák. wow. csak néztem. Persze rengeteg dolgot meg lehetne még említeni ami jó volt, de most inkább a köv részre várok, mert az előzőetes alapján nagyon jó lesz, bár kicsit félek hogyha még csak a harmadánál tartunk és már tudják kik a gyilkosok. De szerintem megoldják! :D

 

 

Ui: ha jól láttam ncoreon már fent van a Doki 7x00 720ban. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 2. évad végéhez csak úgy eszembe jutott:

 

Hogy tudtak végül visszatérni az évad végén Peterék, ha egyszer már nem az az Olivia volt velük, aki rést tudott nyitni a másik világ felé? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Csak az a fura, hogy ők azt beszélték, Olivia nyit rést, Bell pedig az energiáról gondoskodik, hogy nyitva maradjon a kapu, és át tudjanak menni.

 

Rést ha jól tudom csak egyszer kellett megnyitni. Az ott már fennált a visszaút előtt is, csak Bell kellett pluszban hozzá, hogy fenn is maradjon.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a SOA 2x01. Kicsit lightos volt ez Kudar. :P:D No azért látom, új játszópajtások érkeztek a városba. :)

 

Még valahonnan elő kéne halászni a sorozat OST-ját, mert fenemód jó zenéje van :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=sOD26Q0EvMk&feature=related

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Doctor, The Widow and The Wardrobe

 

Moffat tartja a tavaly megkezdett hagyományt: a Doktor karácsonyi különkiadását nem csak a bemutatás időpontja miatt nevezik igy: óriási karácsonyi hangulat van benne (aki teheti nézze meg minél előbb, amig még áll a fa a lakásban/házban... tetézi a feelinget). Akárcsak a 2010-es ez is jó értelemben véve szentimentális. Jaj az a zárójelenet!

Csak egyszer bizonytalanitott el az epizód: a kezdésnél van egy meglepően gyengén szuperáló effekt. Már megijedtem hogy nem jutott pénz a különszámra, de aztán hamar kiderül, hogy erről szó sincs :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút bejött a rész. Nem is vártam tőle többet, mint amit adott, sőt... többet adott a vártnál. A történet szép volt, és a záró képsorok pedig... jó volt na! ;):P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck - 5x07

 

 

Bejövős rész volt ez is, bár nagyon sajnáltam, hogy Shaw még mindig nem volt képes elpusztulni. Kedvenc negatív szereplőm a sorozatban, ennek ellenére elképesztően irritál a pofája. Jó volt újra villanást látni, és az Intersect 3.0-ás terve sem volt rossz. Durva, Chuck mennyit fejlődött a sorozat eleje óta. Simán felvette a harcot az Intersect nélkül Shaw-val. :clap:

A karácsonyi hangulat is adta magát, a céges bulin Stan Lee mekkora volt. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 300 milliós Usaban? :D

A 62 milliós Egyesült Királyságban a 9 milliós nézettség jónak számít. Az USA nézettség még erre pluszba jön rá, de a Doktor Who az USA-ban még csak a szárnyait bontogatja. A legújabb évadnak sikerült néhol az amerikai nézettségeket egy millió fölé küzdenie (nagyjából annyian nézték az USA-ban a legnézettebb Doktor Who-t, ahányan ugyanitt egy átlagos Clone Wars részt; csak összehasonlitásképp: a legutóbbi Clone Wars résznek (Slaves of the Republicnak) 1,36 milliós volt a nézettsége).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6x11

 

Hűha nagyon jó kis rész volt. Nagyon kíváncsi lennék mit látott a doki a saját szobájában. Talán Rivert? REmélem kiderül, bár nem hiszem. De nagyon jó volt a Mino is, és hogy meg akart halni, valamint a módja is ahogy "megölték". Most így ennek a résznek a végén megint olyan érzésem van mint a Davides speciálok végén, amikor mindenki azt mondta vagy sugallta, hogy meg fog halni, és már nem volt társa sem csak ment és várta a halált. Elég darkos. Nagyon kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle, de most még van egy cybermanes rész jeeee. Nagyon várom és Craiget is. Jó arc volt az előző évadban. Bakker és milyen fura hogy az évadzáró nem duplarész lesz, de remélem így sem fog csalódást okozni. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gannicus vajon hogyan fog közéjük keveredni szabad emberként?

Gondolom nem nagyon bírta a nagy szabadságot és beállt máshová gladiátorkodni. A nagy kérdés az, hogy mi fogja arra késztetni, hogy "maga ellen harcoljon". Gondolom én.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közületek ki látta a The Confessiont, vagy magyarul, a Gyónást? Valami elképesztő darab, ajánlom mindenkinek, összesen egy óra az egész, mert ilyen hat perces részei voltak és Kiefer Sutherland a főszereplője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közületek ki látta a The Confessiont, vagy magyarul, a Gyónást? Valami elképesztő darab, ajánlom mindenkinek, összesen egy óra az egész, mert ilyen hat perces részei voltak és Kiefer Sutherland a főszereplője.

 

 

Köszi KisKósa az ajánlást! :)

Hallottam már róla, de nem néztem még meg... úgyhogy ezt a hiányosságomat pótolni fogom!

(Kiefer nagy kedvenc) :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.