Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Pszichopata, szal' mondhatjuk betegnek. :lol:

 

Az utolsó részben kapja el. Róluk szól az első évad.

 

Hát ez a Dexter gyerek totál beteg. Még titkos laborja is van. :D

Azt a hűtős fazont kábé melyik részben kapja el?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Dexi második részét. Az első jobban bejött.

Először úgy voltam vele hogy egyből az utolsót nézem meg de úgy döntöttem hogy pár nap alatt lezavarom az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Dexi második részét. Az első jobban bejött.

Először úgy voltam vele hogy egyből az utolsót nézem meg de úgy döntöttem hogy pár nap alatt lezavarom az egészet.

Nem sokat érettél volna belőle, ha egyből az utolsót nézed meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem először az is elég lett volna hogy hogy nyírja ki azt a hűtős s*ggfejet.

Csak azért nézem meg a többit is hogy lássam miket magyaráz a szexről meg arról a mukiról. Azokon a részeken jókat vigyorgok. :lol:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó sorozat ez a Dexter, de sokszor nagyon kiszámítható.

Például

az elejétől(talán a negyedik rész, amikor feltűnt a pali) fogva nyilvánvaló volt hogy ki a sorozatgyilkos akit keresnek, vagy hogy az informatikus pali csak egy balek.

 

Na de Dexter karaktere zseniális, és az őt játszó színész is nagyon jó.

 

Nem sokat érettél volna belőle, ha egyből az utolsót nézed meg.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez nem a Te sorozatod Rog...

Nem mondanám hogy van filmsorozatom. A "Harmadik műszak" az volt.

Azt a hátralevő 10 Dex részt még megnézem és megint nem lesz semmi. Nem mintha sajnálnám.

Ott van nekem a Ben10 a "Cartoon Network"ön. Azt nagyon bírom. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért, ahol az igazán nagy csattanók vannak a Dexterben ott azért nem túl kiszámitható, hisz a készitők direkt nem is osztanak meg a nézővel annyi információt, hogy sejteni lehessen a megoldást... tipikus eset az utolsó részek, ahol kiderül ki-kicsoda... az nagyon odavág. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért, ahol az igazán nagy csattanók vannak a Dexterben ott azért nem túl kiszámitható, hisz a készitők direkt nem is osztanak meg a nézővel annyi információt, hogy sejteni lehessen a megoldást... tipikus eset az utolsó részek, ahol kiderül ki-kicsoda... az nagyon odavág. :D

Oké, az évadvégi csavart én se sejtettem.

Remélem a második évad is jó lesz, még nem néztem meg azt a két részt.Azthittem kibírom októberig, de lehet hogy megnézem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg, hogy ki miért csinálta, amit csinált :D

Remek kis sori volt ez, várom már a harmadik részt a második évadból, de nagyon. Na meg az egészet úgy, ahogy van :D

Na én itt jöttem rá, ki az a gyilkos, akit keresnek:

amikor a pasi a kórházban először beszél meg randit Dex húgával, egyszerűen akkor ideálisnak tűnt a posztra :D És bejött.

 

tipikus eset az utolsó részek, ahol kiderül ki-kicsoda... az nagyon odavág. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter S1

Én akkor kezdtem gyanakodni amikor jópofizott azzal a biztonsági őrrel a korházban, gondoltam nincs annál morbidabb hogy az elrablójával ilyen jóban van.Az meg rátett egy lapáttal hogy művégtagokkal foglalkozik.Amikor elkezdett flörtölni Dexie hugával, akkor biztos voltam benne.De amikor kiderült hogy Dexter testvére, nagyon meglepődtem.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DexterS01

Azon én is nagyon meglepődtem.

És hiába tudtuk a gyilkos személyét, mégis izgalmasabb lett úgy a sorozat. Sokkal lényegesebb volt, hogy mit miért, és ez adta meg számomra a kellő izgulást, no meg lehetett szurkolni a hugiért :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a hatodik Dexi hatalmas. :death:

 

Élvezet volt nézni számomra hogy a csákó végigizzadja az egész részt.

Jézus Krisztus, a megmentő. Hát az állati volt. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemsokára indul az M1-en a Tűzvonalban című sorozat. Állítólag mindent beleadtak, és kicsi 24 utánérzés is van benne. Szeretettel várjuk (bár a szereplő gárda vegyes...Stohl Buci a főszereplő, míg Hollósi Frigyes is feltűnik).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemsokára indul az M1-en a Tűzvonalban című sorozat. Állítólag mindent beleadtak, és kicsi 24 utánérzés is van benne. Szeretettel várjuk (bár a szereplő gárda vegyes...Stohl Buci a főszereplő, míg Hollósi Frigyes is feltűnik).

Én nem várok sokat tőle.De végre valami újfajta sorozat a magyar piacról, a legutóbbi akciósorozat talán a Kisváros volt. :D

Ráadásul a 13. kerületben játszódik, a végén még feltűnök benne. :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is néztem és tetszett is egy jó darabig de onnan már besokalltam tőle hogy Bruce Vili bá' pizsamában ugrált a csaj méhében mert ő játszotta a Hayes-bébit.

Hát azok a részek kib******ul sz*rok.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bazz, tegnapi Szökés megint hatalmas volt. :death: Nem sokat halad a sztori de a feszültség fenntartása remekül műkődik. :D Na és Mahone pedig kész kihívás Scofieldnek :D Na persze ez fordítva is igaz. :D

Remélem nem sikkad el a sztori, mert ettől még az első évadban is tartottam. Szóval eddig még meggyőző a sorozat :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 8

Szétröhögtem magam amikor a zsarunő rávette a számítógépes csámeszt hogy elmondja az igazat. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kivégeztem Dexi első szezonját és a második első két részét.

Bár nem az én sorim de qrvára bejön. Még sose találtam egy psychót se szimpinek de ez a fej tutira az. Egyszerűen haláli egy fazon. :(

 

Az első végén nagyon megsajnáltam miután véget vetett az ügyének és a második elsőjében is amikor nem jött össze neki egyik kikapcsolódása sem, de a másodikban végre visszarázódott a régi kerék ill. végtagvágásba.

 

Jó kis meglepik lesznek ebben a szériában is. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.