Ugrás a kommentre

2x10 - Retrieval


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2023. 02. 22. - 19:21, Wilde írta:

Itt ez inkább egy ilyen klasszikus kaland volt ahol a BB-nek be kell segítenie egy helyi konfliktusba,

Bennem felmerült, hogy ez lehetne a BB jövőbeni útja. Zsoldosokként segíthetnének a rászorulóknak. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nekem ő a kedvencem. Olyan, mint egy gyerek de közben meg erős mint egy bivaly. Amikor a plüss babájával játszik mindig jót mosolygok. :D 

Megvan minden szinte Omegának, hogy családban érezze magát. Zúzó, olyan, mint egy testvér, a többiek meg összeadnak egy apafigurát. Bár, ha Zúzót veszem, akkor Omega az anyaforma a csapatban :D. Vagy Tech.  A szerepek itt felcserélhetők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 02. 25. - 14:29, Ody Mandrell írta:

Bennem felmerült, hogy ez lehetne a BB jövőbeni útja. Zsoldosokként segíthetnének a rászorulóknak. 

 

Ezt a Cid-es vonalat talán lezárják ebben az évadban, én azt mindenképpen várom, hogy az ebben a két részes sztoriban látottaknak is legyenek következményei Ciddel kapcsolatban. Annak örülnék amúgy, ha valami féle önálló sejtként működnének tovább, ami lehet csak lazán kapcsolódna a Birodalom elleni fellépéshez, de ebben a zavaros átmeneti időszakban sok helyen besegíthetnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett az epizód, bár az előzőt jobban szerettem annak lelki aspektusai miatt. A rész elején az jutott eszembe, hogy ebben az átmeneti helyzetben még hány és hány hely lehet, ahol egyelőre hatalmi interregnum és a zavarosban halászók kora van? A Techno Unió már sehol nincs, de a Birodalom még nem érkezett meg. Pedig ahogy kiderült, van is miért megjelennie a térségben. Azt hiszem nemsokára Benni és társai visszafogják sírni azt a gennyláda Mokkót.

 

Egyre jobban kedvelem Omegát, aki tényleg egy erkölcsi iránytű. Tetszett, hogy a csapat tagjai Gonky sorsával is törődtek, Wrecker még fel is kapta örömében. Érdekes volt olvasni a fenti eszmecserét Bennit illetően. Inkább Ody véleményével értek egyet. A fiú egyetlen életet ismert egész életében, és Mokko már valószínűleg a Techno Unió égisze alatt is valami helyi góré volt a bányában. Ilyen körülmények között mindig is Mokko elismerése és figyelme volt a legfőbb viszonyítási pont. Ezt a berögződést eldobni hirtelen egy idegen lány kedvéért, aki ráadásul azokat erősíti, akiktől lopta a hajót, nem lehet. Benni egy teljesen átlagos, nem kiemelkedő fiatal, aki a Galaxis által ráosztott mostoha körülmények között kénytelen boldogulni. Pozitív jellemét azért mutatja, hogy Mokko bukása után nem lett a következő helyi diktátor (aztán ez persze változhat, amikor jönnek a nehézségek és a felmerülő emberi problémák).

 

Az elején Omega részéről mintha éreztem volna némi vibrálást Benni felé. De lehet, csak képzelődöm és Omega e tekintetben nagyon gyerek még. Mindenesetre a saját "kortársaival" eddig nem nagyon akadt össze, minden társulásnál általában ő a "gyerek".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Pozitív jellemét azért mutatja, hogy Mokko bukása után nem lett a következő helyi diktátor (aztán ez persze változhat, amikor jönnek a nehézségek és a felmerülő emberi problémák).

Nekem úgy tűnt, hogy Drake magasabb pozícióban van, ráadásul idősebb is Benninél. Szerintem ő lett a következő vezető. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.