Ugrás a kommentre

SWSAGA - Winter Madness 2023 - Selejtezős lebonyolítás


Donát

Ajánlott hozzászólás

És még egy statisztika a végére.

Ezen a képen lényegében azt láthatjátok, hogy kik ütötték ki a legnagyobb neveket a selejtezőkben:

 

image.png

 

A háttérben meghúzódó logika egyszerű: minden karakter esetében megnéztem, hogy az általa kiejtett nevek hány pontot szereztek eddig a játékban (2017, 2019, 2023). Majd megnéztem, hogy hány fordulót mentek a győztes karakterek és számítottam egy átlagot. A táblázat remekül mutatja Din Djarin bravúrját Thrawn ellen, de azt is pl. hogy Luthen Rael egész nagy neveket ejtett ki (Aayla Secura, Echo, Agent Kallus, Poe Dameron).

 

Akik tehát itt elöl szerepelnek, azok viszonylag nagy neveket búcsúztattak a játéktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szépen és zökkenőmentesen lett lebonyolítva ez a nem kis vállalkozás. Köszönet és gratulációm ezért, @Donát. Végigvinni hétről hétre, napról napra, lejegyezni a számokat, statisztikákat készíteni, kisorsolni, hogy ki kivel legyen összepárosítva, mindez szép teljesítmény. Én a felére sem mernék vállalkozni. Szóval bravó! :clap:

 

Maga a selejtező tanúlságos volt. Nálam volt pár meglepetés, főleg, amikor néhány karakter szoros összetűzésbe került a párjával, miközben azt hittem, sima liba lesz neki a menet, vagy amikor azt hittem, egyértelmű a győzelem. Ilyen volt Fennec és Dedra esete, ahol azt hittem, az utóbbi simán leveri a bérgyilkos hölgyet, erre az még meg is verte. Vagy, amikor azt hittem, hogy Fennec simán viszi a boltot Holdóval szemben, erre csak egy szavazat híján tudott nyerni. Kifejezetten örültem Maul és Boba Fett továbbjutásának, utóbbinál ráadásul most először érzem úgy, hogy megrédemelten ment előre, hála a The Book of Boba Fett-nek és a The Mandalorian második évadának.

Sajnos számomra egy nagy csalódás is volt, amikor Jango Fettet kiütötte Krrsantan, ami szerintem több szempontból is érthetetlen - lehet, ha jobban ismerném a képregényeket, többre értékelném, mint egy túlságiosan is túlértékelt biodíszlet, de pusztán a TBoBF alapján még egy Jangónál sokkal jelentéktelenebb karakterrel szemben is el kellett volna véreznie. Számomra ennek a kétlábon járó szőnyegnek a győzelme volt a legnagyobb döbbenet. Ezt leszámítva viszont mindenhol úgy érzem, aki tovább jutott, az így vagy úgy, de megérdemelte, még ha én nem is feltétlen rá szavaztam.

 

A főtáblás szavazás is érdekesnek ígérkezik. Számomra a Darth Maul-Kylo Ren és a Qui-Gon Jinn-Luthen Real párosok lesznek igazán fejtörősek, mivel ez a négy karakter kiteszi nálam a "top5 kedvenc Star Wars szereplőm" lista négyötödét. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.