Ugrás a kommentre

Cavan Scott: High Republic (2023)


kdani20

Ajánlott hozzászólás

A 3. fázis fő képregényét ismét Cavan Scott szállítja majd. A főszereplő az immár mester címet viselő Keeve Trennis, illetve Terec (vagy Ceret) és Lourna Dee lesz. A széria novemberben indul. 

 

cover---marvel-high-republic-_01_2ea138cf.jpeg

 

Már a 2. számhoz is érkezett egy borító.

cover---marvel-high-republic-_02_81ab063b.jpeg

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Scott most tette ki az insta profiljára, hogy a sorozat hatodik számában még egy történet erejéig visszatérünk a második fázis idejébe. Kiváncsi vagyok, hogy ez hogyan fog kapcsolódni mind a harmadik, mind pedig a második fázisnak a történetéhez. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Scott most tette ki az insta profiljára, hogy a sorozat hatodik számában még egy történet erejéig visszatérünk a második fázis idejébe. Kiváncsi vagyok, hogy ez hogyan fog kapcsolódni mind a harmadik, mind pedig a második fázisnak a történetéhez. 

Star Wars Interview GIF by Boba Fett Fan Club

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Elolvastam a harmadik számot is, és hát még mindig nagyon tetszik a sorozat. Az, hogy a huttok meg a jedik ismét összefogtak a Nihil ellen, az egy nagyon érdekes része a konfliktusnak, de, hogy Sskeer életben lehet, hát az eddig a legmeglepőbb dolog, és a legnagyobb rejtély is egyben. Alig várom a negyedik számot, remélem abban kiderül pár információ. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

2 hét múlva fog érkezni a következő szám. Ne türelmetlenkedj! :P

 

 

Én egyelőre levagyok maradva, mint a borravaló. Az első két számot olvastam. Egyelőre mást olvasok, ha azzal végzek (ami 1 héten belül megtörténhet), ugrok is neki a következő HR könyveknek és képregényeknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség, hogy a legutóbbi számban az alábbi lista jelent meg. Ez annyiból érdekes, hogy az előző számban még 10 HR képregény szerepelt, most csak 8. Ezek szerint 8 számból fog állni a HR? És a fázis későbbi szakaszában inkább minik lesznek? :hmm:

 

 

4. szám:

CDN media

 

 

A 3. szám:

r/starwarscomics - Checklist in The High Republic Phase III #3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon furcsa lenne, ha az ongoing nem fedné le a fázis teljes időtartamát, meg történetét. Mert ez eddig így volt az első meg második fázis esetében is. Szerintem csak annyi van, hogy valamiért változtattak ezen a check listen, de amúgy több lesz mint nyolc szám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.