Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akkor/Most topicból az ottani kicsit offot akkor itt folytatnám. Köszönöm a szerepjátékos infókat. :)

 

Ha nem bánnátok, egy topicot indítanék, amiben mindenki egy saját kitalált karakterrel indulhatna. Lassú léptekü topic lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik időszakban és kb. mi lenne a téma?

Egyébként szerintem kezdetnek pár soros hsz-ek is jók lennének, főleg míg pl. belejönne az, aki még nem nagyon írt, és mégis kedvet kapna hozzá.

És nem árt egy offtopik a játékhoz, mert abban lehetne a játékon kívüli, de játékot érintő dolgokat írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Istenem! Ne kísértsetek! Még a másikkal is alig bírok....és izz is lenne, ha több időm lenne, beszállnék.

 

De tényeg kell offtopic, mert ot lehet anyázni és szidni a másikat:D

Egy javaslat ha szerepjáték, akkor a saga idejében játszódjon........szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Istenem! Ne kísértsetek! Még a másikkal is alig bírok....és izz is lenne, ha több időm lenne, beszállnék.

Figy, ha tényleg rövideket írnánk, nem nagy léptekben, akkor talán menne. Ezt én mondom, aki szintén alig bír odaát a maga szálaival foglalkozni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt olyanra nem fog sor kerülni. Ez nem az a fórum.

Azt te csak hiszed. Még összetartó, egymással remek kapcsolatban lévő társasággal is előfordulhat ilyen, sőt elő is fordul, tapasztalat. Az ilyen játék azért elő tudja hozni az emberből a vitázó énjét (sőt, játék se kell hozzá :) csak néhány eltérő vélemény és személyiség). Max a moderátorok nem hagynák egy bizonyos ponton túl nyúlni a vitát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis lépés a szerepjátékosnak, de nagy lépés a szerepjátéknak. :)

Reméljük

Elég nagy lépés ez a szerepjátéknak, hisz egyáltalán megjelenhet a fórumon. :) Mivel a neten található magyar SW fórumok 95% -a csak a szerepjátékokról szól, így ez a vonal nálunk csupán ebben az egy topikban jelenik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt te csak hiszed. Még összetartó, egymással remek kapcsolatban lévő társasággal is előfordulhat ilyen, sőt elő is fordul, tapasztalat. Az ilyen játék azért elő tudja hozni az emberből a vitázó énjét (sőt, játék se kell hozzá :) csak néhány eltérő vélemény és személyiség). Max a moderátorok nem hagynák egy bizonyos ponton túl nyúlni a vitát :)

Nem hiszem, tudom. Vita és anyázás között van különbség. Itt is voltak már nézeteltérések, de olyanra még mutatóba se került sor, mint egyes helyeken...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, tudom. Vita és anyázás között van különbség. Itt is voltak már nézeteltérések, de olyanra még mutatóba se került sor, mint egyes helyeken...

Attól függ, kinek mi a vita meg anyázás :) Egyébként egy-két, legalább is számomra, durvábbat már mi is műveltünk. Nézd, orki velünk ír, kb. arra gondolhatott, ami ott néha előfordul. Megtörtént olyasmi, amit azelőtt elképzelhetetlennek tartottam, és mégis bekövetkezett több hónap után.

Na de ezzel most nem akarom elvenni a kedvet senkitől :) Könnyen lehet, hogy soha nem lesz nézeteltérés, és az abból fajuló vita, én annak örülnék :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viták mindenhol vannak. Én annak örülök, hogy eddig anyázás még nem történt a szerepjátékosok közt odaát. Nomeg amióta megvan a moderátori jog, lehet tenni valamit azért, hogy mérsékelni lehessen az elfajzást. És persze kellenek szabályok is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet én vagyok a hülye, de nem új? :clap:

Mondjuk lehet a közelmúltban váltott felbontásom miatt érzem újszagúnak a bannert. :)

Akkor került fel mint a többi. A felbontás csodákra képes. :)

 

Jó az avatarod!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.