Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eddig milyen jogkörben voltunk?

Nekem oszt mindegy amúgy hol tartok rendet és fegyelmet. :) :) Igaz sűrűbben nézem a Külvilág topicjait. :D

Eddig Admin voltál öregem. :D Na majd ha visszajöttem szelektálunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit átalakul a fórum ellenőrzés mikéntje. Persze nem kell nagy dolgokra gondolni, csak annyi történt, hogy létrejött a Moderátori jogkör. Az egyik lenne Oldfighter míg a másik Dzséjt (ha vállalja). Írjátok már meg, hogy a fórum mely részeit kívánjátok ilyen szemüvegen át is figyelni. Köszi!

Vállalom :) Nagyjából nekem is mindegy, mire ügyelek, minden topicot olvasok, de ráuszíthattok az SW filmek topicjaira, ha választani kell :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vállalom :) Nagyjából nekem is mindegy, mire ügyelek, minden topicot olvasok, de ráuszíthattok az SW filmek topicjaira, ha választani kell :)

Nagyszerű. Akkor ennek tükrében alakítom ki a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon ki fog tauntaun fejjel az ágyában ébredni? :)

Hát ezek után nem kétséges, hogy jóapám. :)

A DON visszavág. :D

 

Coce, azért te se lélegezz fel. A DINASZTIA gondoskodik...khm...ügyfeleiről. :D

 

Ody, egészen pontosan a két jog mibel különbözik? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örüljön akkor, hogy ennyivel megúszta, és nem a halakkal vacsorázik. :D

Mármint ki? A kis unokám, A DON, vagy a vőm aki itt a Góré? :hmm:

 

Vagy esetleg egyik sem mert jön a kislányom (esetleg az asszonnyal párban), és néhány méretes nyaklevessel helyreteszi(k) mindkét úriembert... :lol: :lol: :lol:

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az lenne igazán csak a családon belüli erőszak. :hmm::D :D

Mégis mit gondolsz, miért szóltam közbe? :D

Még a végén eltévesztik a célszemélyeket, vagy túlságosan belejönnek, és mi is kapunk... :lol:

Meg aztán ti is közel álltok a szívemhez, nem szeretném, ha bajotok esne. :lol: Na és a csajok is a leamortizálásotok, és utána az ápolásotok helyett inkább valami finomságot csináljanak... Mi pedig majd megesszük... :lol::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, egészen pontosan a két jog mibel különbözik? :lol:

Egyelőre annyiban, hogy nem vagytok szuper moderátorok mint azelőtt Te. Akár a fórumot is törölhetted volna azzal a joggal, most ez megszűnt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre annyiban, hogy nem vagytok szuper moderátorok mint azelőtt Te. Akár a fórumot is törölhetted volna azzal a joggal, most ez megszűnt. :lol:

Aham. De ugye ettől még a sarokba tudom küldeni az illetőt kukoricán térdeltetni? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham. De ugye ettől még a sarokba tudom küldeni az illetőt kukoricán térdeltetni? :lol:

Igen. Akkor legyen Dzséjt a filmek és a CW részleg moderátora, Oldie pedig a csevegő szekcióé. Így jó lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan rend lesz itt és kultúrált szórakozás! :lol::lol:

Oldie keményen tartja a gyeplőt, simán kimoderál bárkit.

Miután jól helyre tette, ugye bátyó kicsi a galakszis. :lol:

Az. Tőlem még az adminok is tarthatnak. :hmm: Nincs kegyelem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, van itt valahol, vagy lehetne csinálni olyan opciót, hogy lehessen a hsz háttérszínét változtatni? A minap olvastam Bomarr sztoriát és be kell valljam a fekete háttér előtt a rikitó fehér karakter piszkosul lefárasztotta a szemem. Elégé kontrasztos ezzel a színsémával a hosszabb hsz-ek, novellák olvasása. Legalábbis engem picit zavar. Azt látom, hogy a betűk színét lehet változtatni, de fekete háttérnél ez szerintem tök mindegy....esetleg valami sárga árnyalat pihentetőbb lenne. De talán ha megoldható lenne az ha valaki novellát rak be, akkor pl a hátteret is változtatni lehetne e?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, van itt valahol, vagy lehetne csinálni olyan opciót, hogy lehessen a hsz háttérszínét változtatni? A minap olvastam Bomarr sztoriát és be kell valljam a fekete háttér előtt a rikitó fehér karakter piszkosul lefárasztotta a szemem. Elégé kontrasztos ezzel a színsémával a hosszabb hsz-ek, novellák olvasása. Legalábbis engem picit zavar. Azt látom, hogy a betűk színét lehet változtatni, de fekete háttérnél ez szerintem tök mindegy....esetleg valami sárga árnyalat pihentetőbb lenne. De talán ha megoldható lenne az ha valaki novellát rak be, akkor pl a hátteret is változtatni lehetne e?

Erre sajnos nincs lehetőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.