Ugrás a kommentre

2x06 - The Way Out


Ajánlott hozzászólás

Kicsit olyan, mint Luke csak önzetlenebb kivitelben. Elvonultan él, de segít a rászorulókon. Barriss esete egy újabb példa arra milyen utakat járhat be egy Jedi miután a sötét oldalt megtapasztalta. @Dzséjt írásában levezetett példák, mind ide passzolnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem szerint jobban is tetszik ez, hogy valamilyen új útra lépnek azok, akik visszatérnek, és láthatjuk, hogyan élik meg azt, ami velük történt és, amit ők tettek, s megpróbálnak vezekelni - ha megpróbálnak, mert az is izgalmas út, ha meg sem próbálkoznak. Jobban bejön ez, mint amikor visszatérnek és nem sokkal később meghalnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 05. 05. - 2:31, Dzséjt írta:

Akkor új tipp: mivel ugye az Erőgyógyítás úgy működik, hogy a saját életerejéből ad át az illető a betegnek/sérültnek, így lehet, hogy ő az elmúlt tizensok évben jól feláldozott pár tucatot a sajátjából. Szóval lehet, hogy ez a mellékhatása annak, ha valaki non-stop Erőgyógyítgat. (Ben belehalt abba, hogy feltámasztotta Rey-t, szóval szerintem ez elég reális.)

Itt nem épp ezt taglaltad, @Dzséjt? Csak mert ma meg azt írtad, hogy magadtól nem jutott eszedbe. 

 

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Bennem nem merült fel, de hallottam a teóriát a Star Wars Explained epizódkritikájában, és szerintem teljesen reális az eddigiek alapján. Ugyan az elvesztett életerőt vissza lehet nyerni pihenés és meditáció segítségével, de gondolom itt az arányosság azért nagy szerepet játszik. Vagyis, egy nagyobb gyógyítás uátn sokat kell pihenni és meditálni, hogy a Jedi-gyógyító is "felépüljön" a kezelésből, mielőtt újra használja a képességet.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint mégis felmerült bennem. :whistle: Mentségemre legyen (értsd: próbálom elleplezni idő előtti szenilitásomat :D ) a Star Wars Explained videóját még ugyanazon éjszaka néztem meg, szóval összefolytak a dolgok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.