Ugrás a kommentre

Tv spot


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Eddig szerintem a legjobb tv spot. OMG, hát mi van itt kérem szépen!!!

 

Torbinnal jól elbánik Kelnacca. :(

image.png

 

 

És úgy néz ki, hogy

Spoiler

Osha ugyanúgy fog belekeveredni ebbe az egész gyilkosságosdiba, mint a TCW-ben Ahsoka. Valahogy odakerül, a jedik meg azt hiszik, hogy ő tette. :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 05. 25. - 20:18, Bence1997 írta:

 


Amúgy Kelnaccáról ugye azt is tudjuk, hogy a jelenkori történetszálban önkéntes száműzetésben él. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy Torbint valahogy ellenük fordítják a boszik és Kelnacca megsebesíti, ezért vonul el a világtól, majd amikor kiderül, hogy a bosziknak köze van a mostani gyilkosságokhoz, akkor besegít, vagy valami hasonló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rixon írta:


Amúgy Kelnaccáról ugye azt is tudjuk, hogy a jelenkori történetszálban önkéntes száműzetésben él. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy Torbint valahogy ellenük fordítják a boszik és Kelnacca megsebesíti, ezért vonul el a világtól, majd amikor kiderül, hogy a bosziknak köze van a mostani gyilkosságokhoz, akkor besegít, vagy valami hasonló.

Hú, ilyenkor rájövök, hogy szinte spoilermentes vagyok. Ezek a spekulációk már túlmennek azon amit én a sorozatról tudok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rövid videó youtubeos verziója itt látható, még nem nyilvános, de az most mindegy. :D

 

 

 

 

2 órával ezelőtt, Rixon írta:


Amúgy Kelnaccáról ugye azt is tudjuk, hogy a jelenkori történetszálban önkéntes száműzetésben él. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy Torbint valahogy ellenük fordítják a boszik és Kelnacca megsebesíti, ezért vonul el a világtól, majd amikor kiderül, hogy a bosziknak köze van a mostani gyilkosságokhoz, akkor besegít, vagy valami hasonló.

Nekem is valami ilyesmi jött össze az előzetesekből. Torbinnal valamit mókolnak a boszorkák, a jedik meg gondolom megpróbálják leállítani őt vagy valami ilyesmi. Viszont nekem van egy olyan sejtésem is, hogy mivan, ha Kelnacca is megszállás alá kerül? Az egyik spotban láthatjuk, hogy Sol mesterrel is harcol. Hacsak nem elborul a wookie agya. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.