Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Spoiler:

Ahsoka Tano és Rex ideiglenesen csatlakoznak a Gilad Pellaeon vezette hadosztályhoz gyakorlatozás és tapasztalatszerzés céljából. A rutin küldetés hamarosan veszélyes mentőakcióvá változik. Ahsokáéknak egy köztársasági titkos ügynököt, Hallena Devist kell kiszabadítaniuk a szeparatisták fogságából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ahsoka Tano és Rex ideiglenesen csatlakoznak a Gilad Pellaeon vezette hadosztályhoz gyakorlatozás és tapasztalatszerzés céljából. A rutin küldetés hamarosan veszélyes mentőakcióvá változik. Ahsokáéknak egy köztársasági titkos ügynököt, Hallena Devist kell kiszabadítaniuk a szeparatisták fogságából.

Így elsőre nem valami nagy kunszt, de Traviss még ebből is a legjobbat hozza ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van megint pár könyv:

Star Wars - Jedi vs. Sith - The Essential Guide to the Force (2007)

Star Wars - The Essential Chronology

Star Wars - The New Essential Guide to Weapons and Technology

Star wars - The Essential Guide To Characters

 

És ez még a kezdet pár napon belül még várható 16 könyv :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiába. Rengeteg könyvet beígértek 2012-ig és nem csak regényeket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom másodjára A múlt kísértetét.

Az Új Köztársaság korában játszódó regényekről jutott eszembe. Miért mindig Leiát küldik, ha valami diplomáciai bonyodalom adódik? Más diplomata nincs is? Nem hiszem el, hogy egy ilyen nagy államapparátusban csak Leiára lehet számítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De vannak mások is. De gondolj bele, hogy egy több százezer rendszerből álló államnak mennyi diplomáciai ügye lehet, amivel csak egy rakat diplomata bír el. És ebből a sok ügyből neki jutnak a legfontosabbak, mivel a diplomaták között is igen előkelő helyet foglal el, volt miniszter és államfő is ( A múlt kísértetében is államfő, csak éppen szabin van, az a másik fickó helyettesíti) :D No meg az olvasók inkább róla olvasnak, mint valami nevenincs diplomata hányattatásairól a bürokrácia útvesztőiben :D Bár utóbbi is beleférne, de csak kisebb adagban.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 évvel ezelőtt 12 éves koromban unalmasnak találtam. De most sokkal jobb és érdekesebb. A jövő látomása nincs meg sajnos. ;) Mai napig átkozom magam, hogy nem szereztem be a második részt. A Szukits tervbe vette az újrakiadását, de mivel most sajna leálltak így ez nem egyhamar lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a gépemen, és megvan magyarul rich text formátumban (a többi Thrawn-könyv is, jó tudni róla :D, néha már én sem emlékszem, mit szedtem le ;) ), priviben küldj egy mail-címet, és elküldöm. Átmenetileg talán megteszi gépen is.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a gépemen, és megvan magyarul rich text formátumban (a többi Thrawn-könyv is, jó tudni róla :D, néha már én sem emlékszem, mit szedtem le :) ), priviben küldj egy mail-címet, és elküldöm. Átmenetileg talán megteszi gépen is.

Köszi szépen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként érdekes, hogy mi mindent köszönhet az előzménytrilógia és a TCW az Eu-nak. Főleg talán Timothy Zahnnak. Lucas tőle vehette át az előzményfilmekbe Coruscantot Sőt talán Kashyyykot is, bár ez nem biztos. A TCW-ben pedig ott vot Abregado és Bothawui.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyvet szívesen, de csak másik gépről tudom küldeni estefelé :)

A Coruscant nevet azt Zahntól vette át az előzménytrilógia, de Kashyyykot nem (vagyis így tudom). A TCW tényleg sokat merít, elvégre maga is EU :) Így a készítőknek nem kell mindent teljesen maguknak kitalálni, hiszen a rajongók által ismert és sokszor elfogadott helyeket, stb. szerepeltethetnek :D Szerintem ez azért jó nekünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most sikerült utánanáznem. Úgy tűnik pár évvel a Jedi-akadémia trilógia után visszavonult az államfői poszttól, Leiának adva át azt. A Thrawn keze alatt tényleg nyugdíjban van. Az egészségi állapota nagyon megromlott. Egy évvel a Vongok Háborúja előtt hunyt el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.