Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Ugyanabban a székben ülve olvasok, mint amiben a gép előtt ülök, szóval annyi a különbség, hogy könyv helyett a billentyűzet van az ölemben, és másfelé nézek :) De a könyv formátum valóban jobb, pl. a szemnek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kosz Teglov a Pusztitas utjat 2 nap alatt olvastam ki nem birtam letenni

sajnos a fordtas csuszik csaladi problema miatt hazakll mennem temetesre :((

de igerem bepotolom

a konyv a force unlasched amuy jo mar maga a jatek sem kutya nemgondoltam volna hogy igy kitudjak hozni

kivancsi leszek a Darth Bane trilogia 3 resze mikor jelenik meg magyarorszagon

es a Jedi sorozatot mikor adjak ki aszem 7 reszel vannak lemaradva

viszont tobbet vartan volna Star Wars Junior sorozat Paul és Hollace Davids tol majdnem ojan szar mint az eroproba :))

szamomra ezek az irok " tudok irni de nincs semmi fantaziam hozza :) 12 000 ert vasaroltam visza meg a kotetet olyan regen olvastam hogy elfelejtettem mijen gyer a fantaziaja

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kosz Teglov a Pusztitas utjat 2 nap alatt olvastam ki nem birtam letenni

sajnos a fordtas csuszik csaladi problema miatt hazakll mennem temetesre :((

de igerem bepotolom

a konyv a force unlasched amuy jo mar maga a jatek sem kutya nemgondoltam volna hogy igy kitudjak hozni

kivancsi leszek a Darth Bane trilogia 3 resze mikor jelenik meg magyarorszagon

es a Jedi sorozatot mikor adjak ki aszem 7 reszel vannak lemaradva

viszont tobbet vartan volna Star Wars Junior sorozat Paul és Hollace Davids tol majdnem ojan szar mint az eroproba :))

szamomra ezek az irok " tudok irni de nincs semmi fantaziam hozza :) 12 000 ert vasaroltam visza meg a kotetet olyan regen olvastam hogy elfelejtettem mijen gyer a fantaziaja

A Darth Bane 3. részének a fordítása már kész van, ha minden jól megy a kiadó ősszel megjelenteti.

Jedi sorozat? Most melyikre gondolsz pontosan? :hmm:

A Star Wars junior szerintem 7-8 éves gyerekeknek lett szánva. Amikor annyi idős voltam akkor még élveztem, de most....inkább elborzadok tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na képzeljétek ma kaptam egy üzenetet a Szukits Kiadótól, mivel feliratkoztam a hírlevelükre. Persze reklámozták A démon átka megjelenését és a Sámánvadászt is figyelembe ajánlották. Na most figyeljetek. Azt írták, hogy a Sámánvadász csak a webshopjukban lesz kapható, bolti forgalmazásban nem! Hát h*lyék ezek? Ez nagyon nem jó így. :angry::roll:

Ez most nagyon felidegesített, mert felmerült bennem, hogy talán ezentúl így lesz miden könyvnél, főleg a SW-nál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na képzeljétek ma kaptam egy üzenetet a Szukits Kiadótól, mivel feliratkoztam a hírlevelükre. Persze reklámozták A démon átka megjelenését és a Sámánvadászt is figyelembe ajánlották. Na most figyeljetek. Azt írták, hogy a Sámánvadász csak a webshopjukban lesz kapható, bolti forgalmazásban nem! Hát h*lyék ezek? Ez nagyon nem jó így. :angry::roll:

Ez most nagyon felidegesített, mert felmerült bennem, hogy talán ezentúl így lesz miden könyvnél, főleg a SW-nál.

 

És ennek így mi értelme lenne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ennek így mi értelme lenne?

Nem tudom.

Most két variációt látok.

1. Így akarják rávenni az embereket, hogy a webshopjukból vásároljanak. Csak ezt nem így kellett volna csinálni, hanem nagyobb kedvezményeket kellett volna adni és meg kellett volna szervezni a személyes átvétel lehetőségét. A Vaják könyvet úgy reklámozta a Play-on, hogy csak a Libriben lesz kapható. Ezzel mondjuk semmi bajom nem volt, mert ott volt személyes átvételre lehetőség.

2. Annyi év után sikerült összerúgni a port az Alexandrával és most csak a webshopjukból lehet könyveket szerezni. Ebben az esetben én személy szerint a lehető legkevesebb könyvet fogom tőlük venni. Pedig sokkal többet szerettem volna, de így, nem éri meg. Nem hittem volna, hogy ezt fogom mondani, de ha tényleg így lesz ezentúl, akkor még a régi kevés könyvet adnak ki stratégia is jobb volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom.

Most két variációt látok.

1. Így akarják rávenni az embereket, hogy a webshopjukból vásároljanak. Csak ezt nem így kellett volna csinálni, hanem nagyobb kedvezményeket kellett volna adni és meg kellett volna szervezni a személyes átvétel lehetőségét. A Vaják könyvet úgy reklámozta a Play-on, hogy csak a Libriben lesz kapható. Ezzel mondjuk semmi bajom nem volt, mert ott volt személyes átvételre lehetőség.

2. Annyi év után sikerült összerúgni a port az Alexandrával és most csak a webshopjukból lehet könyveket szerezni. Ebben az esetben én személy szerint a lehető legkevesebb könyvet fogom tőlük venni. Pedig sokkal többet szerettem volna, de így, nem éri meg. Nem hittem volna, hogy ezt fogom mondani, de ha tényleg így lesz ezentúl, akkor még a régi kevés könyvet adnak ki stratégia is jobb volt.

 

De nem biztos, hogy csak online lehet majd kapni a könyveket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem biztos, hogy csak online lehet majd kapni a könyveket. :)

Most beszéltem velük. Az augusztusi megjelenésből 2 könyv csak a Szukits honlapján rendelhető majd. Úgyhogy komoly esély van, hogy SW-nél is csinálnak ilyet.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondom én, amíg nem biztos a dolog addig felesleges idegeskedni :D

Az még korántsem olyan biztos, lehet, hogy tévedés, aztán nem is adnak a Szellemlovasnak.

Megkérdeztem egy ismerősömet, aki ért ezekhez és állítólag, ha a Szellemlovasban megjelenik és így reklámozzák a könyvet továbbra is, akkor feljelenthetem őket majd a fogyasztó védőknél tisztességtelen piaci magatartás miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még korántsem olyan biztos, lehet, hogy tévedés, aztán nem is adnak a Szellemlovasnak.

Megkérdeztem egy ismerősömet, aki ért ezekhez és állítólag, ha a Szellemlovasban megjelenik és így reklámozzák a könyvet továbbra is, akkor feljelenthetem őket majd a fogyasztó védőknél tisztességtelen piaci magatartás miatt.

 

Az komoly. Na majd meglátjuk mi lesz. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála Istennek már van három SW könyvem, remélem lesz még több is! :D

 

Karen Travis: Star Wars - A Klónok háborúja

Timothy Zahn: Star Wars - Kirajzás

Timothy Zahn: Star Wars - A túlélők keresése

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála Istennek már van három SW könyvem, remélem lesz még több is! :D

 

Karen Travis: Star Wars - A Klónok háborúja

Timothy Zahn: Star Wars - Kirajzás

Timothy Zahn: Star Wars - A túlélők keresése

 

Én a túlélők keresését keresem már mióta ebookban de még mindig nem találtam meg sehol :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a túlélők keresését keresem már mióta ebookban de még mindig nem találtam meg sehol :(

 

Mondjuk nekem eme három könyv nem ebook formában van meg, hanem rendes régimódi lapos verzióban. Be szkennelni meg sokáig tartana mind a 469 oldalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nekem eme három könyv nem ebook formában van meg, hanem rendes régimódi lapos verzióban. Be szkennelni meg sokáig tartana mind a 469 oldalt.

 

Nekem egyetlen könyv van meg rendesben, az pedig a pusztítás útja :)

 

Továbbiak még majd beszerzésre várnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak pár éve lettem gyűjtő.

 

Ezek vannak meg: Thrawn-trilógia, Jedi Akadémia-trilógia, A gonosz útvesztője, Sötét nagyúr, Kirajzás, A túlélők keresése, A pusztítás útja.

 

A túlélők keresése tudtommal fent sincs a neten e-book formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg A pusztítás útja megjelenésekor döntöttem el, hogy minél több SW regényt kell beszereznem. :)

Két könyvem volt: A Sith-ek bosszúja és A gonosz útvesztője, illetve A Birodalom örököseit már olvastam régebben.

Azóta beszereztem a Thrawn-trilógiát, a Jedi Akadémia-trilógiát és a Kirajzást. Hálás köszönet Phobosnak ez utóbbiért. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a Vatera-án, hogy leszólják a könyvek árát. Sokan drágának tartják, pedig azért elég nagy az értékük. A három könyvet szerencsémre elég olcsón vettem egyik ismerőstől, aminek hihetetlenül örülök. Bolti áron biztos drágább lett volna... Nyáron remélem, hogy a Bane könyveket is megtudom majd venni, és azok is a könyvespolcot díszítik majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő Star Wars képregényeket és regényt keresem:

Angol nyelvű Star Wars:

Classic Star Wars Devil Worlds TPB, Han Solo at Stars' End TPB

Magyar nyelvű Star Wars:

Clone Wars magazin: 1-2, 4-12 ( scannerezve is jó), Jude Watson: Jedi növendék 5 - A holtak védelmezői ( csak könyv )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő Star Wars képregényeket és regényt keresem:

Angol nyelvű Star Wars:

Classic Star Wars Devil Worlds TPB, Han Solo at Stars' End TPB

Magyar nyelvű Star Wars:

Clone Wars magazin: 1-2, 4-12 ( scannerezve is jó), Jude Watson: Jedi növendék 5 - A holtak védelmezői ( csak könyv )

 

Holtak védelmezői nekem ebookban megvan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik a Szukits-os klubkönyvek később sem lesznek kaphatók máshol, legalábbis ők ezt állítják.

Fel kell készülnünk arra, hogy SW-nál is lesz ilyen.

 

Akkor hogy menne? Megrendeled neten és kihozzák?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor hogy menne? Megrendeled neten és kihozzák?

Igen, elvileg csak a szukits.hun lesznek kaphatóak bizonyos könyvek. Nem mind, de jó pár igen. Az augusztusi 4 megjelenésből 2 ilyen lesz.

De majd én is figyelem az eseményeket, hátha visszakoznak, vagy később beadják a derekukat és lesz máshol is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, elvileg csak a szukits.hun lesznek kaphatóak bizonyos könyvek. Nem mind, de jó pár igen. Az augusztusi 4 megjelenésből 2 ilyen lesz.

De majd én is figyelem az eseményeket, hátha visszakoznak, vagy később beadják a derekukat és lesz máshol is.

 

Megnéztem a Pusztítás útja árát amit itt vettem a Patakiban, 2690 forintba "fájt". Megrendelném Szukits webáruházából a Kettő szabályát akkor 100-200 forintal lenne drágább a szállítási költség miatt. Jobban járnánk szerintem ha beadnák a derekukat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Pusztítás útja árát amit itt vettem a Patakiban, 2690 forintba "fájt". Megrendelném Szukits webáruházából a Kettő szabályát akkor 100-200 forintal lenne drágább a szállítási költség miatt. Jobban járnánk szerintem ha beadnák a derekukat :)

Erről van szó, mi mindenféleképpen jobban járnánk. Ők viszont lehet. hogy rosszul.

Egyébkánt erős a gyanúm, hogy A gonosz dinasztia klubkönyv lesz náluk, de majd meglátjuk.

Ha mondjuk olyan kedvező feltételek lennének a webboltjukban, mint mondjuk a Delta Vision, vagy Cherubion oldalán, akkor csak tőlük rendelnék, de mire azt kiépítik évekbe telhet.

Én személy szerint visszafogom tőlük a vásárlást, a klubkönyvek közül pedig csak azt veszem meg, ami elsődleges prioritásba tartozik.

Egyébként a júniusi és júliusi könyveik kaphatóak lesznek több helyen is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.