Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Igen, azt. Ha jól tudom, a Legacy egy képregény, még a FOTJ után.

Amin nagyon meglepődtem, hogy a Szukits olvasók többségének Sean Williams a kedvenc írója!!! (41%)

Ez furcsa :o

Én természetesen Paulra szavaztam.

Ezen én is. Szerintem a Végzetes szövetség miatt lehet ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudni mi lett Kinman Dorina sorsa megélte a klónháborút?

Én úgy tudom, megélte, de konkrétan a további életéről nem lehet tudni semmit. Valamikor a Birodalom idejében halt meg, még a yavini csata előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, megélte, de konkrétan a további életéről nem lehet tudni semmit. Valamikor a Birodalom idejében halt meg, még a yavini csata előtt.

Ez abszolút nem biztos. Sorsa jelenleg ismeretlen, de az nem biztos, hogy meghalt. Najó, valamikor előbb-utóbb biztosan meghalt, elvégre mindenki megöregszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit jelent az, hogy klubkönyv? Csak rendelni lehet, könyvesboltban nem lehet kapni?

A Visszatérés c. előzetes mikor játszódik?

Pontosan azt, igen.

 

Revan: 3954 BBY - 3950 BBY

A Nagy Galaktikus Háború Kezdete: 3681 BBY

Return: 3681 BBY.

Hope: 3667 BBY

Decieved: 3653 BBY

A Nagy Galaktikus Háború Vége & A Hideg Háború Kezdete: 3653 BBY

Fatal Alliance: 3643 BBY

A Hideg Háború Vége & A Második Nagy Galaktikus Háború Kezdete: 3641 BBY

Annihilation: 3640 BBY

 

Csak hogy mindenki tisztában legyen vele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan azt, igen.

 

Revan: 3954 BBY - 3950 BBY

A Nagy Galaktikus Háború Kezdete: 3681 BBY

Return: 3681 BBY.

Hope: 3667 BBY

Decieved: 3653 BBY

A Nagy Galaktikus Háború Vége & A Hideg Háború Kezdete: 3653 BBY

Fatal Alliance: 3643 BBY

A Hideg Háború Vége & A Második Nagy Galaktikus Háború Kezdete: 3641 BBY

Annihilation: 3640 BBY

 

Csak hogy mindenki tisztában legyen vele. :)

Köszi :D Amúgy a Red Harvest cselekménye hozzátesz valamit A Régi Köztársaság eseményeihez? Vagy csak annyi köze van a SWhez, hogy sith a főszereplő (Darth Scabrous)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :D Amúgy a Red Harvest cselekménye hozzátesz valamit A Régi Köztársaság eseményeihez? Vagy csak annyi köze van a SWhez, hogy sith a főszereplő (Darth Scabrous)...

Hát, nagyon nem, de abban az időszakban játszódik, de elég elszigetelt történetről van szó. Ebben a topikban, (Vagy az eggyel ezelőttiben) írtam róla egy összefoglalót, hogy miről szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :D Amúgy a Red Harvest cselekménye hozzátesz valamit A Régi Köztársaság eseményeihez? Vagy csak annyi köze van a SWhez, hogy sith a főszereplő (Darth Scabrous)...

A Halálosztag történelmi előzménye. A TOR korszakában játszódik. Gyakorlatilag csak ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Red Harvestnek a hóból kinyúló kéz, vagy a fröcsögő sith a borítója?

A Choices Of Onenak a csillagrombolós, vagy a szolíd rohamosztagos a borítója?

Mindkettőhöz két borítót találtam., nem tudom eldönteni, melyik az igazi. A vastagbetűsek, amelyek nekem jobban tetszenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Red Harvestnek a hóból kinyúló kéz, vagy a fröcsögő sith a borítója?

A Choices Of Onenak a csillagrombolós, vagy a szolíd rohamosztagos a borítója?

Mindkettőhöz két borítót találtam., nem tudom eldönteni, melyik az igazi. A vastagbetűsek, amelyek nekem jobban tetszenek.

Mind a kettő, attól függően, hogy puha, vagy kemény borítós változatot veszed meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Red Harvestnek a hóból kinyúló kéz, vagy a fröcsögő sith a borítója?

A Choices Of Onenak a csillagrombolós, vagy a szolíd rohamosztagos a borítója?

Mindkettőhöz két borítót találtam., nem tudom eldönteni, melyik az igazi. A vastagbetűsek, amelyek nekem jobban tetszenek.

Mindkettő igazi. A fröcsögő Sith a kemény fedeles kiadás borítója, a hóból kinyúló kéz a puha fedelesé.

A Choices of One-nál a honalapodon feltöltött kép, ahol a háttérben van csillagromboló, az a második, puha fedeles kiadás. Az első, kemény fedeles kiadásnál Mara van meg három rohamosztagos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan azt, igen.

 

Revan: 3954 BBY - 3950 BBY

A Nagy Galaktikus Háború Kezdete: 3681 BBY

Return: 3681 BBY.

Hope: 3667 BBY

Decieved: 3653 BBY

A Nagy Galaktikus Háború Vége & A Hideg Háború Kezdete: 3653 BBY

Fatal Alliance: 3643 BBY

A Hideg Háború Vége & A Második Nagy Galaktikus Háború Kezdete: 3641 BBY

Annihilation: 3640 BBY

 

Csak hogy mindenki tisztában legyen vele. :)

Ilyen hosszú volt a nagy galaktikus háború. Akkor itt nagyon sok a lehetőség ha már az Endor után olyan sok történetet lehetet írni akkor itt lehetne akár 50 könyvet is Kifogyhatatlan a lehetőségek tárháza. Akár több tv sorozatot is lehetne készíteni. Remélem erre rájöttek odaát. Ahoz képest jó ha évente kijön egy TOR könyv. Nem értem miért mikor a játék a hidegháborúban játszódik. Nyugodtan íródhatnának az előzmények. Mire várnak?:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen hosszú volt a nagy galaktikus háború. Akkor itt nagyon sok a lehetőség ha már az Endor után olyan sok történetet lehetet írni akkor itt lehetne akár 50 könyvet is Kifogyhatatlan a lehetőségek tárháza. Akár több tv sorozatot is lehetne készíteni. Remélem erre rájöttek odaát. Ahoz képest jó ha évente kijön egy TOR könyv. Nem értem miért mikor a játék a hidegháborúban játszódik. Nyugodtan íródhatnának az előzmények. Mire várnak?:)

Ez az amit én se értek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Az Új Köztársaság 19 év, a Nagy Galaktikus Háború pedig 28 esztendő. Ennek ellenére AUKban több tucat regény van :( De szerintem ARKban is egyre több regény lesz :D Remélem a ComicCon-on bejelntenek legalább két ARK regényt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam A Fiú És A Szörnye: A Rancor Gondozójának Történetét. Meglepően jó és ennek az egész novellás kötetnek a feelingje és koncepciója is nagyon a helyén van. Mármint, hogy van egy alapból rendkívül érdekes helyszín, telis-tele érdekes karakterekkel, ahol mindenkinek megvan a maga története, ettől válik egyre színesebbé az egész. Malakili nagyon jó karakter, már A Jedi Visszatér végén érezni lehetett, hogy mennyire szerette azt a szörnyet, bár gyerekként ez nem igazán jött át. Elvégre az a valami meg akarta ölni Luke-ot és olyan csúnya volt, ergó gonosz, de mai fejjel már tudom, hogy a világ nem ilyen. :) (Egyébként milyen durva már, hogy az a koponya, amit Luke eldob, pont Bidlo Kwerve-é? :D) Malakili szimpatikus karakter, nem az a tipikus talpnyaló, akivel tele van Jabba udvara és kettejük története a rancorral nagyon szépen van ábrázolva. Éppen csak azon lepődtem meg, hogy Malakili tényleg meg akarta szöktetni az állatot.

 

A következő az Ínyencfalatok: Jabba Főszakácsának Története lesz Barbara Hambly-tól, Porcellus főszereplésével, kíváncsi leszek rá. ^.^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem olvastam, csak a Mos Eisley Meséket. Annak is hatalmas a feelingje. A legnemesebb úrtól, a legszegényebb hajléktalanig mindenkinek megvan a maga története. Jók ezek az antológiák. Istenem de jó lenne egy Történetek a Régi Köztársaságból :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem olvastam, csak a Mos Eisley Meséket. Annak is hatalmas a feelingje. A legnemesebb úrtól, a legszegényebb hajléktalanig mindenkinek megvan a maga története. Jók ezek az antológiák. Istenem de jó lenne egy Történetek a Régi Köztársaságból :D

Különösen Timothy Zahn műveire vagyok kíváncsi, elvégre ír Mara Jade történetéről Jabba palotájában és persze Shada D'ukalról is a Mos Eisley Mesékben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különösen Timothy Zahn műveire vagyok kíváncsi, elvégre ír Mara Jade történetéről Jabba palotájában és persze Shada D'ukalról is a Mos Eisley Mesékben.

Szerintem mindkét sztori jó. Nekem is bejönnek ezek a novellás köteteket, érdekes háttértörténeteket lehet megismerni belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.