Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Konkrétan nem történik említés erre a bolygóra és nem is látható, a TCW-ben a Nal Huttának nincsen holdja. :)

 

Revan: hogy tetszik eddig? :D Nekem csak március végén jön... :(

 

Attól még, hogy nem mutatták a holdat, nem jelenti azt, hogy nem is létezik. Én úgy képzelem el, hogy a másik oldalon volt éppen akkor és nem látszódott.

Hűség. Még az elején vagyok, de eddig jó.

 

 

Köszi!

Nekem is csak március végén lesz Hűségem, viszont olvasni majd csak nyáron tudom, így nem vagyok szomorú ezért.

 

Én nem tudom, hogy bírnám ki, ha az egyik általam régóta várt könyvet csak ilyen soká olvashatom. Irigyellek a türelmedért.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez így valóban pontosabb. Engem speciel nagyon zavar, hogy a TCW-ben a Nal Hutta keringési pályáján nem lehet látni az egyik legfontosabb EU-s helyszínt, a Nar Shaddaa-t.

 

A fekete napot is atvettek, mondjuk itt a mesebe Maul 5 perc alatt leigazza oket, es en pedig most olvasom a birodalom arnyait ahol pedig eleg jenetos "szovetkezet".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis részlet. Sajnos mostnaában nincs időm képregényeket olvasni. Majd ha lesz időm, energiám. Belekezdek a KOTOR-ba. Aztán jöhet a Legacy. Közben a most futó sorozatok (DOTJ, AOTE). A Darth Vadert és a Dark Timest szerintem megvárom magyarul. Ezek a terveim. Remélem minél hamarabb jönnek. The Lost Suns megjelenése mikorra tehető, kb szeptember, mint tavaly a Birodalom Árnyai?

szerk: Bocsi, ez a képregényekhez ment volna...

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF:

Nézzétek meg az új (S16E14) South Park részt, kb az egész a SW körül forog:D

Akartam szólni de nem tudtam melyik topicba írjam aztán gondoltam csak elfér itt. :)

A "SW könyvek"-nél rosszabb topicba nem is írhattad volna :D

Egyébként itt van amit keresel: Utalások más filmekben, és én már megemlítettem :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "SW könyvek"-nél rosszabb topicba nem is írhattad volna :D

Egyébként itt van amit keresel: Utalások más filmekben, és én már megemlítettem :peace:

Igazabol azert irtam ide mert kb csak itt vagyok aktiv :D

De majd torolve lesz vagy athelyezve.

Szerkesztve: - Attila
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom a Yodát a diplomamunka mellett. :D Hát... kicsit értem már KisKósa hőbörgését. :)

Hehe, végre valaki megérti az ellenérzéseimet vele kapcsolatban. >.< Még 2012.08.25.-én írtam róla kritikát és az ott megfogalmazottakról azóta sem változott a véleményem. Ritkán mondok ilyet, de ennél nekem még a Külső Űr is jobban tetszett. Persze nem akarok róla fröcsögni, mert van, akinek tetszett.. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy Hamillt rá tudták venni erre.

 

Az is érdekes, hogy amikor még nem volt biztos az EP7 rendezőjének személye az egyik jelölt arról áradozott milyen jó lenne az új trilógia középpontjába a Vong háború.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem már a finálé óta motoszkál a gondolat, hogy "akár sorozatzáró is lehetett volna", lezáratlan szálak ide vagy oda. Végső soron, a legfontosabb dolgot feloldották: Ahsokát eltávolították Anakin mellől, immár nem a Rend tagja. Hogy mihez kezd ezt követően a lány, mi lesz Maullal és Mandalore-al szerintem kevésbé létfontosságú, még ha nem elhanyagolható is... egy esetleges kasza esetén az EU biztos, hogy felkarolja ezeket a lehetőségeket, így nem maradnak függőben. Természetesen jobban tetszene, ha a 6. évadban kapnánk magyarázatot ezekre. A kasza gondolatát eddig sikerült elhessegetnem azzal, hogy a logika azt diktálja, hogy legyen folytatás. Miért is hagynák abba a csúcson? Ráadásul ott van a Clovis-szál + a már elkészült epizódok. Miért éri meg, ha ezek legfeljebb a DVD/BD kiadásokon kapnak helyet?

Az EU-s folytatás gondolata nekem is eszembe jutott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valóban vége a TCW-nek, nagy esély van rá, hogy tényleg könyv formájában tudjuk meg, mihez kezdett Ahsoka, mi lett Maullal és Mandalore-al, hová tűnt Talzin, stb. Ezek túl lényeges elemek ahhoz, hogy ne kezdjenek velük semmit. Bár jobb lett volna, ha ezekre a sorozat keretein belül kapunk magyarázatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valóban vége a TCW-nek, nagy esély van rá, hogy tényleg könyv formájában tudjuk meg, mihez kezdett Ahsoka, mi lett Maullal és Mandalore-al, hová tűnt Talzin, stb. Ezek túl lényeges elemek ahhoz, hogy ne kezdjenek velük semmit. Bár jobb lett volna, ha ezekre a sorozat keretein belül kapunk magyarázatot.

 

Én szívesen olvasnék ilyen történeteket (bár egyértelműen szívesebben nézném meg inkább a TCW keretein belül), mondjuk Ahsokát egy spin-off-ba is megnézném. Akár Mandalore-ból, akár Talzinból könyv szinten is nagyon sok mindent ki lehetne hozni. Az már egy más kérdés, hogy ezt a fanok nagy többsége, hogy fogadná és nyilván lennének akik egyből azt mondanák, hogy ezt a sorozatba sokkal jobban megoldották volna és lehet, hogy igazuk is lenne és a könyvek ábrázolásmódja más vonalon vinné el az eseményeket, amik kicsit idegenek is lennének sok TCW rajongónak... Persze ebben az is fontos szerepet játszana, hogyha tényleg tervbe lenne ilyen, akkor ki írná meg ezeket az úgymond "folytatásokat, befejezéseket"...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem, mert ugye nem tudjuk, miről szól majd az EPVII. Az majd akkor derül ki, amikor mozikba kerül. De amennyire sz*rik mindenre jelenleg a Disney, szerintem erősen esélyes. De nem érdekel, számomra nem törölhetik ki mindazt, amivel ennyi éven át foglalkoztam. Számomra mostantól két külön világ a Lucas-féle SW és a Disney-féle. Szólhat akármiről a Disney-féle, a Lucas-féle EU számomra érinthetetlen mától.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.