Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nocsak, Sean Williams szárnyra kapott?

Most jobban elengedheti a fantáziáját. Bár azért érezhető egy kis rpg-s stíus, abból a szempontból, hogy van egy nagy küldetés, és egyes szereplők összefognak, hogy teljesítsék. Bár, ha belegondolok ezt elég sok SW regényre rá lehetne sütni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók ezek az idézetek a Scourge-ból, jó és szórakoztató dumák vannak benne, kár, hogy nincs benne az eddigi pakkban, lehet kicserélném a Shadow Games-re. :D

Annyira nem hoz lázba. Inkább a Shadow Games jobban izgat. De még a Tatooine Ghost-nak is sokkal jobban örülnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem rossz a Halálosztag. Nem az a "hanyattesekolyanjó" kategória, de el lehet szórakozni rajta, különösebb gondom eddig nincs vele.

Remélem az azért kiderül a végére, pontosan milyen betegség is van a csillagrombolón, illetve hogy került az Ismeretlen Régiókba a hajó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonkeppen a lazadas hajnalá -ban Brya a kulcsfigura az o multja mint rabszolga inspiralja kesobb tetteit, galaxisrol galaxisra szervezi az ellenalast es a rajtauteseket .brya hozza osze a felkelok vezereit s kesobb csatlakozik hozza Leia mint olderani nagykovet

aztan egy titkos rajtautes soran a halhatatlan csapataval atjatsza Leia-nak a hajojara a kodoltHalalcsillag tervrajzait

sajnos a bevetesben kamikaze szerepet jatszik csapataval egyut mert csak egy ut volt befele de ki mar nem volt esejj sem a kijutasra, es ezt joltudtak

valami gyorsan ölo mereg kapszulaval váltak halhatatlanna Mindadig kikellet tartaniuk mig a átjatszas benem fejezodott

 

kesobb Jango Fett szemejjesen mondja el a halala hiret Han es Lando nak mert tiszteletbol tett igerete nem hagyta nyugodni fejvadasz enjet

 

szerintem ez a Trilogia Han Solo sorozat egyik legsikerulteb konyve

itt mar kialakul egy atfogo kep a csempeszekrol a birodalomrol na es termeszetesen Han igazi csibesz sármjárol

 

diohejjban enyi

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem rossz a Halálosztag. Nem az a "hanyattesekolyanjó" kategória, de el lehet szórakozni rajta, különösebb gondom eddig nincs vele.

Remélem az azért kiderül a végére, pontosan milyen betegség is van a csillagrombolón, illetve hogy került az Ismeretlen Régiókba a hajó.

 

 

Nem igazán.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak éppen felvontam a szemöldökömet arra, hogy Jango Fett beszél Hannal és Landóval, nyilván Boba akart lenni, de had ne kössek bele. :P

Boba akart lenni, és csak Hannak mondja el, hogy Bria meghalt (mivel Han és Lando lentebb ismertetett okból akkor már nem tárgyaltak egymással), ellenben Lando volt ott, amikor Briának megígérte Boba Fett, hogy Fett értesíti a szüleit, ha meghal (igen különös ez a fejvadásztól, de röviden annyi, hogy amikor Fett levadássza Briát, aki aztán egy kalóztámadás következtében és Landonak köszönhetően mégsem lesz leszállítva a megrendelőnek, némi tisztelet ébred benne a nő iránt, aki nem fél tőle annak ellenére, hogy tudja, mi vár rá, és mindössze annyit kér, hogy Fett értesítse a szüleit a haláláról, a fejvadász pedig megígéri). Ellenben Han közelebb volt, ezért vele konzultált arról, hogy értesíteni kell a szülőket a lányuk haláláról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fene, csak nem felejted el ezt :D

Nem tehetem. :lol:

 

Szerk.: Egy kis Fate Of The Jedi: Apocalypse:

 

Elméletileg ugyan Luke Skywalkernek és Darth Kraytnek közös erővel sikerült elpusztítania Abeloth-ot, azonban inkább nem bízzák a Galaxis sorsát a véletlenre. Amíg egy cseppnyi esély is megvan arra, hogy Abeloth visszatér, Luke elküldött tíz Jedi Lovagot, hogy kutassák fel a Mortist és szerezzék meg a Mortisi Pengét, ugyanis ez az egyetlen fegyver, amellyel képesek voltak végezni az Egyetlenekkel.

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire jó? A többi könyv színvonalához viszonyítva kb. milyen?

 

Én most járok nagyjából a Halálosztag felénél. Nem lesz a kedvencem, de a sztori behatároltsága ellenére határozottan nem rossz. ;)

Nagyszabású lesz a sztori sok főszereplővel, lesz benne Jedi, Sith, mandalóri, köztársasági katona, egy kém, és Karrde örömére egy hangulatos csempész figura is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tehetem. :lol:

 

Szerk.: Egy kis Fate Of The Jedi: Apocalypse:

 

Elméletileg ugyan Luke Skywalkernek és Darth Kraytnek közös erővel sikerült elpusztítania Abeloth-ot, azonban inkább nem bízzák a Galaxis sorsát a véletlenre. Amíg egy cseppnyi esély is megvan arra, hogy Abeloth visszatér, Luke elküldött tíz Jedi Lovagot, hogy kutassák fel a Mortist és szerezzék meg a Mortisi Pengét, ugyanis ez az egyetlen fegyver, amellyel képesek voltak végezni az Egyetlenekkel.

 

 

Akkor lehet, hogy ez lesz a most beharangozott sztori témája.

 

 

Milyen könyvek jönnek még ki az éven ?

 

Május 9-én jön az Árulás, a következő TOR. Sajnos klubkönyv lesz. A következő a Yoda, ezt most fordítják. Ezek után elméletileg idén még 3 könyvet szeretnének kihozni. Ezek az Allegiance, Death Star és a Luke Skywalker and the shadows of Mindor. Az előbbi három cím sorrendje még nem tisztázott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti Mercy Kill borító szerintem jobb volt. Kár volt ráerőltetni ezt lázadó jelet meg hogy fehér legyen a borító... Megint. Először a Scourge, aztán a Scoundrels... Mondom, ez az új borító divat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jobban tetszett a régi borító, ráadásul az jobban is illett a X-szárnyú sorozat többi részeihez. Nem értem ezeket az új fehér borítókat, egyik sem szép véleményem szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszabású lesz a sztori sok főszereplővel, lesz benne Jedi, Sith, mandalóri, köztársasági katona, egy kém, és Karrde örömére egy hangulatos csempész figura is.

Köszi, ez jól hangzik!

Szerintem is inkább összhangban van az első borító az eddigiekkel, de nekem a második is bejön, bár inkább a jelkép, semmint a fehér szín miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Végzetes Szövetség érthető anélkül is hogy játszottam volna a játékkal?

Szerintem a TOR-hoz elég komplexen képben kell az ebben a korban játszódó EU-kkal, de magáról a könyvről inkább csak Revan tudna nyilatkozni. Erre az esetre készítettem a haveromnak egy nyolc fejezetből álló, kicsit felületesen megfogalmazott összefoglaló irományokat. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sartorisnál még nem tartok, de már Zaharáról látszik, hogy a börtönös részeket mi ihlette. :)

A könyv már nekem is van, szombaton neki állok. A Prison-Break-et szerettem (legalábbis az 1. évadot), így szerintem nem fogok csalódni a könyvben, ha tényleg hasonlít hozzá valamennyire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.