Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A Knight Errantot ezek után tűkön ülve várom. Állítólag az is nagyon színvonalas regény lett.

 

Bizony! :rock: A kiadó azzal nagyon jó vásárt csinált, fel is keltette a könyv az érdeklődésemet a Lost Tribe of Sith gyűjteményeskötet iránt is, ha majd be tudom szerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem az Árulással.

Nem semmi tempóban olvasol. Ezek szerint, az Árulásban sem fogok csalódni. Kár, hogy csak júliusban kapom kézhez. Remélem, Satele-al is kellőképp foglalkozik a regény. A Végzetes szövetségben kedvelhető karakter volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg az Árulás a kedvencem, minden mást sikerült felülmúlnia.

5/5

 

 

Én még csak valamivel a felénél vagyok túl, most kezdődik a második nap - de zseniális. Kicsit más, mint a Végzetes szövetség, jóval több idő jut a karakterekre - de talán így még jobb is.

 

S máris van két kedvenc utalásom is belőle:

 

1. " Az a Jedi-boszorkány az Alderaanon majdnem megölt" :)

2. " Egy katona az arcába robbantott egy gránátot.."

 

Zseniális, ahogy beépíti a másik trailert is. Istenigazából egy Satele Shan könyv lenne számomra a mennyország. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mar tukon ulok nekem az arulas a vegzet szovtsege es a halal osztag csak hetfon erkezik egy barat altal meg magyarorszagrol :)

mar alig varom olyan sok elozetes olvastam hogy mar erzem is a konyv illatat:)

a Yoda es Dokou mikor jelenik meg ?

en vagyok vak vagy tenyleg nincs kiirva:)

ez azt jelentene hogy a Szukits nem adott el anyi konyvet a fentebbiekbol amenyit szeretett volna

s mivel ez nem egy olyan nagy durranasu konyv lehet ezert megvarjak a berekezo minimalis limit megrendeleseket s csak aztan kozlik mikor kaphato ?

jolatom en ezt ?

 

ok vak voltammostmar latom julius 4 jelenik meg :)

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi tempóban olvasol. Ezek szerint, az Árulásban sem fogok csalódni. Kár, hogy csak júliusban kapom kézhez. Remélem, Satele-al is kellőképp foglalkozik a regény. A Végzetes szövetségben kedvelhető karakter volt. :)

 

Nagyon élvezetes volt olvasni, az ilyet nehéz letenni. Sajnos Satele-re nem igazán jutott hely.

 

Én még csak valamivel a felénél vagyok túl, most kezdődik a második nap - de zseniális. Kicsit más, mint a Végzetes szövetség, jóval több idő jut a karakterekre - de talán így még jobb is.

 

S máris van két kedvenc utalásom is belőle:

 

1. " Az a Jedi-boszorkány az Alderaanon majdnem megölt" :)

2. " Egy katona az arcába robbantott egy gránátot.."

 

Zseniális, ahogy beépíti a másik trailert is. Istenigazából egy Satele Shan könyv lenne számomra a mennyország. :)

 

Talán lesz egyszer Satele regény is.

 

Mar tukon ulok nekem az arulas a vegzet szovtsege es a halal osztag csak hetfon erkezik egy barat altal meg magyarorszagrol :)

mar alig varom olyan sok elozetes olvastam hogy mar erzem is a konyv illatat:)

a Yoda es Dokou mikor jelenik meg ?

en vagyok vak vagy tenyleg nincs kiirva:)

ez azt jelentene hogy a Szukits nem adott el anyi konyvet a fentebbiekbol amenyit szeretett volna

s mivel ez nem egy olyan nagy durranasu konyv lehet ezert megvarjak a berekezo minimalis limit megrendeleseket s csak aztan kozlik mikor kaphato ?

jolatom en ezt ?

 

ok vak voltammostmar latom julius 4 jelenik meg :)

Igen a Yoda július 4-én jön és elméletileg augusztus végén a Luke regény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon élvezetes volt olvasni, az ilyet nehéz letenni. Sajnos Satele-re nem igazán jutott hely.

Nagy kár, pedig potenciálban gazdag szereplőnek tartom, a Végzetes szövetségben nagyon megkedveltem a jellemét, de említhetném a két TOR előzetest, ahol láthattuk, mennyire imponzáns tud lenni, ha harcról van szó.

 

Azt gondoltam, hogy a Bane-trilógiához hasonlóan lesz egy főbb Sith-szál, illetve egy mellék Jedi-szál, mely Satele-t állítja főszerepbe. Az önálló regényében én is reménykedem, de ha lesz is esetleg, az még nagyon a jövő zenéje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy kár, pedig potenciálban gazdag szereplőnek tartom, a Végzetes szövetségben nagyon megkedveltem a jellemét, de említhetném a két TOR előzetest, ahol láthattuk, mennyire imponzáns tud lenni, ha harcról van szó.

 

Azt gondoltam, hogy a Bane-trilógiához hasonlóan lesz egy főbb Sith-szál, illetve egy mellék Jedi-szál, mely Satele-t állítja főszerepbe. Az önálló regényében én is reménykedem, de ha lesz is esetleg, az még nagyon a jövő zenéje.

Szerintem lesz valami ilyen is. csak ki kell várni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is végeztem az Árulással... s máris ürességet érzek. Olyan, mint mikor egy jó sorozatnak van vége, még napokig olvastam volna.

 

Iszonyat jó ez a könyv, szerintem is az egyik legjobb SW regény. Picit kevesebb csata, de tekintve, hogy a könyv három nap története, nem is csoda. Nagyon jól kidogozott és összetett karakterek, Malgus hihetelen és brutális figura. Igaz, Satele mély nyomokat hagyott rajta még korábban, de eddig talán csak Darth Bane volt ilyen brutális. Aryn figura is jó az elárult Jediknek, az egész könyv arra is rávilágít, hogy a világ nem fekete vagy fehér: akkor sem, ha Malgus a végén azzá próbálja tenni.

 

Zseniális olvasmány, erre mindenképp érdemes pénzt áldozni!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbb egy Nico Okarr westernt akarok olvasni, utána felőlem jöhet a Satele Shan regény. :D

Remélem nyáron minél hamarabb kiderül, hogy mik jönnek 2013-ban. Legalább egy Régi Köztársaság korában játszódó regény legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komoly? Zsír. :rock:

Furcsállom, hogy ez meglep téged. :D Az Annihilationre gondoltam. :) Róla pedig nyilván tudsz, ugye? :)

 

Szerk.: Elkezdtem olvasni a Végzetes Szövetséget, meglepően jó és hangulatos. Egyelőre még csak a 31. oldalon járok, ideáig pedig a könyv jóformán még csak a szereplők ismertetése és a történet megalapozása, de már most szépen összefügg minden. Mivel tudtam, hogy egy sok szereplős regénnyel van dolgunk, a könyvjelzőmre írtam egy listát a főszereplőkről, ahogy azt az amerikai kiadásokban szokás, hogy ha esetleg elveszíteném a fonalat, hogy pontosan ki kicsoda, de meglepően jó és emlékezetes karakter valamennyiük. (Eddig egyedül Ula Vii nem mutatkozott még.) Ráadásul meglepően hangulatos és ez nagyon tetszik benne. Nem tudom, hogy ez Sean Williamsnek, vagy a The Old Republic közegnek köszönhető ez, talán mind a kettőnek egyszerre. Kíváncsi vagyok, milyen eposzt kerekít majd ki ebből. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsállom, hogy ez meglep téged. :D Az Annihilationre gondoltam. :) Róla pedig nyilván tudsz, ugye? :)

 

Szerk.: Elkezdtem olvasni a Végzetes Szövetséget, meglepően jó és hangulatos. Egyelőre még csak a 31. oldalon járok, ideáig pedig a könyv jóformán még csak a szereplők ismertetése és a történet megalapozása, de már most szépen összefügg minden. Mivel tudtam, hogy egy sok szereplős regénnyel van dolgunk, a könyvjelzőmre írtam egy listát a főszereplőkről, ahogy azt az amerikai kiadásokban szokás, hogy ha esetleg elveszíteném a fonalat, hogy pontosan ki kicsoda, de meglepően jó és emlékezetes karakter valamennyiük. (Eddig egyedül Ula Vii nem mutatkozott még.) Ráadásul meglepően hangulatos és ez nagyon tetszik benne. Nem tudom, hogy ez Sean Williamsnek, vagy a The Old Republic közegnek köszönhető ez, talán mind a kettőnek egyszerre. Kíváncsi vagyok, milyen eposzt kerekít majd ki ebből. :)

Ja, az Annilihation. De az még idén megjelenik. Én a 2013-as tervekre gondoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg? Azt hittem, hogy 2013. >.< Sebaj. :) Biztos lesz még TOR könyv, elég népszerűek.

Melyik az a nyári esemény, amikor ilyenekről szoktak beszélni? Azt ígérték, hogy nyáron fedik fel, hogy milyen könyvek jönnek 2013-ban. Eddig csak a Coruscant Nights 4. részéről és Kemp duológiájának 2. részéről tudunk. De lehet, hogy jövőre elkezdik azt a Fate of the Jedi utáni sorozatot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem olvasni a Végzetes Szövetséget, meglepően jó és hangulatos.

Ha már a 31. oldal után bejön, a végére érve imádni fogod. ;) Nekem hosszú ideig szimplán "csak" jó könyv volt, majd ahogy haladtam előre a történetben, úgy ragadott magával egyre inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amerikai változatban tényleg az elején felsorolják a főbb szereplőket, mint egy drámában. :) De nekem ez a módszer nem tetszik.

Szerintem azért jól jön egyeseknek, főleg ha nem olyan jó a névmemóriája, vagy csak nem tudja olyan gyakran a kezébe venni a könyvet. Főleg egy ilyen nyolc szereplős eposz esetében azért elég hasznos tud lenni. :)

 

Melyik az a nyári esemény, amikor ilyenekről szoktak beszélni? Azt ígérték, hogy nyáron fedik fel, hogy milyen könyvek jönnek 2013-ban. Eddig csak a Coruscant Nights 4. részéről és Kemp duológiájának 2. részéről tudunk. De lehet, hogy jövőre elkezdik azt a Fate of the Jedi utáni sorozatot is.

Comic-con. :) Kemp duológiájának KÉT részéről, vagy MÁSODIK részéről? Mert ha az utóbbi, akkor feltenném a kérdést, hogy már ismerjük az elsőt? :DFate Of The Jedi után elvileg nem lesz sorozat egy darabig, max. trilógia.

 

Ha már a 31. oldal után bejön, a végére érve imádni fogod. ;) Nekem hosszú ideig szimplán "csak" jó könyv volt, majd ahogy haladtam előre a történetben, úgy ragadott magával egyre inkább.

Nem csodálom, hogy mindenkinek helyreállt a bizalma Sean Williams irányában. Zseniális. :) Gondolom azért volt "csak" egy jó könyv, mert voltak némi ellenérzésed Williams kapcsán, ugye? A prológusnál nekem is volt, de aztán ez szertefoszlott. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Comic-con. :) Kemp duológiájának KÉT részéről, vagy MÁSODIK részéről? Mert ha az utóbbi, akkor feltenném a kérdést, hogy már ismerjük az elsőt? :DFate Of The Jedi után elvileg nem lesz sorozat egy darabig, max. trilógia.

Kemp új duológiájának 1. része idén jelenik meg elvileg, a második része jönne jövőre.

 

Legalább a Fate of the Jedi utáni szériák már rövidek lesznek, ami megnövelheti a magyar megjelenés esélyét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, a könyv elején szerepelt egy ithori aki beszélte a basicet, szóval ennyit arról a témáról, hogy nem képesek rá...

Attól, hogy a többség nem tudta, nem kizárt, hogy egy páran ne lettek volna rá képesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a tüske sokáig benned volt? :)

Nem, csak a könyv olvasása során jutott az eszembe. Egyébként utálom ezt a könyvet, leülök olvasni és egyik pillanatról a másikra eltelt másfél óra. >.<

 

Attól, hogy a többség nem tudta, nem kizárt, hogy egy páran ne lettek volna rá képesek.

Én is ezt mondtam annak idején, de persze nem nagyon akartak nekem hinni. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.