Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Az Essential reader's companion miről szól? És egyáltalán mi az?

Kézikönyv, az összes eddig megjelent könyvről és novelláról írnak benne, van róla időrend és több száz festmény van benne, számos eseményről de van egy nagy rakás karakter portré is benne olyan szereplőkről, akiket eddig sosem láthattunk, például Cal Omas. Chris Trevas is ezen dolgozik, szóval mindenképp megéri várni rá.

 

Szerk.: Csak hogy érezd, mennyire cool kiadványról van szó. Íme egy jelenet a kedvenc könyvedből. :)

 

54782210150916339083713.jpg

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kézikönyv, az összes eddig megjelent könyvről és novelláról írnak benne, van róla időrend és több száz festmény van benne, számos eseményről de van egy nagy rakás karakter portré is benne olyan szereplőkről, akiket eddig sosem láthattunk, például Cal Omas. Chris Trevas is ezen dolgozik, szóval mindenképp megéri várni rá.

 

Szerk.: Csak hogy érezd, mennyire cool kiadványról van szó. Íme egy jelenet a kedvenc könyvedből. :)

 

54782210150916339083713.jpg

Nono, nem a kedvenc könyvem, csak a VSZszel együtt. Télleg nem tom eldönteni, melyik a jobb. Jól néz ki, lehet, h vevő leszek rá. És guide to warfare, az is hasonló?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam Az ébredő erőt. Nagyon jó volt, Dave Wolvertontól csak novellákat olvastam, de ez nagyon jó volt. Hamarosan folytatom, talán annyira megtetszik, hogy a többit elolvasom angolul.

Ja, és megoldódott a futárkrízis :D Ma rokonok hozzák le Balatonra a két könyvet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az évi 6-7 regény is szép mennyiség. Ha ennél sűrűbbre vennék a kiadásokat, sokan talán nem is bírnák anyagilag a dolgot. Nem hiszem, hogy minden EU-kedvelő SW-fannak lenne 3000, vagy annál több forintja havonta a hobbijára, az emberek nagy része így is sokallja a jelenlegi árakat.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A válasszal már megelőztek. Még annyit hozzátennék, hogy októberben jön a Halálcsillag és a Hűség decemberben jelenik meg.

Így szép évünk lett, 7 új könyv jelenik meg.

Erre megint csak azt mondhatom, kösz az infót. Jó tudni, hogy a Hűség még az idén kijön (csak győzzem kivárni). A képregény mikorra várható?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre megint csak azt mondhatom, kösz az infót. Jó tudni, hogy a Hűség még az idén kijön (csak győzzem kivárni). A képregény mikorra várható?

A jelenlegi terveik szerint tényleg kijön a Hűség, de volt már rá példa, hogy a fordító csúszása miatt a könyv megjelenése is arrébb tolódott.

A képregény szeptember és november között jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Revan 2013-ban, az Annilihationra még nincs szerződés, ő csak a következő csomagban jöhet, úgyhogy legjobb esetben 2015-ben számíthatunk rá.

Az, hogy bekerülnek-e a kereskedelmi forgalomba, még nem lehet tudni. A Revan nagy valószínűséggel nem fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm az infót. De miért is nem, túl non-canon, vagy mi?

Dehogy. Szerintem azért, mert még mindig a TOR a legnépszerűbb, így úgy is megrendelik a weboldalról, mert úgy is kell nekik. Az Annihilationt olvasd el angolul, én is azt fogom tenni. Egy ilyen könyvre nem lehet több évet várni. (Jah, és én se tudok jól angolul)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom, jövő héten ComicCon 2012. Tegyük meg tétjeinket :D Szerintem ezeket jelentik majd be:

Scoundrels fülszöveg,

The Old Republic #5,

The Old Republic #6,

Dawn Of The Jedi #2,

Paul S. Kemp duológia címek,

Imperial Commando #2,

Timothy Zahn új regény,

FOTJ utáni trilógia,

még pár képregény.

 

Remélem, beválnak a tippek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt lehet tudni, hogy a képregény klubbkönyv lesz-e, illetve ha nem, akkor ugyanott lehet-e majd kapni, ahol a könyveket?

Szerintem az első kötet biztosan klubk lesz.

 

Amúgy nem lehet, hogy Paul S Kemp új duológiája egy és ugyanaz a Fotj utáni könyvekkel?

2013mas magyar megjelenésekről nem tudunk semmit?

A Jedi növendéket olvasta valaki angolul (mármint a maradék részeket)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom, jövő héten ComicCon 2012. Tegyük meg tétjeinket :D Szerintem ezeket jelentik majd be:

Scoundrels fülszöveg,

The Old Republic #5,

The Old Republic #6,

Dawn Of The Jedi #2,

Paul S. Kemp duológia címek,

Imperial Commando #2,

Timothy Zahn új regény,

FOTJ utáni trilógia,

még pár képregény.

 

Remélem, beválnak a tippek :)

Ezek jók lennének.

 

Azt lehet tudni, hogy a képregény klubbkönyv lesz-e, illetve ha nem, akkor ugyanott lehet-e majd kapni, ahol a könyveket?

 

Az első képregénykötet biztos, hogy csak náluk lesz kapható.

 

Szerintem az első kötet biztosan klubk lesz.

 

Amúgy nem lehet, hogy Paul S Kemp új duológiája egy és ugyanaz a Fotj utáni könyvekkel?

2013mas magyar megjelenésekről nem tudunk semmit?

A Jedi növendéket olvasta valaki angolul (mármint a maradék részeket)?

Nem hiszem, hogy Kemp írná azt a FotJ utáni sorozatot.

Még nem tiszta, hogy mik jelennek meg 2013-ban nálunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A neten találtam egy olyan Clone Wars regényt, melynek címe Escape from Dagu. 2004ben jelent meg. A vukin meg aztírják, a yoda lett helyette. De akkor miért van borítója és megjelenési dátuma?

Te valamit aztán nagyon félreolvastál. Az Escape From Dagu sohasem jelent meg. Éppen azért, mert a Yodás könyv érdekesebb volt.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.