Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Az Escape from Dagu megjelent volna 2004-ben, de nem lett belőle semmi. Mivel határozott szerződés volt, arra, hogy bizonyos számú klónháborús regénynek meg kellett jelennie, ezért kérték fel Stuartot, hogy írjon egyet az Escape from Dagu helyett. Így született meg a Yoda regény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Tételezzük fel, hogy a kiadó bele tud vágni egy hosszú sorozatba. Két sorozat közül kéne választani.

1. New Jedi Order.

2. X-szárnyúak.

Csak az egyik sorozat jelenhetne meg, a másik soha nem jöhetne.

Ha ezt tudjátok, akkor melyiket választanátok?

(Ez csupán egy elméleti felmérés lenne).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Tételezzük fel, hogy a kiadó bele tud vágni egy hosszú sorozatba. Két sorozat közül kéne választani.

1. New Jedi Order.

2. X-szárnyúak.

Csak az egyik sorozat jelenhetne meg, a másik soha nem jöhetne.

Ha ezt tudjátok, akkor melyiket választanátok?

(Ez csupán egy elméleti felmérés lenne).

Xszárnyúak!!! Az NJO nekem nem hiányozna, az Xet még nem olvastam, de legalább nem a klasszikus hősök szerepelnek benne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Tételezzük fel, hogy a kiadó bele tud vágni egy hosszú sorozatba. Két sorozat közül kéne választani.

1. New Jedi Order.

2. X-szárnyúak.

Csak az egyik sorozat jelenhetne meg, a másik soha nem jöhetne.

Ha ezt tudjátok, akkor melyiket választanátok?

(Ez csupán egy elméleti felmérés lenne).

A múltkori kis szösszenet után felkeltette az érdeklődésem az NJO, ráadásul olyan művek épülnek rá, amik megértéséhez nélkülözhetetlen. Az X-szárnyú szériánál nem igazán beszélhetünk erről, de itthon már jelent meg néhány része. Írom ezt úgy, hogy semmi gondom ez utóbbival sem. Sőt, Corran Horn kifejezetten kedvelhetővé nőtte ki magát a szememben.

Szóval: New Jedi Order

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Tételezzük fel, hogy a kiadó bele tud vágni egy hosszú sorozatba. Két sorozat közül kéne választani.

1. New Jedi Order.

2. X-szárnyúak.

Csak az egyik sorozat jelenhetne meg, a másik soha nem jöhetne.

Ha ezt tudjátok, akkor melyiket választanátok?

(Ez csupán egy elméleti felmérés lenne).

Én az X-SZÁRNYÚAK-ra szavaznék. Már olvastam az eddig megjelent hat részt, és nagyon bejött, érdekelne a folytatás. Az NJO-ban túl sok kedvencem hal meg, amennyire tudom, így az kevésbé érdekelne, de végső esetben jöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Tételezzük fel, hogy a kiadó bele tud vágni egy hosszú sorozatba. Két sorozat közül kéne választani.

1. New Jedi Order.

2. X-szárnyúak.

Csak az egyik sorozat jelenhetne meg, a másik soha nem jöhetne.

Ha ezt tudjátok, akkor melyiket választanátok?

(Ez csupán egy elméleti felmérés lenne).

Ha ilyen helyzet lenne, halálomig bőgnék. :D Az X-szárnyúakat imádom, az NJO meg nagyon érdekel... :'( Pont ezt a két sorozat a gyengém.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az X-szárnyúakra szavazok. Az Új Köztársaság idejéből olvastam már pár könyvet újat nem nagyon tudnak már szerintem nyújtani.

Pedig az NJO pont hogy nem a tipikus Post-Endor EU, hanem egy teljesen más irányvonalat képvisel egy idegen invázióról.

 

Ha ilyen helyzet lenne, halálomig bőgnék. :D Az X-szárnyúakat imádom, az NJO meg nagyon érdekel... :'( Pont ezt a két sorozat a gyengém.

És ha muszáj lenne döntést hoznod? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki hogy áll a Yodával? Nekem már csak 40 oldal van hátra, és eddig valami eszméletlen jó. Top 5, az Erőre mondom!

Mondtam én, hogy jó könyv ez. Leginkább Yoda és Dooku moralizálós párbeszédeire vagyok kíváncsi, már ha van benne ilyen. Amikor nem úgy beszélgetnek egymással, mint két ellenség. Megvenném, csak jelenleg nincs rá pénzem. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis részlet a Sötét Találkozóból, majd behalok: (semmi spoiler)

- Nézd már, itt egy gonosz pincemanó! - kiáltotta Yodát bámulva. - Ne aggódjon nagyságos uram, máris hozok egy söprût, és fejbe verem!

 

XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis részlet a Sötét Találkozóból, majd behalok: (semmi spoiler)

- Nézd már, itt egy gonosz pincemanó! - kiáltotta Yodát bámulva. - Ne aggódjon nagyságos uram, máris hozok egy söprût, és fejbe verem!

 

XD

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sean Stewart: Sötét Találkozó 10/10

 

Nagyon jól felépített, kidolgozott könyv, sok izgalommal, érdekességgel megfűszerezve. A karakterek rendkívül kidolgozottak. Kedvenc szereplőim: Yoda; Solis: Fidelis.

Mindenkinek ajánlom :D Remélem, a jövőben majd egy külön kőnyv foglalkozik Yodával és a sötét oldallal, mondjuk BBY 200ban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.