Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Az első 50 oldal után meglepően jó az Árulás, remélem kitart a könyv végéig ez a színvonal. Ami főleg tetszik, hogy végre ismét gyűlölni való, aljas mocskokként ábrázolják a Sith-eket, ami pl. a Végzetes szövetségből nemigen jött át nekem. A TOR trailerből megismert ostrom pedig írott formában is nagyszerű. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első 50 oldal után meglepően jó az Árulás, remélem kitart a könyv végéig ez a színvonal. Ami főleg tetszik, hogy végre ismét gyűlölni való, aljas mocskokként ábrázolják a Sith-eket, ami pl. a Végzetes szövetségből nemigen jött át nekem. A TOR trailerből megismert ostrom pedig írott formában is nagyszerű. ;)

Szerintem egy kicsit visszavesz a lendületből, de majd meglátjuk hogy te mit gondolsz róla. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sean Stewart: Sötét Találkozó 10/10

 

Nagyon jól felépített, kidolgozott könyv, sok izgalommal, érdekességgel megfűszerezve. A karakterek rendkívül kidolgozottak. Kedvenc szereplőim: Yoda; Solis: Fidelis.

Mindenkinek ajánlom :D Remélem, a jövőben majd egy külön kőnyv foglalkozik Yodával és a sötét oldallal, mondjuk BBY 200ban :)

Jól hangzik. Remélem nekem is megjön nemsokára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hangzik. Remélem nekem is megjön nemsokára.

Nem csak jól hangzik, jó is :P

 

Lenne pár kérdesem:

Ki(k) a kedvenc EU iró(i)tok?

Rahm Kota hogyan állított fel egy kisebb hadsereget? (Tomboló Erő)

Valaki felsorolná az eddigi bestseller SW írókat és könyveket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rahm Kota hogyan állított fel egy kisebb hadsereget? (Tomboló Erő)

Ha jól tudom akkor Kota nem bízott a klónokban és nem találta őket hatékonynak sem, ezért már a klón háborúk idején zsoldosokkal és néhány bolygó lokális katonáival dolgozott. (Ez is volt a szerencséje mert amikor kijött a 66-os nem volt a közelébe egy klón se aki hátba lőhette). Gondolom a háború befejeztével nem eresztette szélnek őket, sőt inkább elkezdett toborozni.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenc EU íróim: Drew Karpyshyn, Sean Williams, Paul S. Kemp, Karen Traviss, Jude Watson, Sean Stewart.

Nem tudjátok, Sean Stewart nem tervez SW regényt? A Yoda nagyon tetszett :)

Ja, és Luceno miért nincs a kedvencek között? Még bizonyítania kell :) Rem fog is a Darth Plagueisszel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Luceno már rég bizonyított a gonosz útvesztőjével és a Sötét Nagyúrral. :)

Nekem A Gonosz Útvesztője nem tetszett annyira, hogy kedvenc írom legyen, de a Sötét Nagyúr nagyon jó volt :) Valószínűleg a Darth Plagueis még jobb lesz, legalábbis remélem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a Cloak of Deception. :) Azt már vagy 8 éve el akarom olvasni :D

Azt el is felejtettem, azt is nagyon várom. Most olvasom a Jedi Növendék sorozatot. Eddig Qui közömbös volt számomra, de a sorozat nagyon megkedvelteti velem :) A 2013mas év eszméletlen lesz, még jobb mint az idei, talán. Én így képzelem el:

 

Revan,

Hard Contact,

Shadow Games,

Darth Plagueis,

True Colors,

The Force Unleashed II,

Choices Of One.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan,

Hard Contact,

Shadow Games,

Darth Plagueis,

True Colors,

The Force Unleashed II,

Choices Of One.

Legjobban a Plagueist várom, de a Revan is nagyon érdekel. Kíváncsi vagyok, a TFU 2-ből mit tud kihozni az író. Már az 1. részen is eléggé érződött a végigjátszás-feeling, de a Végzetes szövetség után merem állítani, hogy Williams nem adta bele minden tudását a TFU-ba. Ráadásul a 2. sztorija még egyszerűbb, nem tudom, hogy lesz ebből több száz oldalas, érdekes regény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda: Sötét találkozó

Egy újabb jó könyvet olvashattam. Könnyed, gyorsan falható, és Yoda is teljesen jól van ábrázolva benne. Egyszerre láthatjuk a tanárt, a harcost, valamint megelőlegezi a Birodalom színjátszó, bolondozós törpéjét is.

 

Egyedül Anakin és Obi-Wan szerepét éreztem olyannak, hogy öncélúan vannak a könyvben, csak hogy ott legyenek. Nem túl zavaró, de azért érződik. Viszont amikor Yoda és Dooku végre egy asztalhoz ül és beszélgetnek, az abszolút csúcspont.

 

 

Egy 4/5-öt simán megérdemel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenc EU íróim: Drew Karpyshyn, Sean Williams, Paul S. Kemp, Karen Traviss, Jude Watson, Sean Stewart.

Nem tudjátok, Sean Stewart nem tervez SW regényt? A Yoda nagyon tetszett :)

Ja, és Luceno miért nincs a kedvencek között? Még bizonyítania kell :) Rem fog is a Darth Plagueisszel :)

 

Sean Stewart-nak ez az egyetlen könyve.

 

Azt el is felejtettem, azt is nagyon várom. Most olvasom a Jedi Növendék sorozatot. Eddig Qui közömbös volt számomra, de a sorozat nagyon megkedvelteti velem :) A 2013mas év eszméletlen lesz, még jobb mint az idei, talán. Én így képzelem el:

 

Revan,

Hard Contact,

Shadow Games,

Darth Plagueis,

True Colors,

The Force Unleashed II,

Choices Of One.

 

Nem hinném, hogy a Triple Zero kimaradna jövőre.

 

Legjobban a Plagueist várom, de a Revan is nagyon érdekel. Kíváncsi vagyok, a TFU 2-ből mit tud kihozni az író. Már az 1. részen is eléggé érződött a végigjátszás-feeling, de a Végzetes szövetség után merem állítani, hogy Williams nem adta bele minden tudását a TFU-ba. Ráadásul a 2. sztorija még egyszerűbb, nem tudom, hogy lesz ebből több száz oldalas, érdekes regény.

 

A TFU 2 már csak azért is kell, mert nem játszottam a játékkal, az első könyv tökéletesen pótolta azt. És nagyszerű dolog, hogy vannak prequel-es helyszínek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.