Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Rossz hír: már csak augusztus 15-ig lehet 5000 Ft felett ingyen kiszállítással rendelni, utána már csak 10000 Ft feletti rendelés esetén lesz ingyenes.

Hát ez tényleg rossz hír :cry: Ez azt jelenti, hogy minimum 4 könyv kell az ingyenes kiszállításhoz.

Megrendeltem a Lúkot a képregénnyel együtt. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ezzel is latni akarjak szerintem hogy mijen tabora van a klubbnak akik rogton kerik es kik azok akik tavlatokban is raernek:) vagy pedig ez is egy reklam volt vagy pedig zuhant a nepszerusege a konyvvasarlasnak a krizisek miatt

. de ez igy tenyleg nem jo :)

viszont eztis meg lehet oldani a regiokban elo vasarlok egyszerre rendelik meg avagy ahogy itt szokas elofizetest irsz ala minimum 2 evre

de szerintem tudni akarjak a vasarlo taborok anyagi hejzetet felmeres is lehet csupan

 

azert amitasokba ne essunk bele mindenutt a penz diktal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kaptam választ. Csak ideiglenesnek szánták ezt az 5000Ft feletti ingyenes kiszállítást. Ez az egész állítólag a nem Szukits-os könyvek miatt van, elég nagy a a kedvezmény rajtuk, abban meg nincs igazán haszon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még lehetne valami kedvezmény, főleg azok számára, akik törzsvásárlók. Ez a 10000 ft-os limit nem túl nyerő dolog, nem hiszem, hogy sok olyan ember akad, aki négyesével vásárolja majd a kiadványokat. Bár, ha tényleg úgy lesznek a megjelenések, hogy 1. hónap: regény; 2. hónap: képregény; 3. hónap: regény, stb, akkor nincs nagy különbség, mivel ugyanannyi időközönként juthatunk hozzá a regényekhez, így ez is lehet opció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az aug.15ig leadott előrendelések még 5000 felett lesznek ingyenesek? Úgy akartam, hogy a képregényt a Halálcsillaggal rendelem meg. Egyáltalán meg lehet majd 15. előtt rendelni a Halálcsillagot? Bár ahogy ismerem az ilyen dolgokat, majd csak 16-tól lehet előrendelni. Remélem nem. A Luke-ot meg a Yodával rendeltem meg, azzal azért nem tudom a képregényt. Hát akkor ezek után úgy tűnik marad majd a Pick-Pack pont. Legalább nem annyira drága, mintha ide hozná, és hálistennek nincs is messze tőlem.

 

Szerk: Már bele lehet olvasni a Birodalom Vérébe.

Szerkesztve: - Rincewind
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még lehetne valami kedvezmény, főleg azok számára, akik törzsvásárlók. Ez a 10000 ft-os limit nem túl nyerő dolog, nem hiszem, hogy sok olyan ember akad, aki négyesével vásárolja majd a kiadványokat. Bár, ha tényleg úgy lesznek a megjelenések, hogy 1. hónap: regény; 2. hónap: képregény; 3. hónap: regény, stb, akkor nincs nagy különbség, mivel ugyanannyi időközönként juthatunk hozzá a regényekhez, így ez is lehet opció.

Ezt a problémát két módon lehetne orvosolni.

1. Azonnal abba kell hagyni egyéb kiadók könyveinek árusítását és vissza kéne állítani az 5000 felett ingyen kiszállítást.

2. Rendben, legyen 10000 a limit, de cserébe be kéne vezetni 20% kedvezményt minden Szukits könyvre, még azokra is, melyek nem kerülnek ki kereskedelmi forgalomba. És 20% kedvezmény ne csak előrendelhetőbe legyen, hanem megjelenés után is.

 

 

És az aug.15ig leadott előrendelések még 5000 felett lesznek ingyenesek? Úgy akartam, hogy a képregényt a Halálcsillaggal rendelem meg. Egyáltalán meg lehet majd 15. előtt rendelni a Halálcsillagot? Bár ahogy ismerem az ilyen dolgokat, majd csak 16-tól lehet előrendelni. Remélem nem. A Luke-ot meg a Yodával rendeltem meg, azzal azért nem tudom a képregényt. Hát akkor ezek után úgy tűnik marad majd a Pick-Pack pont. Legalább nem annyira drága, mintha ide hozná, és hálistennek nincs is messze tőlem.

 

Szerk: Már bele lehet olvasni a Birodalom Vérébe.

Ha augusztus 15-ig adsz le rendelést, akkor még érvényes az 5000 feletti ingyen kiszállítás. És pont az a probléma, hogy nem lehet tudni mikor kerül előrendelésbe a Halálcsillag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a problémát abban látom, hogy más kiadók könyveit 30% kedvezménnyel árusítják. Szerintem ha ezt nem csinálnák, akkor nem lenne szükség erre a húzásra.

Szerintem állandó kedvezményt csak akkor fognak adni a könyveikre, ha azt látják, hogy a forgalmuk drasztikusan csökken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ez a baj, hogy a TOP5-ben nem Szukits könyvek vannak, hanem nagyrészt egyéb kiadók könyvei. Az egyéb kiadók könyveinek 30%-os árusításával nincs hasznuk. Reklám miatt van, remélik, hogy az egyéb kiadók könyveivel együtt Szukits kiadványt is berendelnek.

A másik problémájuk a szállítási költség. A Pick Pack Pocket eredeti díja 1100 Ft felett van, a futárszolgálaté pedig 1300 felett.

De ennek ellenére szerintem, ha nem vezetnek be állandó kedvezményt a könyveikre, akkor még rosszabb helyzetbe is kerülhetnek. Már most nagy a zúgolódás. Nagy valószínűséggel még ennél is kevesebb vevőre kell számítaniuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet benne valami. Még így is sokan azt szeretnék, hogy a csak itt kapható könyvekre is legyen 20% kedvezmény előrendelésben és megjelenés után is. Most szétnéztem a webáruházban és egy csomó régebbi könyvre adnak 20% kedvezményt, kivéve a csak itt kaphatóakra. De azért már ez is haladás.

Egy esetleges törzsvásárlói rendszer talán még több vevőt vonzana a webáruházhoz. Például egy ilyen: minden harmadik Szukits kiadvány webáruázban történő megvétele után adnának egy 10%-os kuponkódot, amit be lehetne váltani a következő vásárláskor Szukits könyvre, vagy lehetne gyűjteni is, újabb három könyv megvétele után újabb 10% kedvezmény...

De az már jó, hogy elkezdték finomítani a rendszert, így többen lesznek elégedettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csalódás a Sötét találkozó, ennél azért többet vártam. Voltak érdekes momentumai, de az összkép nem épp pozitív...

 

Nem éreztem, hogy valódi tétje lett volna a cselekménynek, mivel elég egyértelmű volt, hogy Dooku nem tér vissza a világos oldalra. Hasonlóan Whie álma és félelme, hogy a sötét oldalra áll - szintén súlytalan volt, figyelembe véve, hogy az Ep3-ban hal meg Vader keze által. Scoutot sem sikerült megkedvelnem... azoknál a jeleneteknél a fejemet fogtam, amikor látványosan erőltetetten próbáltak utalni rá, hogy Whie-vel "bejönnek egymásnak". Elég bugyuta volt. Ventress kissé karakteridegennek tűnt, de a Klónháború feelingből is alig jött át valami. Anakin és Obi-Wan feltűnése meg úgy értelmetlen, ahogy van. A vjuni kalandjuk nagyon erőltetett volt. Pozitívumnak Yodát említeném, aki többé-kevésbé hozta önmagát.

Ha figyelembe vesszük, hogy az író még a TCW előtt hozta össze ezt a regényt, és fél évvel az Ep3 előttre szánta elhelyezni az időben, furcsa, hogy Anakin még padawan (de Kenobi már nem a mestere), ahogy az is, hogy végül hazatér Coruscantra, pedig az Ep3-at megelőző 9 hónapban biztos nem járt egyszer sem a bolygón. De tegyük fel, hogy retconolják és a háború 1. évébe csúsztatják a sztorit (máshogy sehogy nem maradhat cannon)... akkor viszont az a gond áll fenn, hogy a Kereskedelmi Szövetség a Föderáció tagja, pedig a TCW-ben hivatalosan még nem az.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a könyv elméletileg a Jedi Trial után játszódik, tehát Anakinnak már nem kéne padavannak lennie. Én is észrevettem, hogy egyik helyen még padavan a másik helyen már nem az. Valószínűleg az író benézte első alkalommal, csak azt a részt nem javította át. Ha egy-két pontatlanság van benne, attól még lehet canon. Max csak pár adat nem hiteles. A régebbi 90-es évekbeli könyveknél szinte hemzsegnek az ilyenek. Pl. Thrawn trilógiában: kronológia, a Honoghr-ral történt katasztrófa, a klónok fejlődési ideje....stb. De ettől még a Thran trilógia sem kerül le az Infinites-ek szintjére, csak több adat nem hiteles azt kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma bevasarlo koruton voltam ::)) LOTF 1-9 ,Knight Errant , szith vadaszno, Darth scabrous erre kivancsi vagyok ,Clon Wars 4 de mi a tobbi resze nem tudom:) tudja ezt valaki :a konyvek 110 euroba kerultek 13 konyv ez joval olcsobb mint odahaza

Ezért lenne jó, ha mi piacunk is ioyan lenne, mint a Nyugat. Nem kéne azon vacilálni melyik jelenjen meg, melyik ne, mind kijönne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.