Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A "sith" kifejezés csak a baljós árnyakkal jött be? azelőtt csak a "sötét jedit" használták?

könyvbe úgy emlegetik az uralkodót meg vadert, és ha belegondolok az eredeti trilógiába se hangzott el.

Már a George Lucas által írt Csillagok Háborúja regényben is elhangzik. A filmekből természetesen ez kimaradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nektek megérkezett már az új regény? Tegnap reggel kaptam egy levelet a Szukitstól, hogy feladták a csomagot (Halálcsillag, Revan), a következő munkanap pedig érkezik. Direkt itthon voltam egész nap, de természetesen nem jött a futár. Ez már zsinórban a 3. ilyen alkalom... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nektek megérkezett már az új regény? Tegnap reggel kaptam egy levelet a Szukitstól, hogy feladták a csomagot (Halálcsillag, Revan), a következő munkanap pedig érkezik. Direkt itthon voltam egész nap, de természetesen nem jött a futár. Ez már zsinórban a 3. ilyen alkalom... :roll:

Lehet, hogy ők feladták, csak a szolgáltató ellazulta. Nekem is küldtek már úgy elsőbbséggel küldeményt, aminek elvileg másnap meg kellett volna jönnie, de csak a második napon érkezett meg, és az rendes munkahéten hétközben volt. Igaz, az a Posta volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is rendeltem a kiadótól pár könyvet szerdán, de még nekem sem érkezett meg, mailt sem kaptam. Persze ha tudom, hogy eddig nem érkezik meg, pp pontra kérem, mert tegnap át tudtam volna venni. Csak azt gondoltam még szerdán, hogy nem cipelem haza Pestről szombaton, anyukám szabin van itthon, pénteken csak megérkezik, és át tudja venni. Még így sem lett volna gond, hogy később érkezik a csomag, de anyut holnapra behívták dolgozni műsoron kívül, és senki nem lesz itthon. Emiatt tuti, hogy pont holnap hoznák ki, de majd megoldom... Tudom, én voltam a h*lye, hogy nem kalkuláltam a karácsonyi csúccsal, és nem rendeltem meg pár nappal korábban (máskor mindig pillanatok alatt itt voltak a rendeléssel). Teljesen tele volt a fejem a melóval meg két vizsgával :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia mindenki!

Ha valakit még érdekel, annak itt a Kultikus Hajók és Járművek 09. száma:

338xjm09pc0q02jh287j_thumb.jpg

 

 

Szerkesztve: - albundy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia mindenki!

Ha valakit még érdekel, annak itt a Kultikus Hajók és Járművek 09. száma:

338xjm09pc0q02jh287j_thumb.jpg

 

 

Én már igazán nem értem ennek a sorozatnak a megjelenési tematikáját, mert én ugye bejárós vagyok Győrbe és akárhányszor elmegyek a Baross úton, szinte mindig más számot látok az újságosnál. Egyszer Maul siklót, egyszer TIE elfogóvadászt, nem olyan rég valami más, felszíni jármű is volt... Szerintem többet láttam, mint ahány szám megjelent. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvassa már valaki a Revant? Ha igen, hogy tetszik eddig? :) (Nekem még nem érkezett meg, PPP-vel rendeltem, bár lehet, hogy hiába várom az sms-t).

Én már olvasnám, de még nekem se érkezett meg.

 

Timothy Zahn: Hűség Jövő évet ezzel indítjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tegnap érkezett meg mindkét regény, de bevallása szerint alig talált ide a futár. A telefonhívás után nekem kellett kimennem elé. Remélem, a PPP-vel nem lesz ennyi zűr, bár igaz, hoyg 1-2 nap késéstől még nem dől össze a világ. Annyiból viszont rossz, hogy addig nemigen tudok programot szervezni, mert nem tudom az érkezés pontos idejét.

 

A Plagueis regény mikorra várható?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a hírt. Remélem, jó lesz ez a Zahn-könyv. Nekem tegnap megérkeztek a Szukitstól rendelt könyvek.

 

Állítólag nagyon jó könyv. A folytatása, a Choices of One is kiváló könyv hírében áll.

 

Nekem is tegnap érkezett meg mindkét regény, de bevallása szerint alig talált ide a futár. A telefonhívás után nekem kellett kimennem elé. Remélem, a PPP-vel nem lesz ennyi zűr, bár igaz, hoyg 1-2 nap késéstől még nem dől össze a világ. Annyiból viszont rossz, hogy addig nemigen tudok programot szervezni, mert nem tudom az érkezés pontos idejét.

 

A Plagueis regény mikorra várható?

 

A Plagueis fordítása január elején készül el. Olyan március-április környékére saccolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

en kivancsi vagyok hogy megerkezik e a rendelesem ide nemetorszagba igy utolag bevallom hulyeseget csinaltam mert tobb mint 30.000 kerult12 konyv kiszalitassal nem mind SW megnyugodni>>> de a lenyeg izgulok hogy ide er e

Nekem se mind SW, vannak más könyvek is, melyeket rendeltem.

 

Állítólag nagyon jó könyv. A folytatása, a Choices of One is kiváló könyv hírében áll.

Remek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.