Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Augusztus 24-én jelenik meg A gonosz dinasztia. Ára: 2690 Ft lesz. Úgy tűnik mégse lesz klubkönyv. A hírlevélben, amit ma kaptam nincs ilyen információ, a Sámánvadásznál egyből közzétették.

A honlapon sincs erre utaló infó.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiadó honlapján megtekinthetitek a magyar borítót és beleolvashattok a könyvbe is.

Köszi. Ez a borító még mindig nem tetszik, nem is nagyon fog már. Elolvasom a hétvége folyamán azt, ami felkerült :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

eddig ezer hala es koszonet mindnkinek az infokert mar nagyabolviszavasaroltam mindent ami elegett jah es tegnapelott es ma ujra konyvadaszaton voltam :) mit talaltam vadaszo arnyek 2800 ft kirajzas 2400 ft pro bok klonok haboruja es a kulsö ür 5000 ft egybol klikk bookline orultem mint majom a farkanak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár perccel ezelőtt értem a végér a Star Wars - A túlélők keresése című regénynek.

Nekem rettentően tetszett ez a könyv is, talán még jobban mint a Star Wars - Kirajzás.

Fordulatokban gazdag, érdekes regény, aki nem olvasta az mindenképp olvassa el megéri!

A történet végéig nem is gyanítja az olvasó, hogy valójában kik is a gonoszak.

Én személy szerint egy teljesen más ellenségre gondoltam, nem pedig arra aki valóban az volt.

Ami szépséghiba az nem is a könyv hibája, hanem azé a srácé akitől vettem.

Még előttem oda adta egy olyan embernek aki a végről pár lapot kitépett. :angry:

És ezáltal meg is rongálta eme nagy értéknek számító alkotást.

Ráadásul egyes lapok között étel maradékokat is találtam, ami szintén felháborított! :angry:

Az ember vagy olvasson vagy egyen, a kettőt semmi esetre se együtt tegye!

De ezen undorító hibák ellenére a könyv jó állapotban van és mard is, senkinek sem fogom oda adni. Nagyon féltem!

Tehát mint fentebb írtam, megéri elolvasni, nagyon jó könyv! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár perccel ezelőtt értem a végér a Star Wars - A túlélők keresése című regénynek.

Nekem rettentően tetszett ez a könyv is, talán még jobban mint a Star Wars - Kirajzás.

 

Ráadásul egyes lapok között étel maradékokat is találtam, ami szintén felháborított! :angry:

Az ember vagy olvasson vagy egyen, a kettőt semmi esetre se együtt tegye!

Érdekes, nálam pont fordítva volt, nekem a Kirajzás jött be jobban :)

Lehet olvasás közben enni, csak nem mindegy, hogyan ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az Alexandra bekaph*tja. Az üzletükben még se híre se hamva nem volt.

 

Még én se láttam boltban. Csak az Alexandra és a Szukits honlapján. Akkor lehet, hogy csak pénteken lesz az Alexandrában, kedden és pénteken szoktak árut kapni.

A Libriben és a Lírában sincs még.

Kíváncsi vagyok milyen gyorsan kapom meg.

 

Pár perccel ezelőtt értem a végér a Star Wars - A túlélők keresése című regénynek.

Nekem rettentően tetszett ez a könyv is, talán még jobban mint a Star Wars - Kirajzás.

Fordulatokban gazdag, érdekes regény, aki nem olvasta az mindenképp olvassa el megéri!

A történet végéig nem is gyanítja az olvasó, hogy valójában kik is a gonoszak.

Én személy szerint egy teljesen más ellenségre gondoltam, nem pedig arra aki valóban az volt.

Ami szépséghiba az nem is a könyv hibája, hanem azé a srácé akitől vettem.

Még előttem oda adta egy olyan embernek aki a végről pár lapot kitépett. :angry:

És ezáltal meg is rongálta eme nagy értéknek számító alkotást.

Ráadásul egyes lapok között étel maradékokat is találtam, ami szintén felháborított! :angry:

Az ember vagy olvasson vagy egyen, a kettőt semmi esetre se együtt tegye!

De ezen undorító hibák ellenére a könyv jó állapotban van és mard is, senkinek sem fogom oda adni. Nagyon féltem!

Tehát mint fentebb írtam, megéri elolvasni, nagyon jó könyv! :)

 

Én is allergiás vagyok az említett dolgokra. Ha eszek, akkor leteszem a könyvet, utána meg jó alaposan kezet mosok, mert utálom zsíros kézzel megfogni.

A kitépett lap durva. Én ilyen könyvért 1000Ft-nél többet nem adnék.

A másik dolog ami nagyon idegesít, ha hiányoznak oldalak a könyvben. Egyszer egy könyvvel úgy jártam, hogy 2-szer is kellett cseréltetnem, mert kétféle oldalhiányzási hiba volt benne.

Remélem A Kettő Szabályából hibátlan példányt kapok, előre jeleztem is nekik a megrendelésnél. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptember 7-én jelenik meg a Rendíthetetlenek, a 10. Gaunt szellemei regény. Sajnos csak a szukits.hu-n lesz kapható, bolti forgalmazásba nem kerül a könyv.

Tehát a klubkönyv veszélye mégse múlt el, A jövő látomása 2. kiadása és az Én, a Jedi még simán lehet sajnos az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.