Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, nem egy másik particíón voltak a játékok? Lassan én is tervezem már a Winfos 7-re az áttérést, de az iyen elveszett dolgok miatt kissé tartok pedig nekem van négy particíóm is :)

 

 

De.Nálam alap ,hogy az Office kivételével nem telepítek a C meghajtóra semmit.De van pár játék amit így is újra kell rakni.De legalább az AVP 3 mentés megmaradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Cataclysm-ban még egy Arthas-nál is sokkal hatalmasabb gonosz lép színre: Deathwing, azaz Halálszárny.
Igen azt olvastam. Deathwing visszatér :)

Bár nagyon örülök ennek a hírnek, sokkal jobb lett volna, ha majd csak jövőre tér vissza és egy másik Blizzard produkció jön idén ki helyette, ahol ugyancsak visszatér valaki, méghozzá harmadszorra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen azt olvastam. Deathwing visszatér :)

Bár nagyon örülök ennek a hírnek, sokkal jobb lett volna, ha majd csak jövőre tér vissza és egy másik Blizzard produkció jön idén ki helyette, ahol ugyancsak visszatér valaki, méghozzá harmadszorra :D

Á Ődémonsága, a Pokol Ura. :) Kár, hogy emiatt még egy évet csúszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kipróbáltam ezt a Bad Company-t. Nagyon tuti játék. Csak egy a bibi. Úgy kivágott az asztalra az első pálya után, hogy csak úgy pislogtam...
Nekem eddig annyi gondom volt vele, hogy néhány betöltésnél lefagyott. :lol: Amúgy szépen haladok :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nagyon vitték túlzásba a változatosságot. Nagyjából ugyanazon formula szerint bukkannak fel az ellenfelek, szóval erősen kiszámítható. :lol: De a látvány az über, leszámítva a bug-okat. Az az érzésem, hogy ahol erős "túlzásokba" estek a grafikán azt úgy sinylette meg más dolog. Gondolom a bugok a DX11-es kártyákon is megvannak, szóval ez inkább hagyag programozási hiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigvittem. :D Mondjuk nem volt hosszabb szerintem mint az MW 2. Grafikában üti, akárcsak a bugok számában :D Marha jó szöveget nyomnak a társaink, jó lenne majd magyar felirattal is olvasni :lol: Összegezve jó kis game, de én kicsit jobbat reméltem :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avp3: Win-telepítés után folytattam a marine-t.A királynőnél egy kicsit szívtam(gondoltam elöbb kinyírom az összes katonát, de csak termelődtek), de aztán ok.Megtaláltam a kegjobb harcmodort ellenük.Futás majd fordul és shotival fejbe, majd megint futás.Így simán kinyírom őket.A sniper már nálam van de még haszontalan.Ja igen a lángszoró egy ruppót nem ér.Már majdnem szénné égett de még mindíg jött.Az arctámadók ellen persze jó, de azt az impulzussal is simán kinyírom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arctámadót impulzussal, lángszóróval? Felesleges pazarlás. Pisztollyal, két lövés és fekszik.

A lángszóró szerintem az egyik legjobb fegyver, ha ugyanazt a taktikát alkalmazod, mint shotival. Csak jobb, mert egyrészt, a sav minimálisan sem fenyeget, másrészt, egyszerre többet is elkaphatsz. A dögök csak pár másodpercig üldöznek utána, akkor is lelassulva, aztán már csak a farkukat kergetik. Ez elég idő arra is, hogy újra tárazz a következő hullám előtt. Szűk helyen meg egyenesen pazar szerszám (a királynőnél a fal mögötti szűk folyosón előszeretettel piromankodtam) :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arctámadót impulzussal, lángszóróval? Felesleges pazarlás. Pisztollyal, két lövés és fekszik.

A lángszóró szerintem az egyik legjobb fegyver, ha ugyanazt a taktikát alkalmazod, mint shotival. Csak jobb, mert egyrészt, a sav minimálisan sem fenyeget, másrészt, egyszerre többet is elkaphatsz. A dögök csak pár másodpercig üldöznek utána, akkor is lelassulva, aztán már csak a farkukat kergetik. Ez elég idő arra is, hogy újra tárazz a következő hullám előtt. Szűk helyen meg egyenesen pazar szerszám (a királynőnél a fal mögötti szűk folyosón előszeretettel piromankodtam) :)

 

 

Pontosan. Hogy miért? Először én is pisztollyal löttem az arctámadókat, de amikor egy teli tojást eltrafáltam az impulzussal(továbbiakban im) és a tojással együtt kimúlt, na akkor áttértem. Főleg a királynőnél volt hasznos. A lőszerben igazad van én is rühellem pazarolni, de ahhoz képest, hogy az elején alig volt lőszer most tömegével van. Most hogy már szerintem elég mélyen benne vagyok, az Alienek ellen nekem a legjobb a shoti. Vigyázni kell, hogy optimális távolságban találjuk el, és akkor nincs sav. A lángszoróból nyomtam rájuk égett is de nem akart megdögleni. Viszont a smartgun valami brutális volt. Pár lövedék és feküdtek és még célozni sem kellett. Most a shoti és a sniper van nálam, bár nagyon sajnálom, hogy az im-et le kellett raknom mert a kedvenc fegyverem. Viszont a távcsöves baromi jó. 1 lövés és annyi. A Predator meg valami nagy lúzer volt mert egy helyen töltötte újra magát én meg kifigyeltem és adtam neki. Azt mondhatom, hogy amilyen szívással indult most olyan könnyü lett.Már az Alieneket is simán kinyírom sőt azokat a robotkatonákat is. Két lövés a shotival oszt annyi. Különben eszméletlen hangulatosak a pályák, némelyik paráztatós is. Most vittem vissza a csajt akiben benne van a Xenomorph.Messze még a vége?

Különben minden fps-ben a gépfegyver a kedvencem.Az bármilyen harcmodorra jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én le nem teszem AVP játékban az M41A-t :) Ma jó, az M56-osnál muszáj, de az első adandó alkalommal (értsd: kiürült a smartgun :) ) visszavettem. A shotit én a sav miatt nem szerettem, bár tényleg hatékony, főleg a mikrobik ellen. A snipert csak a savköpő dogalienek ellen használtam, aztán mindig eldobtam (igaz, egyszer meg is szívtam, mert beléjük futottam, de csak M41A és shoti volt nálam, na az mókás volt). Szóval a kedvenc kombóm az M41A-lángszóró.

Tequila visszakísérésétől már nincs messze a vége.

Emberrel szerintem is elszúrták kicsit az arányokat azzal, hogy a királynővel ilyen korán szembekerültünk. Hiába, még mindig az a legfőbb dög, így a kiiktatása ilyen hamar, ráadásul úgy, hogy föl sem kell, kissé kiherélte a kihívást. Persze azért nem mondom, a végén még lesz egy nagy alien roham, amit azért nem a legegyszerűbb visszaverni (de nem is a legnehezebb), viszont a főellenség... hááááát... A pályák hangulata viszont nagyon jó, különösen az tetszik, hogy ilyen jól kombinálták benne az AVP 1-2-t az Aliensszel és Predator 2-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.