Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

te-te-te... ezért még számolunk :D (ahogy nézem, annyiba kerül, mint a rendes játék, kár hogy még annyi pénzem sincs most :D )

Igen, most azt hiszem, 9-ig akciós és egy árban vannak. Ami poén, hogy még postaköltséggel együtt is csak 900 Ft-tal több a CDGalaxisról megrendelni, mintha helyben vettem volna meg a simát (mert az ugye boltban nem kapható - elvileg). Azért is csaptam le rá, különben én is csak a simát vettem volna meg.

 

Ami a legdurvább, hogy 2 GB-al kevesebb helyet foglal így, mint a letöltött verzió, pedig leszedtem a DLC-ket is és telepítettem őket (már amelyikekhez hozzáfértem, bár a három legfontosabbhoz hozzá férhettem, hála a CE kiadásnak :D ) :D

 

Frenkie: szerintem nem fogod megbánni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak rá lettem beszélve. :D Ha végzek a Bioshockkal és a Batmannel akkor kipróbálomz az ME-t.

 

Oldie: Az elsőt magyarul játszod?

Vágj bele nyugodtan, így a játék kellős közepében tudva magam, nem fogod megbánni. Igen, magyar feliratos ( hatalmas piros pont ezért a készítőknek) és marha jó a sztorija. Azt kell mondjam, hogy megszoktam a fejlesztéseket, most már megy minden mint a karikacsapás :D

Marha kíváncsi leszek a filmre, már ha komolyan gondolják az elkészítését. Remek univerzum az egész. :D

 

Dzséjt, a mellékküldetések mennyire befolyásolják a játékot? Sokat fejlődik tőle a karakterem és a csapatom? Elején ugye a Tanács kiköti, hogy Saren felkutatása legyen mindig a fő cél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, a mellékküldetések mennyire befolyásolják a játékot? Sokat fejlődik tőle a karakterem és a csapatom? Elején ugye a Tanács kiköti, hogy Saren felkutatása legyen mindig a fő cél.

A fejlődésben sokat segítenek, majdnem minden egyes mellékküldetés elvégzésével ugrasz egy szintet. Plusz majdnem mindnek van kisebb-nagyobb hatása az ME2-re (pl. az ME2-ben nagy szerepet kapó Cerberust itt két-három mellékküldetésben már bevezetik, így azok elvégzése vagy el nem végzése hatással vannak egy karakterre az ME2-ben; máskor meg csak híradóban mondanak be olyasmiket, amiket az 1-ben csináltál). Szóval érdemes őket megcsinálni, de azért jól oszd el, mert a sok MACO-zás unalmassá teheti.

 

Filmen tényleg durva lenne ez a széria, de csak akkor, ha nem egy Paul W. S. Anderson vagy Uwe Boll áll az élére. Ehhez minimum A kategóriás rendező, legalább 100 misi és remek színészek kellenének, különben kár gondolkodni is rajta (mondjuk, mivel interaktív filmnek is tökéletesen elmenne, így talán a filmen felesleges is gondolkodni :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a választ. :D Ezek szerint ha mondjuk nem egyből ugrok neki Sarennek, akkor se lesz gond. Időlimit ugye nincsen :D Most egyenlőre a Fellegvár azon részén vagyok amikor megtámadták őket.

 

Amúgy ja, felér egy interaktív filmmel simán :D De mondjuk ha itt-ott csupaszítanának rajta és átültetnék nagyvászonra, tuti vevő lennék rá. :D Mondjuk így vagyok a Haloval is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs időlimit :D

 

Én is tuti ott lennék a moziban (a Halon is, annak ellenére, hogy a játék maga nem tetszik, de a világ igen). Pláne, ha megőriznék a felnőttes világát (szex, erőszak, káromkodás - mondjuk ez utóbbiban visszafogott, az elsőben meg már a 2 is, sajnos :D ) .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karaktert mindenképpen vidd tovább a 2. részre, mert az úgy az igazán hangulatos. Minden, amit tettél az elsőben így vagy úgy hatással lesz a következő részre. Lehet, hogy csak egy köszönőlevél formájában, de az is megeshet, hogy komolyan hátsón döfköd valaki a kukijával :D

 

Amúgy...

 

... hogy végezte a Tanács?

 

 

A második részből szerintem csak három DLC az igazán fontos, a többi csak páncélokat ad, meg néhány fegyvert.

Az egyikben a Hamerhead nevű siklót kapod meg, a másikban egy Zaeed nevű fejvadász csatlakozik a csapathoz, a harmadikban pedig ellátogathatsz egy bizonyos hajó bizonyos helyszínére (a leghangulatosabb küldetés szvsz a játékban). Ja, meg a most kijött új karakter.

 

Én is hamarosan bevégzem Jane Shepard nénivel a küzdelmet. Éppen a Noverian készülök rálépni egy kedves hölgy nyakára :D

 

Meg kiirtom azokat a bogarakat, eddig mindig megkegyelmeztem nekik. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy észrevettétek, hogy nincs WC a Normandián? :lol: Sz*r ügy.

Észre vettem, a második részben. Ott elég durván fel fognak tűnni az SR-1 hiányosságai :D

(Amúgy van WC, legalábbis a készítők szerint a Kaiden mögötti kis "ajtó" nyílik a klozetra.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekezdtem a Mass Effect 2-be. :lol: Nagyon állat. Szép grafikája van és némileg tényleg lecsupaszították a "kezelőfelületet". De nem értem, hogy a tárfelszedés mire jó, meg, hogy megváltoztatták a billentyűzetkiosztást. Mondjuk ez utóbbi változtatható, de hamar meg is szokható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekezdtem a Mass Effect 2-be. :D Nagyon állat. Szép grafikája van és némileg tényleg lecsupaszították a "kezelőfelületet". De nem értem, hogy a tárfelszedés mire jó, meg, hogy megváltoztatták a billentyűzetkiosztást. Mondjuk ez utóbbi változtatható, de hamar meg is szokható.

Állítsd át a kiosztást, teee... Baromi bonyolult folyamat... :D

A tárcsere a b*zi túlmelegedés helyett van. Én díjazom, mert az ME1-ben most van egy olyan fegyverem, amivel egy lövéssel végzek bárkivel, viszont csak egy lövést tudok vele leadni, aztán túlmelegedett (mondjuk, ez sem tárcsere, hanem a hűtőegységeket cserélgeted :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, igazad van, hűtőegység. Mondjuk sok vizet nem zavar, csak szokatlan volt. Billentyűkkel nem bajlódtam, fél perc alatt megszoktam.

 

És igen, van WC-je Shepardnak :D Méghozzá saját bejáratú. :D

Ha megszoktad, minek panaszkodsz rá...?

 

És van külön női és férfi mosdó is. Nagyot fejlődött ez a hajó, mi? :D Ja, egy tipp, ha veszel halakat, ne felejtsd el etetni őket, mert megdögölnek (bár ha összehaverkodsz Kelly-vel, ő átvállalja ezt egy idő után). Sajnos az én első pár halam rendre felfordult :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megszoktad, minek panaszkodsz rá...?

 

És van külön női és férfi mosdó is. Nagyot fejlődött ez a hajó, mi? :D Ja, egy tipp, ha veszel halakat, ne felejtsd el etetni őket, mert megdögölnek (bár ha összehaverkodsz Kelly-vel, ő átvállalja ezt egy idő után). Sajnos az én első pár halam rendre felfordult :D

Nem panaszkodtam, hanem véleményeztem :D

 

Mi a szösz? A Mass Effect átment tamagochiba? :D

Még nem mondtam, de most írom, jót tett a karaktereknek az enyhe káromkodás. :D Színesíti őket. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem mondtam, de most írom, jót tett a karaktereknek az enyhe káromkodás. :D Színesíti őket. :D

A kabint egész jól fel lehet díszíteni :D

Jaja, a káromkodás nagyon ott van, de ha majd összeszeded Jacket, na, az egy nagyon szííííínes egyéniség :D Viszont az a vicc, hogy a szexet meg visszafogták, ami az első rész ismeretében azért kicsit röhejes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem emlékszek, hogy egyáltalán lett volna szex az első részben. :D Lehet, hogy rossz küldetést fogtam ki? :D

Pedig van benne, három különböző is, attól függően, kivel jössz össze. De ha pasiként nem jöttél össze se Ashley-vel, se Liaraval, avagy nőként Liarával vagy Alenkoval, akkor bizony kihagytad a szexjelenetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plants vs Zombies

Atya-gatya, ez egy baromi jó játék. Észre se veszed és órák telnek el azzal, hogy játszol vele. Eddig csak furcsán néztem haveromat aki órák alatt játszott vele, de nem értettem mire jó. Most én is neki kezdtem és alog tudom abbahagyni. Marha jó szórakozás, próbáljátok ki, nem bánjátok meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig van benne, három különböző is, attól függően, kivel jössz össze. De ha pasiként nem jöttél össze se Ashley-vel, se Liaraval, avagy nőként Liarával vagy Alenkoval, akkor bizony kihagytad a szexjelenetet.
Na már csak ezért is érdemes lesz újrajátszanom az egészet. Ilyen tutyimutyi karakterem ne legyen már :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig van benne, három különböző is, attól függően, kivel jössz össze. De ha pasiként nem jöttél össze se Ashley-vel, se Liaraval, avagy nőként Liarával vagy Alenkoval, akkor bizony kihagytad a szexjelenetet.

Én férfiként Liarat húztam meg :D :D :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.