Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én férfiként Liarat húztam meg :P:):P:)
Most elkezdtem terelgetni Shepard-ot a kis asszisztense felé. :) Nem rossz bőr a kis szöszi, bár egy-két helyen pixelesedik a s*gge. :D

Valakinek tapasztalata? Hűséges a kis csaj? :D Nem kavar valakivel a taktikai harcállásban? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen szöszi? A játékban max akkor van szöszi, ha szegény Shepardból szőke nőt csinálsz :D Az ME2-ben meg elég sok nő van (egyik sem szöszi), mindre lehet hajtani is (bár csak hárommal fekhetsz össze, egy meg sztriptíztáncot lejt). Szóval, kire gondolsz? :)

 

Most fejeztem be (sokadjára) az ME1-et. Hát érdekes volt az ME2 történetének ismeretében végigjátszani. Nagyon sok dologra már itt utalnak, ami az ME2-ben kerül megválaszolásra. Nagyon jól felépítették a sztorit, meg alapvetően az egész világot.

Mondjuk az azért vicces volt, hogy az ME2 után az ME1 néhány megoldása idegesítően fapados volt. A fedezékrendszer, ami az ME2-ig használhatónak tűnt, most az őrületbe kergetett. Meg hiába lőttem fejre, azok a surmó ellenségek csak nem pusztultak meg előbb. A MACO meg még mindig egy idegőrlő cucc, de szvsz a Hammerhead sem sokkal jobb, csak azt nem kell annyiszor vezetni. Bár poén, hogy ennyire utálom a MACO-t, a második részben meg baromira hiányzott :)

Amúgy, most nővel jól lefektettem Liarat (férfival meg Ashley-t). Mivel Jane Sheparddal drasztikusan más úton haladtam végig, mint John Sheparddal, kíváncsi leszek, így milyen lesz az ME2. Johnny-val néhány korábbi döntésem nem volt végül túl kifizetődő.

Spoiler:

Ashley-t hiába dugtam meg, elküldött a halál micsodájára, a Tanács is keresztbe tett, mintha nem is én mentettem volna meg a sz*ros életüket. Hát, most Ashley jóvátehetetlenül halott, akárcsak a Tanács, és Liara a szívszerelmem. Érdekes lesz így, azt hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt elolvastad a Redemptiont? Már az összes része megjelent, és elég jó kis magyarázatot...

Spoiler:

... Liara viselkedésére, meg arra, hogy a Cerberus milyen módon talál rá Shepard testére, továbbá, hogy Liara miért akarja annyira kigyilkolni az Árnybrókert. Jó kis képregény. Ha lenne türelmem, elolvasnám az eddig, megjelent két Mass Effect könyvet, de valszeg még az odébb lesz, két okból: - utálok monitorról olvasni könyvet, egyszerűen hagyományosan jobb

- kevés az időm :)

- ja és még angolul nem próbáltam könyvet olvasni, de biztos hasznos lenne a nyelvtudásom fejlesztése szempontjából

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó részt még nem olvastam, az első meg megvan már papír formában is, hála a gyűjtői kiadásnak (mondjuk igazán hozzá csaphatták volna a maradék hármat is... :P ). Szerintem este elolvasom a negyediket is, mert már egy ideje itt van a gépemen, csak elfelejtettem :P

 

Oldi: nem mondták még neked, hogy esélyes vagy színtévesztésre? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első nekem is papír-formában van meg, de a többiért (teszem hozzá akármennyire is jó) nem fizetnék pénzt. Amúgy te hasznát szoktad venni a bónuszpáncéloknak?

Nem igazán használtam még őket :P A bónusz fegyvereknek már annál inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na bazz, festi a haját? :P

Electronic Arts nagy húzása, hogy beépítettek egy random color programot, és így bárhonyszor újrajátszod, mindig más hajszínűek lesznek a csávók :P Esetleg más bőrszínüek :P

 

 

A fő aszári csajhoz (a Fellegvárban) akihez bejelentkeztünk a ME1-ben be lehet jutni a ME2-ben? Vagy az a ME3-ban lesz?

Spoiler:

Szerk.:Ja, az megdöglött, az egész Fellegvárral eggyütt... :P

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx, az elméleted ott hibádzik (már leszámítva azt az amúgy lényegtelen dolgot, hogy eddig minden végigjátszásomnál vörös volt a haja :P ), hogy Kelly minden, csak nem csávó :P

Spoiler:

Az úrnő pedig nem döglött meg. A Fellegvárnak sincs komolyabb baja - na jó, Chora odúja odalett, de annak már az ME1-beli tevékenységünk ásta meg a sírját :P Az úrnő elhagyta a Fellegvárat, akkoriban, mikor Shepard feltámad. De még levelet is küld a SR-2 Normandy-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx, az elméleted ott hibádzik (már leszámítva azt az amúgy lényegtelen dolgot, hogy eddig minden végigjátszásomnál vörös volt a haja :P ), hogy Kelly minden, csak nem csávó :P

 

 

Az úrnő pedig nem döglött meg. A Fellegvárnak sincs komolyabb baja - na jó, Chora odúja odalett, de annak már az ME1-beli tevékenységünk ásta meg a sírját :P Az úrnő elhagyta a Fellegvárat, akkoriban, mikor Shepard feltámad. De még levelet is küld a SR-2 Normandy-ra.

A csávót meg úgy értettem, hogy ha már belerakták ezt a funkciót, akkor minden embernek, lénynek (csávónak) váltogatós, és ebbe a nőket is beleértettem...

 

 

 

És a levélben azt írja, hogy most lehet menni hozzá, mert most van a fogadó ideje? :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigjátszottam a Kasumi - Stolen Memory DLC-t az ME2-vel (szóljatok, ha már unjátok, hogy mindig a Mass Effect játékokkal bombázok :) ). Egész jó ez az új karakter, főleg a képességei. Nagyon tápos, még egy kicsit fejlesztek rajta, aztán megvan az új kedvenc katonám :D A sztori sem volt rossz, tetszett ez a rablásos dolog, megint kicsit élőbbé tették a Mass Effect univerzumot. Az új ruha sem rossz, bár nem kifejezetten szövetségi vagy Cerberus egyenruha :D

Vajon lesz még új karakter a játékhoz? Szerintem még egy lesz, mert még egy szobát nem foglaltak el az SR-2 Normandy-n. Egyetlen hátrányuk, hogy konkrét párbeszédet nem lehet velük folytatni, pedig szerintem nem lett volna nehéz megcsinálni azután, hogy akár a küldetéseken is kommentálnak, néha egyenesen a sztori részeivé vállnak

Spoiler:

Pl. ha Zaeed velünk van az Omega 4-en, mikor Arkangyalt kergetjük, a Kék Nap zsoldos főnök felismeri és kiderül, hogy ismerik egymást.

Amúgy - ha már spoilert kezdtem - az a múzeum halálos volt a DLC-ben. Főleg a szabadságszobor feje :D Ez azért árulkodik arról, hogy mi lehet a Földön - USA már tuti nincs. De jópofa volt a tömegrelé szobrok a háttérben - az ME1-ből tudjuk, hogy miért veszélyesek az ilyen tömegrelé szobrok -, meg a rachni királynő is poén volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigjátszottam a Kasumi - Stolen Memory DLC-t az ME2-vel (szóljatok, ha már unjátok, hogy mindig a Mass Effect játékokkal bombázok :) ).

Mass Effect-ből sosem elég! :D Én sajna csak a hétvégén tudok nekiállni. A legutóbbi DLC, amit végigtoltam az a Firewalker volt. Rövidsége ellenére bejött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az csak azért tetszett, mert újra lehetett járművet vezetni, de amúgy elég unalmasnak találtam. Mondjuk jobb volt, mint a Makoval bóklászni. Mondjuk tök jó lenne, ha a hangárba bekerülne az UT-47 Kodiak (alias Csatacsótány :D) és az M-44 Hammerhead mellé egy M-35 Mako (csak a nosztalgia kedvéért), meg mondjuk egy A-61 Mantis kopter (remélem egy DLC formájában ezt is "berepülhetjük" majd :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a DLC-k automatice beépülnek a játékban, vagy külön lehet elérni őket? Jópárat leszedtem, telepítettem én is.

Beépülnek. Kapsz egy-egy üzenetet róluk a személyes terminálodon, illetve a ruhák megjelennek a kabinod öltözőszekrényében, a feladatok meg a naplóban és a csillagtérképen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy arc, de csak szimpla ember :D De a legjobb arc Joker, vele érdemes minden küldetés után váltani pár szót. Szinte minden új karakterhez, új helyzethez van egy jó beszólása.

Spoiler:

"Kóbor állatokat gyűjt, mint egy kisgyerek? Mert pont egy megakroganra volt szükségünk, kösz, hogy hazahozta."

 

"Még egy elvetemült gyilkos, remek. Ugyan abban a boltban vette? Az egész kollekció megvan már?"

És ez csak két gyöngyszem Joker beszólásaiból. Az se semmi, amikor EDI-vel szócsatázik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mass Effect 2 jönne le 3MB/s-sel, de csak 512 a netem úgyhogy csak annyival :)

 

Kijátszottam az 1-et nagyon állat volt, de rögtön miután kijátszottam, jött a BFBC2, úgyhogy nem kezdtem bele a folytatásba... De mostnaában olyan ME hangulatom van (Az Angol TZ-ben a fogalmazást Liara T'Soninak írtam, John Shepard néven :D), hogy mielőbb ki akarom játszani.

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.