Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ugyanott akadtam el én is szerintem.Annyian jöttek mint az oroszok volt, hogy párat lelöttem, de utána kinött megint a végtagja.Vagy 20 próbálkozás után uninstall lett belőle.Atz irányítás volt gáz.
Ja, tuti az a hely. Nincs annyi lőszerem, hogy elintézem őket, hiába lőttem a kezüket-lábukat. És ezen irányítás mellett lehetetlen olyan gyorsan reagálni amikor egyszerre négy irányból ugranak rád.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy csak elkezdtem azt a nyavalyás Mass Effect első részét előröl :) De most minden "sarok" mögé benézek megbízásért :)

Én is :D Apropó, nálad vagy valakinél nincs olyan, hogy párbeszédeknél egyszer csak fogja magát a játék is kihal? Elég bosszantó, pláne, mikor két órás párbeszéd után csinálja, mielőtt mentettem volna. A poén az, hogy régen - Vista alatt - ilyet nem csinált.

 

Ugyanott akadtam el én is szerintem.Annyian jöttek mint az oroszok volt, hogy párat lelöttem, de utána kinött megint a végtagja.Vagy 20 próbálkozás után uninstall lett belőle.Atz irányítás volt gáz.

Gyerekek! Azt nem is lehet lelőni! Ha jól veszem ki a szavaitokból, ti az egyik főbossal próbáltatok végezni. De az egy regenerator, csak elmenekülni lehet előle (ha minden igaz, először az orvosiban futtok belé). Lelassítjátok a fagyasztóval vagy ha az még nincs, ellövitek a lábait, aztán spuri az első ajtó felé. Azzal a lénnyel csak a játék vége felé lehet majd végezni.

 

Ja, tuti az a hely. Nincs annyi lőszerem, hogy elintézem őket, hiába lőttem a kezüket-lábukat. És ezen irányítás mellett lehetetlen olyan gyorsan reagálni amikor egyszerre négy irányból ugranak rád.

Miért hagyod, hogy egyszerre négy irányból jöjjenek rád? Ez nem az a játék, ahol Rambo módjára kell harcolni, Hátadat falnak, lehetőleg egy sarokban, aztán máris csak két irányból jönnek, annyit meg simán lehet kezelni. Itt menekülni kell, kartávolságon kívül tartani a dögöket és úgy mozogni, hogy ne támadhassanak sok irányból. Azt meg ne mond, hogy lehetetlen, mert ötször játszottam végig a játékot, kétszer a legnehezebb fokozaton, és egy lehetetlen irányítás mellett ez valóban lehetetlen lenne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is :) Apropó, nálad vagy valakinél nincs olyan, hogy párbeszédeknél egyszer csak fogja magát a játék is kihal? Elég bosszantó, pláne, mikor két órás párbeszéd után csinálja, mielőtt mentettem volna. A poén az, hogy régen - Vista alatt - ilyet nem csinált.

 

 

Gyerekek! Azt nem is lehet lelőni! Ha jól veszem ki a szavaitokból, ti az egyik főbossal próbáltatok végezni. De az egy regenerator, csak elmenekülni lehet előle (ha minden igaz, először az orvosiban futtok belé). Lelassítjátok a fagyasztóval vagy ha az még nincs, ellövitek a lábait, aztán spuri az első ajtó felé. Azzal a lénnyel csak a játék vége felé lehet majd végezni.

 

 

Miért hagyod, hogy egyszerre négy irányból jöjjenek rád? Ez nem az a játék, ahol Rambo módjára kell harcolni, Hátadat falnak, lehetőleg egy sarokban, aztán máris csak két irányból jönnek, annyit meg simán lehet kezelni. Itt menekülni kell, kartávolságon kívül tartani a dögöket és úgy mozogni, hogy ne támadhassanak sok irányból. Azt meg ne mond, hogy lehetetlen, mert ötször játszottam végig a játékot, kétszer a legnehezebb fokozaton, és egy lehetetlen irányítás mellett ez valóban lehetetlen lenne...

Nekem is volt most egy kifagyásom a ME1-nél, még az elején a Normadián. De csak akkor ha az egyik fajta válaszlehetőségre kattintottam. Frissítettem a 102-es patchet, de nem tudom, hogy ettől, vagy esetleg attól, hogy a másik válaszlehetőséget választottam, attól ment e tovább a játék. Azóta nincs minden esetre ilyen problémám.

 

Nem, nem főboss. Ez egy lezárt terem, melyen keresztül el kell jutni valami ellenanyagért. Sorry, pontosan nem emlékszem a küldetés részleteire, rég játszottam már vele. A falakon keresztül jönnek egyszerre többen is. Nem tudsz semerre se menekülni, a sarokmegoldással meg az a gond, hogy ha köpködnek rád a szoba másik végéből, nem tudsz hová menekülni. Hiába lassítom le őket, a célt nem tudom elérni, mert időközben azt a területet is elárasztották. Ha nem ilyen lenne az irányítása akkor sec-perc alatt meg tudnék pördülni és irtani őket. De kicseszett velem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... akkor nem ugyanott jársz, mint Frenkie, mert az ő leírása a regenerátoré volt (vissza nő a karja, az az egy ilyen).

Én is rég játszottam, szóval most nekem sem ugrik be ez az ellenanyagos dolog. Újra kéne már játszani :) Viszont, ha jól rémlik, van egy gomb, ami azonnal megfordítja Isaacot (bár lehet, hogy keverem a Silent Hillel, majd valaki helyretesz).

A köpködőket nem nehéz kijátszani. Egyszerűen oldalra kell lépni, mikor köpnek, aztán ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem főboss volt. Azt láttam rohangálni.Oldie leírása alapján ugyanott toltam el ahol ő. Egy orvosi terem, ahova bemész minden lezáródik, és balról a falból kijön az első. Annyi időm volt, hogy pár végtagját leszedtem, otthagytam. Akkor elkezdtek jönni a többi falból is. A gond az volt, hogy sehova nem lehetett menekülni. Csináltam én is a falas trükköt. De pont akkor fogyott ki a lőszer és a váltásnál le kellett néznem. Namost akit legelőszőr daraboltam annak visszanőttek a végtagjai, és ilyen fajtából volt vagy 2 a teremben. Ugyanazt vallom, hogyha jó lett volna az írányítás akkor simán lenyomom őket, de volt, hogy rossz gombot nyomtam meg mert egymás mellett voltak. Emlékszem itt káromkodtam, mert akartam valamit csinálni és mellényúltam a karakter nem azt csinálta és kinyírtak. Tulajdonképpen szerintem az első hely ahol több jön. De mindjárt megvilágítom megkeresem youtube-on azt a részt és belinkelem. Mert ott megnéztem ,mit kell csinálni. De különben a bénaságom is közrejátszott, mert másoknak sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mindjárt megvilágítom megkeresem youtube-on azt a részt és belinkelem.

Az jó lesz. A helyszínt sejtem, hol lehet, de ez a visszanövő karú figura, ez csak a regenerátorként rémlik, de hát ugye abból csak egy volt, szóval akkor az tényleg nem lehet. Hm... :) És nem is rémlik olyan orvosi hely, ahol így beszorultam volna. Tényleg újra végig kéne játszanom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól emlékeztem a szobára (mondjuk nem nehéz, az Ishimurán nincs túl sok gyengusz :) ), csak az időre nem. Akkor ez a második visszatérés a medlabba. Hát nem tudom, én is olyan simán elvoltam ott benn, mint a videón a játékos. Csak egy jól feltápolt pisztoly, géppisztoly és páncél kell hozzá. Az ötödik fejezetig mindhármat elég jól fel lehet húzni (annyira, hogy itt nekem eddigre már lőszertúltengésem volt). Mondjuk ez szerintem még kicsit nehezített is a saját dolgán. A pisztoly csövét ildomos vízszintesbe állítani, úgy könnyebb célozni a végtagokra és egyetlen lövés is tuti leviszi. Plusz a lángszórót használta, ami szerintem egy hasznavehetetlen fegyver.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem valami nagy durranás ez az új ME2 DLC. Nuku Liara, ellenben lesz csilivili páncél vagy mi.

Az első rész rengeteg páncélja után nekem csalódás volt, hogy két (később Garrus, Jack és Thane esetében már három) ruha volt, amik voltaképpen csak az alapruha átszínezései voltak. Szóval én örülök egy ilyennek is, csak legyenek jók, az előző esetében csak Garrus ruhája volt hasznos (lecserélhettem azt a szétlőtt páncélját), a másik kettőnek nem tetszett, hogy napszemüveget adnak. Bár nekem is jobban tetszene valami cselekményesebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól emlékeztem a szobára (mondjuk nem nehéz, az Ishimurán nincs túl sok gyengusz :oops: ), csak az időre nem. Akkor ez a második visszatérés a medlabba. Hát nem tudom, én is olyan simán elvoltam ott benn, mint a videón a játékos. Csak egy jól feltápolt pisztoly, géppisztoly és páncél kell hozzá. Az ötödik fejezetig mindhármat elég jól fel lehet húzni (annyira, hogy itt nekem eddigre már lőszertúltengésem volt). Mondjuk ez szerintem még kicsit nehezített is a saját dolgán. A pisztoly csövét ildomos vízszintesbe állítani, úgy könnyebb célozni a végtagokra és egyetlen lövés is tuti leviszi. Plusz a lángszórót használta, ami szerintem egy hasznavehetetlen fegyver.

 

Lehet hogy majd nekikezdek mégegyszer, és megpróbálom újra. Itt engem állandóan kinyírtak. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt ennek Te vagy a főszerkesztője? :D

Nem én vagyok :D De látom, még mindig nincs szerkesztője. Mondjuk kíváncsi lennék, ki az az elvetemült, aki fizet egy domaine-t, és közben nincs rá honlapja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

D*göljön meg aki kitalálta a Mass Effectet. Hajnali fél egyig még nem játszottam vele :D

:D Én legelőször, amikor nekiültem, egy egész éjszakát végigjátszottam vele. Baromira be tudja szippantani az embert :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Én legelőször, amikor nekiültem, egy egész éjszakát végigjátszottam vele. Baromira be tudja szippantani az embert :D

Még jó, hogy gyerkkorú vagyok, és van egy kedves anyukám, aki rám szól este. :D

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mond csak, anyukád tudja, hogy a játék, amivel játszol, 18+ korhatárral rendelkezik? :)

Azt le kakkantja...

 

 

Szerk.: 18???? Max. 16-nak kéne lennie szerintem... Nem is (nagyon) kell benne emberek(! :D) vérét ontani. :D

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leet tudok szerezni meghívót. Kell rog? Mármint bétahoz.
Köszi de az rpg és a stratégiai gamék nem igazán az én műfajom. Az első SC-vel is úgy voltam hogy játszottam vele egy darabig aztán felfüggesztettem majd később újra elővettem egy ideig. Asszem a másodiknál ezeknek a videóknak nézegetésén túl egyelőre nem is jutnék tovább. Tetszik amit mutogatnak de még nem érzem úgy hogy játékosi szinten érdekelni tudna. Azt nem zárom ki hogy valamikor azt is elővenném valameddig.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi de az rpg és a stratégiai gamék nem igazán az én műfajom. Az első SC-vel is úgy voltam hogy játszottam vele egy darabig aztán felfüggesztettem majd később újra elővettem egy ideig. Asszem a másodiknál ezeknek a videóknak nézegetésén túl egyelőre nem is jutnék tovább. Tetszik amit mutogatnak de még nem érzem úgy hogy játékosi szinten érdekelni tudna. Azt nem zárom ki hogy valamikor azt is elővenném valameddig.

Jól van okés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk.: 18???? Max. 16-nak kéne lennie szerintem... Nem is (nagyon) kell benne emberek(! :D) vérét ontani. :D

Hát azért lehet a szexjelenet, a káromkodás és az emberek módszeres legyilkolása miatt nem árt rá a 18+. Bár szexben az első rész erősebb (épp az előbb húzta meg II. Shepardom a Fellegvárban az úrnőt :) ), káromkodásban és módszeres kinyírásban (haláli, mikor kilökjük az ablakon a csávót) a második rész jeleskedik.

Apropó, Sha'ira úrnő, hihetetlen ez az ME1. A franc se tudja már hányadszorra játszom végig, de három tök új küldetést is kaptam. Először is, mint kiderült, még sosem játszottam végig kolonista háttérsztorival a játékot (pedig úgy rémlett, hogy igen), így a múltamhoz köthető küldetés más lett. Aztán, ha Xeltannal (elkor nagykövetségen panaszkodó aludtejszindromás óriás) előbb dumáltunk, mint Sha'iraval, majd az úrnő küldetésében Septimus kérésére elsimítjuk Xeltan ügyét, akkor Sha'ira úrnő ad egy csecsebecsét, amiről fingja sincs, hogy mi. Na, ezt eddig én sem tudtam, hogy mire jó, és általában lazán el is felejtettem. Ám, most ráleltem. El kell menni az Attica Betára, ott felkeresni a Hercules rendszert, majd landolni a Eletania bolygón. Itt protian nyomokra és majmokra lelhet az ember, de ez ne tévesszen meg senkit, az előbbi az emberek múltjába, az utóbbi meg egy rohadt nagy szívatsába enged betekinteni.

Plusz feltettem a Pinacle Stationt is. Hát, ez nem olyan nagy szám, mint a Bring down the Sky, csak egy ici-pici bázis (csupán 1500 méter) meg egy kis lődözés a holofedélzeten... akarom mondani, a szimulátorban. Viszont elég kemény (igaz, II. Shepard még elég alultáplált :D ), és tápolásra jónak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ME2

Spoiler:

Miért? Miért nem tudom magammal vinni Liarat? Mégis csak a csajom, vagy mi... És Wrexet? Megmentettem az életét, az 1-ben, erre nem akar velem jönni... Pedig úgy terveztem, hogy Jobb oldalamon (Urdnot) Baka, balomon Wrex. Erős kis hármast alkotnánk...

 

 

Miért pont Tali és Garrus? Velük nem voltam olyan jóban...

Kaidant meg tudtam volna győzni, vagy azt nem lehet?

 

Két csávó hiányzik még a csapatból, az egyiknek picit világít az adatlapja az üres helyén, a másiknak picit fakó. Az azt jelenti, hogy őt már elszalasztottam, vagy csak véletlen?

Remélem csak véletlen...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg senkit sem lehet elszalasztani, szóval, ha nincsenek ott, akkor csak nem szedted még őket össze.

Spoiler:

Amíg nem lépsz át az Omega 4 relén, addig senki sincs elszalasztva. Valószínűleg azért sötétebb az egyik, mert ő egy "nem tervezett" résztvevő.

Kaiden/Ashley nem meggyőzhetőek, még úgy sem, ha velük jöttél össze az előző részben (sőt, akkor még nagyobb a harag). Bár ha összejöttél velük, akkor végül kapsz egy bocsánatkérő levelet, ami szerintem előrevetíti azt, hogy a harmadikban valamelyikük újra a hajóra kerül.

Wrex nem megy veled, ő egy népet vezet. Jobb dolga van. Szerintem majd a harmadikban ő fogja Shep oldalán a kroganokat harcba vinni a Kaszások ellen.

Liarat én speciel nem kedveltem, szóval nem bántam, hogy nem jött velem. De neki is jobb dolga van, meg kell találnia az árnybrókert, egyem a kicsi szívét. Azért bevágja a durcát, mert a Cerberussal közösködik Shep, de az árnybrókert levadászná, pedig az segített az első részben (már ha őt választottuk, nem seggfej Harkint). :)

Én speciel örültem Liarának. Ő volt a másik kedvencem Joker és Wrex mellett. Plusz technikai ereje miatt nincs zár, ami zárva maradna - első dolgom mindig felfejleszteni kódtörő és zárnyitó képességét.

Garrust a második részben kedveltem meg. Az elsőben csak picsogott, de a másodikban igen tökös csávó lett. Jót tett neki a szabadúszó lét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Liara helyet gondolom a folytatásban Talit akartál írni :D

 

Amúgy jut eszembe, az első részben vannak ezek a lezuhant műholdak. Nekem nem engedi kinyitni ( Shepardom katona), mert állítólag túl alacsony a képzettsége. Azért lehet ez, mert katona? Amúgy mit tartalmaznak ezek a műholdak?

 

Ezen a II. Shepard elnevezésen majdnem lefordultam a székről :D Már Uralkodó osztályba lépet? :D :D :D:)

 

Spoiler:

Amúgy dilemmába vagyok, mert nem tudom, hogy kit döngessen meg Miles Shepard :D Talit nem lehetne már az első részben is levenni a lábáról? :D Mondjuk most, hogy dumáltatom a többiekkel, Ashley is bejön. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő... ja, az Tali akart lenni :D

 

Azért is, mert katona, és azért is, mert nincs mérnök osztályú a csapatban. Vidd magaddal Alenkot vagy Talit, ha azok kódolás és elektronikai szintjük megfelelően fel van tápolva, akkor ki tudod őket nyitni. Én Talit javaslom, mert ő a legjobb technikus a csapatban. Amúgy van bennük mindenféle, néha csak turian jelvény vagy matriarka írás, máskor fegyver, páncél. Afféle kindertojások, mindig meglepetés lapul benne :D

 

Jaja, van már John Shepardom, Jane Shepardom, Jerk Shepardom (ő az gonosz Shep :D ), aztán most lett a II. John Shepard, de valamiért a játék csak II. Shepardként jegyezte be.

 

Spoiler:

Az elsőben csak Liara, Ashley és Aiden választható. Ashley csak férfival, Aiden csak nővel, Liara bármelyik nem képviselőjével ágyba invitálható :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, legalábbis nem mindig. Fegyverek és fejlesztések képében néha akad azért ugyanolyan is. Ezért sem szabad fegyvert vásárolni a boltokban, kivétel a Fantom fegyvereket (azok a játék legerősebb gyilok szerszámai, és azokat csak megvenni lehet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.