Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Jelen esetben a körítés jobban érdekelt mint maga a lényeg. :)

Mér, nem a körítés a lényeg? :)

Ja, hát így is lehet játékot reklámozni. Erről eszembe jut, hogy az EA pucér nénikkel kampányolta a Need For Speedet, egy másik cég meg Tera Patrick... khm... művésznő "szolgálatait" vette igénybe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mér, nem a körítés a lényeg? :)
Kinek mi. Nekem speciel egy játékokról szóló műsor esetében a játékok és az azokról szóló infók töltik be a lényeg szerepét és nem a műsorvezetők kinézete. :) :)

 

Ja, hát így is lehet játékot reklámozni. Erről eszembe jut, hogy az EA pucér nénikkel kampányolta a Need For Speedet, egy másik cég meg Tera Patrick... khm... művésznő "szolgálatait" vette igénybe :D
Ilyenekről még nem hallottam valószínűleg azért mert hidegen hagynak a száguldozós játékok. Játékok esetében amúgy a trélereken kívül más reklámanyaggal nem is szoktam találkozni. :D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nemcsak a másodikat hanem az elsőt is le kéne játszanom mert egyikkel se jutottam még odáig hogy nekikezdjek.

Most erről a témáról eszembe jutott egy másik game amit kétszer már végignyomtam és máskor is elő fogok venni. Jókat lehet benne gyilkolászni. Ennél elmebetegebb játékot még nem toltam. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromság, a kalapos fajtából. Az összes haverom, akinek van konzolja (Box, PS, akármi), csak letölt vagy a Pecsában vesz másoltan. Talán meg kéne nézni azokat a PC játék árakat, meg eltörölni az idióta másolásvédelmet, ami csak a rendes vásárlóknak okoznak gondot. Érdekes, hogy a The Witcher, a Mass Effect és még jó néhány cím PC-n is baromi sikeres tud lenni. Ja, hogy ezek kiváló játékok, reális ár-érték boltba kerüléssel? Én kérek elnézést... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ezekért külön-külön fizetni kell? Ha nem, akkor erősen gondolkodom rajta, hogy megvegyem... Így, kijátszás után is... (De akkor már az 1-t is, eggyüt meg azért elég drága, ahhoz mérten, hogy már mindkettőt kijátszottam...) Ha fizetős, akkor biztos nem veszem meg...

 

 

Hallgatnom kellett volna Dzséjtre, mikor egy pár hónapja megkérdeztem, hogy letöltsem-e, és azt mondta, hogy ezt nem letölteni, hanem megvenni érdemes... Mostmár mindegy...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már miért lenne mindegy? Nem éppen egy egyszer játszós játék, tessék szépen megvenni! Sőt, azok a DLC-k, amik ingyenesek, csak a megvásárolt játékkal érhetőek el (mármint legálisan). És a fizetősek sem drágák. Egy fullos bioware pont csomag 3000 Ft és abból megvásárolhatod az összes fizetős DLC-t és még marad is pontod. Ez a játék simán megéri azt a pénzt, amit kérnek érte (és ahhoz képest, nem is kérnek sokat érte, mert többet ér, mint a Modern Warfare 1-2 együtt véve, aztán mégis kevesebbe kerül, mind önmagában az MW 2).

Amúgy szinte biztos, hogy lesz majd később egy Mass Effect összes kiadás, amibe belekerül mindegyik játék és az összes DLC is (sőt, már vannak jelek arra, hogy lesz olyan DLC, amibe belekerülnek pl. az eddig külön kiadott páncélok, mivel a legutóbbi kiadásba beletettek egy olyan páncélt, amit korábban már elérhettünk). Én meg majd jól szívni fogom a fogam :)

 

Jó ötlet ez a DLC-s összekötés (pláne, ha a két sztori között megint évek telnek el), így legalább aktívan részt vehetünk az események alakulásában. Csak legyenek tartalmasak, ne túl rövidek és rendszeresek, ne úgy, mint a Half Life 2 epizódok, amik ugye... khm... nem éppen úgy készülnek, ahogy azt a készítők beígérték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már miért lenne mindegy? Nem éppen egy egyszer játszós játék, tessék szépen megvenni! Sőt, azok a DLC-k, amik ingyenesek, csak a megvásárolt játékkal érhetőek el (mármint legálisan). És a fizetősek sem drágák. Egy fullos bioware pont csomag 3000 Ft és abból megvásárolhatod az összes fizetős DLC-t és még marad is pontod. Ez a játék simán megéri azt a pénzt, amit kérnek érte (és ahhoz képest, nem is kérnek sokat érte, mert többet ér, mint a Modern Warfare 1-2 együtt véve, aztán mégis kevesebbe kerül, mind önmagában az MW 2).

Amúgy szinte biztos, hogy lesz majd később egy Mass Effect összes kiadás, amibe belekerül mindegyik játék és az összes DLC is (sőt, már vannak jelek arra, hogy lesz olyan DLC, amibe belekerülnek pl. az eddig külön kiadott páncélok, mivel a legutóbbi kiadásba beletettek egy olyan páncélt, amit korábban már elérhettünk). Én meg majd jól szívni fogom a fogam :)

 

Jó ötlet ez a DLC-s összekötés (pláne, ha a két sztori között megint évek telnek el), így legalább aktívan részt vehetünk az események alakulásában. Csak legyenek tartalmasak, ne túl rövidek és rendszeresek, ne úgy, mint a Half Life 2 epizódok, amik ugye... khm... nem éppen úgy készülnek, ahogy azt a készítők beígérték.

Az MW-s példádat nem értem...

 

Az MW2-höz kijött egy Stimulus map pack, 14 dolcsi... Tegnap majdnem megvettem, rákattintottam a Fizetésre, erre azt mondta, hogy valami baj van a PayPallal, szóval nem vettem meg.

Sokan fel róják (ezt hogy írják???) neki, hogy a DLC ára egyenlő a játék 1/3ával, és 5 pálya van benne, amiből 2 már volt a CoD4-ben. Na, erre azt mondtam, hogy hány pálya van az eredetiben? 15-nél biztos nem több, tehát normális a játék 1/3-t elkérni érte. (Bár ebbe nincs 1/3-d Single sztori) És, hogy semmi baj a CoD4 pályákkal, azok azért kerültek bele, mert már élesben le voltak tesztelve, és nagyon jól szuperáltak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MW-s példádat nem értem...

Az MW-t úgy értem, hogy a két játék együtt nincs 8 óra, míg a Mass Effectek 80 órát adnak, szóval szó szerint tízszer hosszabbak, emellett százszor változatosabb sztorival bírnak (mert ugye, a Modern Warfare-ok olyan lineárisak, hogy ahhoz képest egy vonalzó görbe). És mégis, a MW2 majdnem tízezer forint, az ME2 meg nincs 8000, ráadásul míg az MW2-höz van - ha jól tudom - egy DLC, addig az ME2-höz már vagy 18, amiből öt komplett küldetéseket tartalmaz hol új karakterekkel, hol új járművel, de mindenképpen saját sztorival. És a poén, hogy ha megveszed a Mass Effect 2-t és az összes hozzá járó DLC-t (amiből ugye a Normandy Crash Site és a Zaeedos ingyenes), akkor kerül csak annyiba, mint a Modern Warfare 2 önmagában.

 

Felróják, egybe kell írni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MW-t úgy értem, hogy a két játék együtt nincs 8 óra, míg a Mass Effectek 80 órát adnak, szóval szó szerint tízszer hosszabbak, emellett százszor változatosabb sztorival bírnak (mert ugye, a Modern Warfare-ok olyan lineárisak, hogy ahhoz képest egy vonalzó görbe). És mégis, a MW2 majdnem tízezer forint, az ME2 meg nincs 8000, ráadásul míg az MW2-höz van - ha jól tudom - egy DLC, addig az ME2-höz már vagy 18, amiből öt komplett küldetéseket tartalmaz hol új karakterekkel, hol új járművel, de mindenképpen saját sztorival. És a poén, hogy ha megveszed a Mass Effect 2-t és az összes hozzá járó DLC-t (amiből ugye a Normandy Crash Site és a Zaeedos ingyenes), akkor kerül csak annyiba, mint a Modern Warfare 2 önmagában.

 

Felróják, egybe kell írni :)

De azt kell mondjam, jó vételt csináltam az MW2-vel... Megjelenése óta azzal játszom, kisebb nagyobb megszakításokkal... Mert ennek a multi a lényege sztem, pont ezért kérnek el annyit, mert azt nem tudod warezzal...

 

A BFBC2-t is meg vettem, igazábol most annak a multiját tolnám, csak valamiért elég erős ping problémám van ott. (Az MW2-ben meg minden jó...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BFBC2-t is meg vettem, igazábol most annak a multiját tolnám, csak valamiért elég erős ping problémám van ott. (Az MW2-ben meg minden jó...)

Tegnap írtam is a totalbf-re, hátha valaki segít. De ide is bemásolom, hátha valaki itt segít: :)

 

 

Segítséget szeretnék kérni.

 

Megjelenés napján megvetttem a BC2-t és nagyon jól is ment a Single... De mikor befejeztem, és elkezdtem multizni, egy elég nagy gondom akadt... Tehát a lényeg: LAGGGG! Rámegyek a lehető legkisebb pingü serverre (31) belépek, és bent olyan 230-250 közötti a pingem. De jó net kapcsolatom van... Legalábbis ez úgy tudom jónak számít: http://www.speedtest.net/result/820772889.png Ha nem, akkor szóljatok)

BF2, MW2 teljesen laggmentes, mindkettő nagyonszépen fut.

A felbontás maxon van, de szerintem lehet is egy Nvidiea 9800GTX-szel (4GB RAM AMD X2 Dual Core 3.12 GHz proci...)

 

Tud valaki valamilyen megoldást? Légyszi! Unom már az MW2-t, és nem azért vettem, meg eredetiben, hogy csak álljon a polcon...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, mert a múlt héten még nem jött ki PC-re :D Most néztem utána... Jó? Érdemes leszedni? Toljuk online? :D
Két komoly játék közé, a szünetekben tökéletesen megfelel. :) Online még sose játszottam, menetét nem is ismerem, hogy ezzel meg lehet e azt se tudom :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt kell mondjam, jó vételt csináltam az MW2-vel... Megjelenése óta azzal játszom, kisebb nagyobb megszakításokkal... Mert ennek a multi a lényege sztem, pont ezért kérnek el annyit, mert azt nem tudod warezzal...

Szerintem a single a lényege minden játéknak, aminek van single része (pláne, ha sztorit is írnak mellé). A multit amúgy is kenjék a hajukra. Multiért egy petákot nem fizetek, szerintem még nem volt olyan multi játék, ami 1 Ft-nál többet érne, szóval ebben a szemléletben az MW2 a pofátlanság netovábbja ezzel az árral :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a single a lényege minden játéknak, aminek van single része (pláne, ha sztorit is írnak mellé). A multit amúgy is kenjék a hajukra. Multiért egy petákot nem fizetek, szerintem még nem volt olyan multi játék, ami 1 Ft-nál többet érne, szóval ebben a szemléletben az MW2 a pofátlanság netovábbja ezzel az árral :)

Szerinted :D

 

 

Játszottam két évet a BF2-vel, 2-t az MW1-gyel, és most az MW2 van a trónon, (bár már a BFBC2-nek kéne, csak mint írtam, lagg probléma...) és lesz is egy darabig. Ezeket nem lehet abbahagyni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A multi engem sem érdekel. Az AVP2-vel játszotam egy csomót hálóban kollégákkal. Az jó volt. Az MW2 meg egy nagy átverés. Iszonyú rövid, és elkérnek érte 10 rongyot. Egyetértek Dzséjttel, hogy jobban megéri az ME2 a 80 órájával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjttel, hogy jobban megéri az ME2 a 80 órájával.

Csak 40-50 óra/Mass Effect epizód. A kettő együtt 80-100 óra, de végül is ez nem oszt, nem szoroz, az ME széria mindenképpen jobban megéri az árát.

Utoljára én is az AVP2-vel multiztam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak 40-50 óra/Mass Effect epizód. A kettő együtt 80-100 óra, de végül is ez nem oszt, nem szoroz, az ME széria mindenképpen jobban megéri az árát.

Utoljára én is az AVP2-vel multiztam. :D

 

Te mivel voltál az AVP2 multiban? Alien? Én mindíg marine.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mivel voltál az AVP2 multiban? Alien? Én mindíg marine.

Igen, az esetek nagy többségében aliennel voltam. Utáltak is miatta, mindig a legsötétebb, leglehetetlenebb helyekről másztam elő az emberek háta mögött :D

A marine multiban nem jött be, szerintem túl gyengévé tették a másik két fajjal szemben. És roppantul idegesített, hogy egy egész tárat bele kellett üríteni egy alienbe, hogy leszakadjon a farka vége. És nagy hátránya volt, hogy a predatorokat nem is láthatta, csak az összesen 180 fokban látó, de legalább rettenetesen pontatlan mozgásdetektorral saccolhatta meg, körülbelül hol van az ellenfél.

A predator meg a vállágyúval és diszkkel kicsit erősre sikerült. Ráadásul mi egy moddal játszottunk, amiben volt egy olyan predator is, aminek a plazmája a sarkon is utána fordult a célpontnak. :D

 

Off

Tök jó, hogy teszel szóközt a pont után. Így sokkal gördülékenyebben lehet olvasni a hosszabb posztjaidat is. Kösz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.