Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ezt a Mass Effectet alig lehet abbahagyni. Elkezdtem vele játszani 9-kor és éjfél elött alig bírtam abbahagyni. Jó kis játék ez. Most a telepeseket írtom meg a Thorianokat. Elvileg a telepeseket nem kéne, mert gázgránátot is lehetne közéjük dobni, de sehol nem találom. Így shoti. :D Különben már a duma sem zavar.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapesetben azt hiszem az i, de esc-kel a sima menüben is elérhető (felszerelés). Ott Shepardnál ki kell választani a grántáot, majd - ha jól emlékszem - gránátfejlesztés, és a listából ki kell választani a gázgránátot.

De amúgy ahhoz, hogy ne ölj meg telepeseket, nem kell gránát. Elég őket leütni. :D Ez gyorsabb és könnyebb módszer, mert a gránát egyrészt limitált (ahhoz, hogy végig kitartson, kettesével kell leszedni a telepeseket), másrészt, a bugoknak hála mázli kell a használatához. Mert vagy elnyeli a gránátot a talaj, vagy hiába robban a jómadarak mellett, vagy csak az egyik, vagy egyik sem ájul el. Szóval, a leütés egy jó módszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam pl. fenn a lépcsőfordulóban állandóan elnyeli a gránátot a talaj, így azokat szinte lehetetlen (van úgy, hogy ottmarad a bombernyikov) nálam gránáttal kiütni. A puskatusa viszont mindig betalál :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg fogtam(azt hittem automatikusan átáll) aztán az r-rel a telepesek közé vágtam egyet, majd felrobbantottam. :D Hát nem a gáz volt. A felszerelést tudom hol van, ott mindg ha van valami új(páncél fegyvertulajdonság mindig a jobbat rakom be, majd a rosszabat omnigéllé alakítom). De ott sehol nem találtam gránáttipusváltást. Köszi Oldie megpróbálom amit írtál.

 

Dzséjt: A könyök ok, de amikor a Krogan-parancsnok volt annak annyit ért mint halottnak a csók. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó az is amit Dzséjt írt az elején. Shepard fegyver/töltény beállításainál a gránát részhez mész és ott kikeresed azt a gránátot. De nyugodj meg, mikor már másodjára fogod végigvinni -mert hót ziher, hogy minimum még eccer nekiugrasz :D - menni fog minden mint a karikacsapás :D

 

És igen, mindig érdemes az újabb generációs "parittyákra" , "röppentyűkre" váltani és a többi omnigélé alakítani, vagy pedig eladni ( ez utóbbi még jobb lehetőség is, mert a végén kell a lóvé az igazán ütős fegyverekre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtaláltam a gránáttipusváltást. Mondjuk már mindegy mert mindegyik telepest kinyírtam. :lol: Nem vettem figyelembe a felszerelésnél az ikonokat. A baloldalon az egyikre rányomtam és mindjárt előjött, így a lőszertípust is állítottam. Gondolom ha double-click-et nyomok az egyiken olyan lőszerem van. Itt nem alakítottam omnigéllé semmit, hisz kitudja milyen lőszerre lesz szükségem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz ötlet ez a 3DS, tetszik! De szerintem a 3D-és játékok mégis azért otthon ütnek a legjobban. Viszont a 3D-és kép készítési lehetőség überállat. Na mind1, majd kiderül, hogy mennyire lesz használható pl. a szabadban.

Egyszerűen imádom a Nintendot!!! :)

 

Az a fránya Microsoft ne találta volna ki a Kinectet... Most gondolkodom azon, hogy a Nintendo Wiimet elcseréljem az unokatesóim Xboxára, ha kijön...

Áh! Kell a fenének Kinect, ha ott a 3DS... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.