Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Heroes VI

Tömör gyönyörök ezek a videók: :clap:

http://www.4players.de/4players.php/tvplay...en___Kampf.html

 

http://ubitv.de.ubi.com/?vid=2742

 

Sok változást nem észleltem rajta az V-höz képest, de ez is CE vagy LE változatban lesz a polcomon az 1000%.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jól néz ki :lol:

 

 

Más. FEAR 2. Végigtoltam.....laza nyolc óra alatt. Nem röhög, tényleg loti-futi nélkül ennyibe fáj az egész. Amúgy sokkal jobb és szebb mint az első rész :) Jöhet a harmadik rész is :D

 

 

Mik vagytok ti Dzséjttel, zsenik?:D)))))))))) 8 óra alatt. Nem semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem felesleges a britektől ez az óbégatás. Táliboknak ők nem többek mint megszállók. Amúgy meg népszerűsíteni kell a testvérnemzeteknél is a játékot, mert máskülönben onnan óbégatnának. És ott van a cikk végén, anno náciként is lehetett vonulni. Akinek van gyomra a megszállók oldalán harcolni, annak lesz gyomra úgyis a honi véderőknél "szolgálni". És ehhez tényleg felesleges most erkölcsi köröket futni, mert ugye háborús játékról beszélünk. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem felesleges a britektől ez az óbégatás. Táliboknak ők nem többek mint megszállók. Amúgy meg népszerűsíteni kell a testvérnemzeteknél is a játékot, mert máskülönben onnan óbégatnának. És ott van a cikk végén, anno náciként is lehetett vonulni. Akinek van gyomra a megszállók oldalán harcolni, annak lesz gyomra úgyis a honi véderőknél "szolgálni". És ehhez tényleg felesleges most erkölcsi köröket futni, mert ugye háborús játékról beszélünk. :lol:

 

 

Nem akarnék belemenni erkölcsi dolgokba, rólam köztudott, hogy nem vagyok az amcsi hadsereg híve főleg amiatt, mert a civileket is nyírják ki. DE. A tálibok olyanok mint a nácik. Láttuk mit csináltak uralmuk alatt. Valami iszonyú primitív elv mentén rákényszerítenek embereket erre-arra a nőket lenézik. Meg a Sariát hoznák be újra. Azt hogy dolgozzon és úgy gyarapodjon azt nem. Gyilkolni élve fejet levágni neki az kell. Szóval úgy gondolom hogy az amcsik ott a civilizációt védik.

Én nem akarok tálib uralom alatt élni, szeretem a zenét szeretek szórakozni szerertem a szabadságot ami most itt van. Ők a kőkorszakba akarják visszavinni az embereket.

Ezért amcsi katonaként akarom őket írtani ammenyit lehet. Ja és nem megszállok hanem a normalitás bevezetői.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz amit írsz, tény és való :D De én sokkal jobban kedvelem az olyan játékokat ebből a szegmensből ahol, nem olyan országba keresem a "terroristát", ahol olaj, érc vagy gyémánt van. :lol: Mondjuk egy totális észak-koreai lerohanás, de úgy, hogy utána tudom, hogy a valódi életbe nem fognak ott maradni a csapataim. vagy egy idegen invázió elhárítását kéne végigvinni. Jó lenne egy Eypendables játék pl. :D

De az ilyen, hogy én vagyok az ami janigyerek és minden egyes headshotnál világbékét kéne kiáltanom, már kissé álszent dolognak tűnik. :D Nem is így tekintek a háborús játékokra. Egy jó kis reflexgyakorlat. Meg persze adrenalin löket.

Noh, megyek is befejezem a COD 2-öt :D VILÁGBÉKE! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz amit írsz, tény és való :D De én sokkal jobban kedvelem az olyan játékokat ebből a szegmensből ahol, nem olyan országba keresem a "terroristát", ahol olaj, érc vagy gyémánt van. :lol: Mondjuk egy totális észak-koreai lerohanás, de úgy, hogy utána tudom, hogy a valódi életbe nem fognak ott maradni a csapataim. vagy egy idegen invázió elhárítását kéne végigvinni. Jó lenne egy Eypendables játék pl. :D

De az ilyen, hogy én vagyok az ami janigyerek és minden egyes headshotnál világbékét kéne kiáltanom, már kissé álszent dolognak tűnik. :D Nem is így tekintek a háborús játékokra. Egy jó kis reflexgyakorlat. Meg persze adrenalin löket.

Noh, megyek is befejezem a COD 2-öt :D VILÁGBÉKE! :)

 

 

:D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beléptem ebbe a francos NFS Worldba. Totál ingyenesé tették. De van egy gond. Nekem csak r*hadt billentyűzetről irányítható, pedig az opciókban van olyan beállítás, hogy Controls. Csak inaktív. Más valakinek tapasztalat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy és mint van a Lair of the Shadow Broker, de a telepítő fájlt át böngészve egy kis érdekességre találtam. Ha nektek nem magyarul telepíti, talán ez segíthet.

 

http://www.megaupload.com/?d=4P0O4EJR

Ez micsoda? Magyarítás? Amúgy sajna el lett távolítva :)

 

Engem az érdekelne, hogy működik e a magyar verzióban.

Működik. Ezt kell csinálni:

A registryben át kell írni a "hu"-t "en"-re, telepíted a dlc-t, majd visszaírod "hu"-ra és működik a magyar verzióval is.

Pontosan:

start menü -> futtatás/run -> beirod regedit, majd enter -> megkeresed a "HKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\BioWare\\Mass Effect 2"-öt - jobb oldalon "Language REG_SZ hu" itt a hu-t átirod en-re -> bezárod a programot -> dlc telepítés -> regedit -> en visszaír hu-ra.

 

Sajna én még nem próbáltam (a gépem még mindig nem működik), de eddig mindenkinél működött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor Liara DLC:

 

Sajnos, csak ma tudtam megnézni, hogy mi fán terem a nyelvi fájlokkal. Sajnos csak az angol nyelv van a Kelet-Európai országok fájlaiban. Magyarításról csak annyit, hogy a .tlk fájlokat ki lehet bontani, ezzel kinyerve a szövegeket, de az a gond, hogy visszarakni már neccesebb, mivel nincs olyan program egyenlőre. :S

 

Ja és íme, a hozzá kapcsolódó téma: http://social.bioware.com/project/1919/

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lair of the Shadow Broker:

 

Meg merem kockáztatni, hogy ez az egyik legjobb DLC eddig! Nagyon izgalmas a sztori egész végig. A hangulat hozza a kötelezőt, a tökéletes zenével együtt. A vége úgy jó ahogy van, én legalábbis elmosolyodtam. :D

Na remélem valami tlk editor programot összeállítanak, és már segítek is a fordításban. Hát nagyon remélem, hogy a következő DLC-k hazánkban is elérhetők lesznek legálisan, magyar nyelven. Nem értem az EA, és Bioware üzleti politikáját. Pedig nagyon sok a magyar ME rajongó... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nagyon sok a magyar ME rajongó... :D

Csak az a kérdés, hogy azok közül hányan veszik meg? Mert ugye szép-szép a sok rajongó, de kár beleölni a magyarításba a pénzt, ha a befektetés nem térül meg. Mert most őszintén, ki az, aki még rajtam kívül megvette az eddigi DLC-ket? (Jó, a Shadowot még én sem, de gép nélkül ez azt hiszem, érthető :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az a kérdés, hogy azok közül hányan veszik meg? Mert ugye szép-szép a sok rajongó, de kár beleölni a magyarításba a pénzt, ha a befektetés nem térül meg. Mert most őszintén, ki az, aki még rajtam kívül megvette az eddigi DLC-ket? (Jó, a Shadowot még én sem, de gép nélkül ez azt hiszem, érthető :D)
Hol is töltik le a legtöbben a torrenteket? Hja, hogy nyugaton. Bocsika :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol is töltik le a legtöbben a torrenteket? Hja, hogy nyugaton. Bocsika :D

Na jó, de párhuzamban meg is veszik annyian, mint ahányan ebben az országban összesen vagyunk :D Nem utolsó sorban, nekik nem kell külön pénzt ölni a fordításba, hiszen tudomásom szerint az anyanyelvük az angol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.